mikins

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  231
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O mikins

 • Ranga
  Brygadzista
 1. A dużo gorzej jest u tego ? Zwlekałem z graniem tą ścieżką właśnie do premiery EE, a tu okazuje się, że trzeba było grać na odwrót ;P
 2. Drogi Autorze - która ścieżka nowych questów z Edycji Rozszerzonej jest tą dłuższą? :)
 3. "Nie chcąc zbytnio spoilerować, powiem tylko, że zadania przypisane do jednej ze ścieżek są znacznie dłuższe i ciekawsze fabularnie, w przypadku drugiej mamy zaś do czynienia z krótkim, acz intensywnym epizodem, opartym na kilku ciekawszych pomysłach." Która jest dłuższa drogi Autorze? :)
 4. mikins

  Będzie nowy Baldur`s Gate?

  Ta strona jest już aktywna co najmniej od tygodnia, jeśli nie od kilku.
 5. mikins

  Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

  Ktoś już widział to cudo w Carrefourze?
 6. Czy z premierą Gray Matter jest wszystko w porządku i odbędzie się ona w tym tygodniu, jak zapowiadano?:)
 7. To jak będzie z tą premierą Gray Matter?:>:>
 8. mikins

  Dragon Age

  LOOOOL Zadzwoniłem właśnie do EA. Numer pomocy technicznej ze strony EA Polska. Chciałem dowiedzieć się, czy ostatecznie i nieodwołalnie można polskie pudełkowe wydanie zainstalować z angielskimi napisami i dubbingiem. Ale nie o to chodzi. Pani mi powiedziała, żeby NIE kupować gry, bo te egzemplarze, które są w sprzedaży to są jeszcze te wadliwe i nie wymienione przez nich. Zapytałem dokładnie, czy mam nie kupować w warszawskich empikach. Odpowiedź: potwierdzająca. Ja już zgłupiałem. Ludzie piszą, że im działa, a w EA mi mówią, żeby nie kupować. Jaja jak berety. EA mogłoby ŁASKAWIE wypuścić jakiś oficjalny komunikat w tej sprawie. PS Przedzwoniłem też do Empiku na Marszałkowskiej, gdzie DA:O jest i jak mnie poinformowano działa, ponieważ jest to POLSKA edycja, a tylko ANGIELSKA miała problemy. Każdy mówi co innego.
 9. mikins

  Dragon Age

  Czy osoby posiadające polską wersję pudełkową mogą potwierdzić na 100%, że można zainstalować z napisami po angielsku?
 10. mikins

  Dragon Age

  Dziękuję :) A jeszcze możesz powiedzieć, czy EA Wam wyraźnie powiedziało, że dostaliście egzemplarze pozbawione wiadomej "wady", czy to tylko taka spekulacja, że powinny przyjść dobre?
 11. mikins

  Dragon Age

  Akne, a nie orientujesz się, kiedy trafią do sprzedaży w sklepie Gramu w metrze?
 12. mikins

  Dragon Age

  Drogi gram.pl, a czy wiecie może czy to polskie wydanie gry będzie zawierało angielskie NAPISY? Bo do tej pory była informacja, że będą polskie napisy, polski dubbing i angielski dubbing. A o napisy - raz mi EA napisało, że nie będzie, innym razem BW, że będzie.
 13. mikins

  Dragon Age

  Jeśli to nie problem, informuj nas na bieżąco, proszę.
 14. mikins

  CD-ACTION

  Od tego marca dodali do gry ponad 50 questów. Był post na oficjalnym forum gry ;)