creasegrim

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O creasegrim

 • Ranga
  Obywatel
 1. Szukam filmu. Jest stary (60lata.-2000r.). Zapamiętałam tylko ze jest pewien facet i pracuje chyba w policji, potem gdzieś oślepia go jaskrawe czerwone światło z rakiety, i zyskuje moce (widzenie przez rzeczy, czytanie w myślach, przesuwanie przedmiotów i ,,latanie,, ) Jednak jak widzi kolor czerwony to traci je na jakiś czas. Proszę o podanie tytułu albo aktora chociaż :)))
 2. Szukam filmu. Jest stary (60lata.-2000r.). Zapamiętałam tylko ze jest pewien facet i pracuje chyba w policji, potem gdzieś oślepia go jaskrawe czerwone światło z rakiety, i zyskuje moce (widzenie przez rzeczy, czytanie w myślach, przesuwanie przedmiotów i ,,latanie,, ) Jednak jak widzi kolor czerwony to traci je na jakiś czas. Proszę o podanie tytułu albo aktora chociaż :)))
 3. Szukam filmu. Jest stary (60lata.-2000r.). Zapamiętałam tylko ze jest pewien facet i pracuje chyba w policji, potem gdzieś oślepia go jaskrawe czerwone światło z rakiety, i zyskuje moce (widzenie przez rzeczy, czytanie w myślach, przesuwanie przedmiotów i ,,latanie,, ) Jednak jak widzi kolor czerwony to traci je na jakiś czas. Proszę o podanie tytułu albo aktora chociaż :)))
 4. Szukam filmu. Jest stary (60lata.-2000r.). Zapamiętałam tylko ze jest pewien facet i pracuje chyba w policji, potem gdzieś oślepia go jaskrawe czerwone światło z rakiety, i zyskuje moce (widzenie przez rzeczy, czytanie w myślach, przesuwanie przedmiotów i ,,latanie,, ) Jednak jak widzi kolor czerwony to traci je na jakiś czas. Proszę o podanie tytułu albo aktora chociaż :)))
 5. Szukam filmu. Jest stary (60lata.-2000r.). Zapamiętałam tylko ze jest pewien facet i pracuje chyba w policji, potem gdzieś oślepia go jaskrawe czerwone światło z rakiety, i zyskuje moce (widzenie przez rzeczy, czytanie w myślach, przesuwanie przedmiotów i ,,latanie,, ) Jednak jak widzi kolor czerwony to traci je na jakiś czas. Proszę o podanie tytułu albo aktora chociaż :)))