Arbora

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  38
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Arbora

 • Ranga
  Robotnik
 1. Arbora

  Stellaris otrzyma nowe DLC - Apocalypse

  I juz wiadomo ze 20 ojro za <<<3>>> elementy (bezwartościowej muzyki "wpływająej na gameplay więc płatnej!" nie liczę).
 2. Pewnie już planują, jak ile misji WYCIĄĆ na premiere, aby potem sprzedac w DLC, tak jak to zrobili w MD.. a potem cfele płakali że gra się słabo sprzedała, i kończą wspieranie MD [jak i wypuszczenie wyciętych misji!!!]. fu*k you square crap.
 3. Bethesda juz wysyła swoich prawnikow aby zablokować to / ukraść by wydac w Platnym DLC ehhm "darmowym" modzie.
 4. Aż bym zatopił troche alianckich konwojów... dobrze że ubistraczka nie robiła kolejnego silent hunter.. było by jak z zniszczeniem serii Heroes.
 5. Ehh.. w mechanice gry zbytnio sie nic nie zmieniło w tej żałosnej serii od Rome 2.. gra nadal robiona wyłącznie dla "niedzielnych graczy" którzy nie mogą za duzo klikać, myśleć, czy spędzic czasu w grze.. Znowu nie zarobią mojej kasy. CIągle Shogun 2 gwałci wszystko co było po nim.
 6. Jeeey, pierwszy mod który COŚ rzeczywiście dodaje do gry.. po 2 latach.
 7. Czyli juz wiadomo, że jak juz to tylko brać pod uwage spiracenie gry.
 8. Nawet piracić nie warto. Tym bardziej że "WorldMerge" nie działa.
 9. " a sam materiał pochodzi z gry na wczesnym etapie procesu deweloperskiego, więc niektóre elementy na czele z oprawą graficzną zostaną znacznie usprawnione dla jej finalnej wersji. " Bla bla bla, i jeszcze raz - bla bla bla.
 10. " Gdy Paradox Interactive wprowadziło podwyżki cen swoich gier na wszystkich terenach poza Ameryką Północną "  EUROPĄ, nie licząc krajów "ZSRR" i Turcji. Mieli gry nawet o 75% taniej niż USA/EURO, podniesli im ceny o ok 40%, nadal mieli gry ~25-40% TANIEJ niż USA/EURO ale bunt zrobili taki że hej! Żenada że paradox z tego się wycofał. Aby nie było że 'puszczam ścieme'. Cena np. EU4 w zależności od waluty. https://steamdb.info/app/236850/  Tam gdzie są Ruble jest 71% taniej niż dla np. nad Polaków którzy maja EURO.
 11. Nie żyją, Miały być ukończone w MARCU, potem w kwietniu napisali ogólnie że nie mają czasu na 'testy'. I tyle nic wiecej od 3 kwietnia. Na moje, to magicznie ożyje i wróci z grobu jak śmieciowa bethesda wraz z śmieciowym valve ponownie wprowadzą płatne mody (juz zapowiedziane), i SKSE64 bedzie 'flagowym' płatnym  modem.  
 12. 21 wiek niby, a edycji komentarzy nie ma... Jedyny plus tego ze ruskie maja tańsze gry, to było kupywanie ich gifta za klucze z TF'2 np. Europa Universalis 4 za 4 klucze (8.8 euro), a gra bazowo 40. Czy Crusader Kings 2 za 3 klucze (6.6 euro), baza tez 40. Tyle, że coraz więcej gier ma ograniczenie terytorialne, wiec tylko kraje które maja Ruble mogą aktywować gifta kupionego za ruble, tak jak turcy, itp. No i jako, że nie jestem gołoslowny różnice cen - https://steamdb.info/app/236850/ Teraz mimo tych "podwyżej cen" które są na czas wyprzedaż ruskie maja gry tańsze o 41% względem $$$. Euro jeszcze więcej płaci o kolejne 11%. Więc jak wrócą do starych cen to będą taniej mieć znowu o cos 60-70%, bo tyle było względem $. I kto tu powinien robić strajki?!
 13. Żenada jednym słowem.. dla NAS - Europy/USA nie było żadnych podwyżej. "Podwyżki", były dla reszty świata, głównie Rosji, Turcji, Meksyku, Azji którzy bazowo mają gry paradoxu TANIEJ niz USA/EU o nawet 80% !! Jak DLC w EU kosztowało np. 20 ojro, to taki rusek płacił 4 ojro w rublach. Paradox zwiększył im ceny, i to nie do takich samych jak EU/USA ale tak o 30-50%. Czyli NADAL mieli gry tańsze o 35-50% niż MY. Ale wieki lament musieli zrobic... śmieszy mnie to. Może i my EU/USA powinniśmy zrobić strajk też, czemu taki rusek ma gry za 1/3.