KanTrocero

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KanTrocero

 • Ranga
  Obywatel
 1. Potwierdzam. Jak już coś dodają do gry to jest to ciekawe i nie niszczy balansu rozgrywki. 
 2. Recenzja dramat. Naprawdę.  Wogóle nie rozumiesz tego uniwersum. Nie zrozumiałeś tego filmu,  który naprawdę nie ma słabych punktów.  Jest po prostu dobry w każdej płaszczyźnie. Oby wbrew ludziom takim jak Ty, którzy szkodzą prawdziwym historią dla dojrzałych odbiorców powstawało więcej takich filmów. Jak na razie kino umiera. Po za grą aktorską prawie same bajeczki dla dzieci. Nawet historię Venoma potraktowano jak kino akcji. Taki mamy trend dzięki dziwnym artykułom zwanymi recenzjami.  P.S. GLASS NIE może grać pierwszych skrzypiec bo to zburzyłoby cały obraz osoby planującej i udającej chorą. 
 3. Zagrajcie w Tarkova, to te wszystkie PUBGi i H1Z1 i podobne trafią u was do kategorii gier dla dzieci, no chyba, że tylko sie zgrywacie, która gra jest bardziej hardcorowa.
 4. Ten serial to inny świat. Postać i historia robota, eksploracja planety, zachowania bochaterów. Jak dla mnie od drugiego odcinka świetne SF.   Tak jestem fanem Mass Effect. Po za tym ostatnio obejrzałem kilka krwawych seriali w tym "Troje" i z ulgą przyjąłem taka forme twórczości. 
 5. KanTrocero

  DayZ powróci na PC z nowym silnikiem

  EFT się nie boi? 
 6. Mnie i większość moich znajomych pochłonął Escape from Tarkov.  Moim zdaniem zdecydowanie lepsza i emocjonująca formuła, ale trudniejsza na początku. Pomijam poziom grafiki, ilość broni i ekwipunku i wiele innych szczegółów, które czynia tą grę zdecydowanie lepszą od PUBG. 
 7. Zgadzam sie z Tobą po za jednym. Jest strzelanka, która system hierarchi ma w każdej rundzie i dostarcza mi mega emocji. Escape from Tarkov.  Nie doceniłem jej przez pierwsze 5 godzin grania, ale spróbowałem jeszcze raz i nie mogę się oderwać. im więcej gram i rozumiem z tej gry tym bardziej mnie wciąga. Odwrotność współczesnego BFa i CODa gdzie po efekcie WOW przychodzi nuda.  Szczerze polecam.
 8. Jeszcze raz proszę bo coś mnie chyba ominęło. To gra na peceta nie pójdzie mi na Windows 7? Coś tu nie gra. 
 9. Taaaa..... Escape from Tarkov zgarnie prawie wszystko w tym temacie. 
 10. Heh..... bo wypuścili z masą błędów. ja naprzykład 3 miesiące czekałem, aż znajdą błąd gdzie mi wysypywało grę co 20 minut z racji tego iż grałem z kartą 770 4gb. I nie tylko te modele. Pod względem błędów to najgorszy BF. Jednakże wszystkie poprawili to teraz mogą wydawać dodatki. 
 11. Gdzie krew ja się pytam? :)  
 12. Mam przegrane 299 godzin wszystkie dodatki i nie doświadczyłem problemów z długim wczytywaniem. Gra wczytuje się bardzo szybko w porównaniu do o wiele mniej zaawansowanych tytułów. Myślę, że to zasługa procka 4 rdzeniowego i dysku SSD.
 13. No proszę Pana, jak to PO nie łamało podstaw demokratycznych ustroju? Proste dwa przykłady to referenda, oraz wybór sędziów TK i wtedy nikt nie protestował. Dramat. Większość ludzi protestuje, a nie wie nawet o co chodzi. Tak jak na Marszu Wolności laska prowadząca opóźniała wyruszenie marszu i ludzie stali jak głąby i troche się niektórzy burzyli, to ona przez megafon "czekamy na Grześka Schetynę i innych" Tak to wygląda. Liczy się kto pierwszy idzie, więc każdy kto idzie w takim pochodzie popiera tego kto go prowadzi. To proste i chyba za proste co dla niektórych.