alex1112

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  110
 • Dołączył

 • Ostatnio

alex1112 ostatnio wygrał w dniu: 29 Kwiecień

alex1112 miał najwięcej polubień!

Reputacja

2 Neutralna

O alex1112

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tylko za 700 funtów. Coś nierozgarniety ten 12latek. Jak ojciec dał mu dostep do swojej karty kredytowej, to należało pół internetu kupić, albo sobie kieszonkowe cichaczem podwoić (małymi tranzakcjami, aby sie niezorjentował)
 2. Przypomnijcie mi, kiedy to CDP RED zapowiedział że robi Cybrpunka? I mam dziwne wrażenie że Bethesda szybcie wyda swoją grę niż REDsi swoją.
 3. Wyprzedziłeś mnie z komentarzem. Ale przecież może to być również opowieśc o tym jak ładna lezbijka rusza w niebezpieczna podróż aby uratować brzydka lezbiję.   " Teraz nadarzyła się okazja by nie tylko opowiedzieć więcej historii, które uważamy za ważny przekaz, " Mam dziwne wrażenie że ten "ważny przekaz" jest powiązany z filozofią gender.
 4. 1. Powoli zaczynamy dochodzić do sytułacji, w której będą się bał otworzyć lodówkę, bo mi Cyberpunk z niej wyskoczy. Naprawdę trochę umiaru, z tymi artykułami. Wychodzi jakakolwiek popierdułka i już wielkie halo. Proponował bym zrobić dziennikarski research i zebrać wszystko co ujawniono w jednym artykule. 2. Grę odpalono na wykokszonym sprzęcie, ale osiągalnym na rynku. Żadnej sensacji nie widzę. Jak by CDP miał bebechy nowej konsoli to bym rozumiam zachwyt. 3. Przeciez wiadomo że i tak będzie downgradet. Jesli gra ma wyjśc na obecna generacje to wymagania nie będą dużo większe jak te do Wieśka 3.
 5. Jak by było bez tego komentarza to bym chetnie obejrzał. A tak to tylko klimat ta paplanina psuje
 6. Jak każdą część chętnie przytule. Nie ma to jak dobra gra dla typowego Hamburgera o ratowaniu Świata.
 7. Czyli Lust for Darkness robi dobrze to, co sie nie udało w Agony?
 8. Zastanawiam sie czy ta gra jest potrzebna i nie jest jedynie prubą jechania na marce? Owszem muszę przyznać, że jest to jedyne uniwersum o Zomby, które kupuje i ma logiczne wytłumaczenie. Niewątpliwie ma ono potencjał, ale uważam że Ellie powinni odpuścić. To była dobra zamknieta opowieść, poruszające kwestie ojcostwa, wychowania i poświęcenia. Jednak w tym świecie jest miejsce na cała masę ludzkich dramatów i przygód, które można opowiedzieć. A tu wyczuwam mocne jechanie na politycznej poprawności, w końcu z Ellie dalej robi się lezbijke i to jeszcze pozbawioną gustu. Wyglada na to że twórcy raczej nie rozumieją, że więź i wspólna podróż bochaterów z jedynki była bardzo mocną strona tego tytułu. A tutaj co? Elli będzie ratowała/mściła się za swoją dzieczynę? Ile % graczy kupi taką historie?
 9. " będzie to dojrzałe doświadczenie dla dojrzałych odbiorców " trochę średnio to się ma, do wyskakujących cyferek z obrażeniami po każdym strzale, ale moga to jeszcze zmienić. Widok trzecioosobowy + wielkie miasto = ....  W moim mniemaniu FPP było rozsądnym wyborem, choćby dla zachowaniu wyróżnienia sie tytułu od innych znanych marek.  Podejrzewam, że na decyzje również miał wpływ ciągle rozwijający się rynek gogli 3D. " Cyberpunk 2077 zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One " To jest na 100% pewna wiadomość?
 10. Aż musiałem zerkąć na kalendarz czy dziś nie 1 kwietnia.
 11. Czyli nadal praktycznie nic nie wiadomo: - Rozmiar świata w wielopoziomowym Mieście ( zapewne i z kanałami ) jest praktycznie niezmierzalny. Wystarczy przypomieć sobie porównanie faktycznego i subiektywnego rozmiaru Novigradu w Wiedzminie 3. I ile questów tam wepchano. Błagam tylko o jedno! Żadnych dobrze prosperujących trędowatych, czy podkradania obierków świnią i tym podobnych, nieustanie powtarzających się tekstów na kluczowych skrzyżowaniach. - RPG. Mam nadzieje, że rozwój postaci nie bedzie robioną na kolanie zapchajdziurą, po wywaleniu pierwotnej koncepci, która niewypaliła. Jak to było Wiedzmine 3. - Questy bardziej podobne do Widzminowskich niz GTA ? Tego to akurat sie boję, bo z punktu widzenia mechaniki to questy poboczne z Wieśka, były do bólu schematyczne i powtarzalne. Jak chcą już robić piaskownice to poprosze o odpowiednią ilość zabawek do niej. - Brak multi. Dobra wiadomość. - Romanse ala Mass Efekt. Ech, niech przynajmniej to zrobią z głową.   Podsumowując nadal nie wiemy praktycznie nic. Z jakiej osoby będziemy podziwiać Świat? Jaki bedzie model jazdy pojazdami? Jaki będzie model strzelania? Ile klas, jaka mechanika rozwoju, walki itp? Przybliżona data premiery? Odnoszę wrażenie, że prace są jeszcze na wczesnym etapie, gry nie da sie jeszcze odpalić jako całości, a sami twórcy nie są jeszcze pewni co do wielu mechanik. Nie zdziwie się jak gra wyjdzie na nowej generacji konsol, jako jeden ze startowych tytułów
 12. Odnoszę wrażenie, że ewolucja tej serii zrobiła krok w dobrym kierunku. Zamiast nachalnej liniowości z małymi opcjonalnymi odgałezieniami. Mamy rozwiązanie w stylu staroścwieckich  strzelanek, czy tez DOOMA i  Wolfensteina. Rozgrywka nie powinna przez to ulec rozwodnieniu, a dojdą ciekawe opcje taktyczne zabawy. I dodatkowo ten świat będzie bardziej "żywy"
 13. Jesli już to nie krytykę Cyberpunka tylko trainera do tej gry, który był wyzuty z klimatu i przypominał zapowiedź kolejnego GTA. Dodatkowo ludzie z Polski byli mocno rozczarowani, że studiu o po 6 latach dłubania przy grze, nie potrafiło kokazac nawat kawałka gry. A dowołując się do słów Pondsmitha: 1. Udowodnijcie że potraficie. Bo ja dużo częściej widze klimaty, neutralnie i nadmiernie doświetlone, a nie mroczne. a już "mroczną, deszczową i neonową" U na palcach jednej reki mozna pilczyć.  2. Mroczna z nadmiernym doświetleniem i nadnaturalnymi pastelowymi kolorami? No tak mrok z takiego GTA, MARVELA to aż się wylewa. 3. Poprosze o naturalny filtr światła i jakieś chmury na niebie.
 14. Przedcież akcje tej spółki są wywindowane w kosmos ( i to z powodów logicznych jak skup interwencyjny samego CDP, jak i z roznącej bańki na rynku akcji). Tu nawet drobny wietrzyk może wywołaś tompnięcie. Swego czasu zrobiłem jedną z najlepszych inwestycji życia na akcjach tej firmy, ale obecnie wole sie trzymać z daleka. Przewidują za chwile drugie mniejsze tapnięcie i stabilizacje, a może i wzrost do dnia premiery. A potem wszytsko w dół poszybuje i to nawet w sytułacji jak gra sprzeda sie podobnie jak Wiesiek.