L-M

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  105
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez L-M

 1. W naszej kopii jest anglojezyczny dubbing + opcja zmiany języka napisów, więc nie wydaje mi się, żeby miało tego zabraknąć w specjalnych wydaniach :)
 2. Myślę, że tutaj trochę czkawką odbijają się nam te wszystkie memy jakoby klawiatury w Ubisofcie miały tylko kombinacje "Ctrl + C" i "Ctrl + V" :D
 3. Nie, zwyczajnie nie wiedziałem, ile czasu zajmie naprawa komentarzy, więc pisałem tak, jakby już działały
 4. Zapewne masz rację. Tutaj korzystałem z info od Microsoftu, w którym wskazali na "late 2018", bo kto by się chwalił, że bez łatania API nie działało jak należy :)
 5. U mnie to samo, Ludwig jakoś na luzie, a Sierota Kos dramat. Laurence też już wydawał mi się bardziej wymagający niż Ludwig, ale pewnie zależy od skryptu.
 6. Tworcy chyba zbyt dosłownie zinterpretowali hasło Sex Sells. Valve: Szanujemy chęć developerów do wyrażania samych siebie. :D :D 
 7. Oby nie, w sumie 3+ gry w perspektywie 6 lat są do zrobienia, tym bardziej, że będą prowadzone przez odrębne studia. Może MMO, battle royale i karcianka? :)
 8. Oczywiście, Stellaris ma tryb sieciowy. Tu sugerowałem się info na stronie PSN, więc możliwe, że multi nie jest dostępne na premierę i pojawi się później.
 9. Kontrowersja najlepszą reklamą
 10. Miał być początek lutego, ale jak widać, nie dowieźli. Śledzimy temat i jak coś się pojawi, to damy znać :)
 11. Z jednej strony macie rację, ale premiera Wojny Krwi pokazała, że GOG nie jest jeszcze wystarczająco silny, na pecetową ekskluzywność, więc na pewno będzie GOG + inny kanał PC. Jednak dobrze wiedzieć, że prędzej będzie to GOG Steam Epic, niż GOG + Epic :)
 12. Objęliśmy powieść patronatem medialnym :) dobre pytanie, już wrzuciłem info do wiadomości :) 
 13. Ale to my jako pierwsi napisaliśmy o tym dwa razy ;p A tak serio, to staramy się robić dla Was jak najwięcej, więc i szansa na błąd wzrasta, ale postaramy się też, żeby było ich jak najmniej. Albo żeby nie było ich wcale :) Nie jest aż tak źle, średnio dwa pozytywne komentarze na 3 tysiące publikacji. Jest moc ;) ale to chyba taka specyfika pracy, swojego czasu pisałem solucje do liniowych gier, dla których było tylko jedno poprawne rozwiązanie, a teksty i tak były oceniane negatywnie ;p ;p  Korzystając z okazji - Udanego gamingowego 2019 Gramowicze :) 
 14. https://www.artstation.com/artwork/DLdd9 W portfolio Różalskiego jest 1890 x 1619 :) 
 15. O tak, dzięki, już poprawione :)
 16. Ja prawie rok zbierałem się do przesiadki na nowy sprzęt, tylko po to, żeby zapłacić niemal tyle samo
 17. Ja podziwiam stoicki spokój gościa, który odebrał telefon po całej akcji może kwestia przyzwyczajenia Co do newsroomu, to jeśli macie jakieś uwagi co do treści, sposobu pisania newsów, czy chcielibyście więcej czegoś w z konkretnego obszaru, to dajcie znać czy tutaj, czy pod innymi materiałami. Błędy robimy, staramy się poprawiać, ale nie zawsze wszystko widać od razu, więc fajnie, że też szybko dajecie znać, jak coś zauważycie:) Edytować dalej można (przynajmniej ja mogę), ale z poziomu forum, a nie pod konkretnym materiałem.