Harveniusz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutralna

O Harveniusz

 • Ranga
  Obywatel
 1. Bywa, nie każda piekarnia musi mieć w ofercie chleb dla ludzi, któym szkodzi mąka pszenna. Tak samo nie każda gra musi być dla ludzi, którzy nie tolerują FPP. 90% krytykujących tą decyzję CDPR i zarzekających się, że nie kupią gry i tak to zrobi, ba, pewnie ustawią się w kolejce po EK. Redzi zrobili trzy świetne gry z widokiem zza pleców i jeżeli chcą spróbować czegoś nowego to mnie to cieszy. Nic tak nie mobilizuje jak nowe wyzwania, zamiast klepać to samo to mają przed sobą zadanie wymagające. Nie ma powodu, by im nie zaufać i jestem przekonany, że staną na wysokości zadania.  Feedback po wypuszczeniu gameplayu w postaci "a ja wole TPP!" to żaden feedback. Jak chcecie, by ktokolwiek was brał na poważnie? CDPR ma nagle zmienić swoją decyzję, bo grupka marudzących graczy ma inne preferencje? 
 2. Nie dodają, bo to nie jest pstryk i już, tylko wymaga tygodni o ile nie miesięcy programowania i testowania. Sensowna praca kamery w widoku TPP to nie jest trywialny problem do rozwiązania. Nie wspomnę już o tym, że wymaga to często wiele dodatkowej pracy z animacjami postaci. 
 3. Zajrzyj czasem do słownika, bo nie bardzo wiesz o czym piszesz.
 4. Mogą zrobić grę za swoje pieniądze, albo za pieniądze graczy. Wybór jest chyba jasny. Swoje można w tym czasie włożyć w coś innego. Pieniądz robi pieniądz, a im więcej go masz tym lepiej.
 5. Harveniusz

  Doom 4 - Pete Hines ponownie o anulowaniu gry

  Też się zastanawiam czemu czasem nie wydać za marne pieniążki takich projektów. Wtedy ci co czekali wiedzieli by że gra jest anulowana, ale mogą sobie zagrać i ocenić. Może mają jakiś tam swój honor?