alex1112

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  145
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez alex1112

 1. alex1112

  Surviving Mars z darmowym weekendem na PC

  Tyle darmowych weekendów, że aż nie wiadomo w co grać
 2. Czy tylko mi nie wyświetla się zdjęcie Fringilii?           Edit. Dobra rozwiązałem problem. Musiałem zwiększyć jasność w ustawieniach monitora.
 3. Wyczuwam paradoks RapeLay. Czyli gry tak złej, że gdyby o grze nie mówiono to by nikt o niej nie usłyszał.Gra na poziomie polskiego Franko 1994r.
 4. Jest to chyba jedyne studio na rynku, którego upadku od lat wyczekuję i niezmiernie się cieszę że ten moment już niedługo nadejdzie. I nie chodzi mi tu o tępą nienawiść do gatunku, którego nie lubię, bo takie uczucie jest mi po prostu obce, jak mi się coś nie podoba to po prostu w to nie gram i tyle. Tylko o podejście tego studyjka do konsumenta. Bardzo dobrze że wylatują z rynku, szkoda że tak późno. niestety już kilku innych zdążyło podchwycić ich "genialny" pomysł wydawania gier w częściach. Do tego dochodzi kompletna miałkość ich kiepsko wykonanych seriali animowanych, które z jakiegoś dziwnego powodu postanowili nazwać grami. Chłam którego żadna szanująca się telewizja nie wyemitowała by na antenie, został pociety, dokręcono kilka wersji danego zdażenia oraz lini dialogowych i fru wrzucono na steama. A pelikany sie rzuciły, bo wyczuły powiew świerzości, który w rzeczywistości był smrodem rozkładu kiepskiego serialu animowanego lo liftingu.
 5. Nie licząc kilku wyjatków z zamierzchłych czasów pokroju Vampire The Masquerade: Bloodlines. Gry z wampirami to w wiekszości niszowy syf. A przygladając sie temu tytułowi odnoszę wrażenie, że trędu on nie przełamie.
 6. Odpowiadając na odwieczne pytanie które dręczy ludzi w przywiślańskim kraju: Kto dał takie uprawnienia takiej osobie? Otóż: Ludzie na zachodzie mają dużo większe zaufanie do siebie nawzajem w interesach oraz do swoich pracowników. Dzięki temu przepływy kapitału są płynne , a ludzie zamiast męczyć się i ponosić koszta szpiegowania/monitorowania pieniędzy, skupiają się na ich zarabianiu. To u nas panuje patologia pod tym względem. Oczywiście wiąże się to z wyższymi pensjami, całkowicie innym wychowaniem itp. I nie łudźcie się, Chłop musiał się jednak zdrowo nakombinować, aby zrobić takie wały. Inna sprawa że 45tyś $ rocznie ( bo zakładam roczny zarobek ma na myśli auror artykułu) dla grafika 3D to wcale nie jest duża kasa.
 7. alex1112

  Cyberpunk 2077 być może w 2019 roku

  Na pewno będą się spieszyć, aby gra wyszała przed premierą nowych konsol. I to najlepiej grubo przed premierą.
 8. Wymagania wręcz kosmiczne. Ciekawe jak/czy gra je wynagrodzi widokami? A może po prostu optymalizacja leży i kwiczy. Mam szczerą nadzieję, że gra będzie umiejetnym wyśrodkowaniem pomiędzy  X Rebirth, a X3. Forma i tepo rozgrywki z X3 jest po prostu zbyt wolne i mało okreslające kierunek, dla szerszego grona odbiorców. Wykonywanie jednej misji przez kilka/kilkanaście godzin to mocna przesada. Z kolei Rebirth poszedł stanowco za mocjo w uproszczenia, a wręcz został wykastrowany z elementu "X" w tym "X". O optymalizacji nie wspomnę.
 9. Ta seria jest jednych z tych fenomenów których nie moge pojąć. Co roku wychodzi kolejna odsłona, w której wykonujemy te same nudne i powtarzalne czyności. Czy naprawde nie ma w Polsce jakiegoś Janusza z gospodarstwem rolnym, który wystartuje z programem "Farming Simulator w realu!!! jedynie 10zł za godzinę jazdy kombajnem"? I robote by mu wykonali i jeszcze zapłacili za tą "przyjemność".
 10. Super, że coś w tej firmie się dzieje. A kiedy prezentacja nowych GPU?
 11. 1. A konsole to udźwigną? Te nowe oczywiście, bo obecną generacje przemilczę. 2. Wygląda ładnie, ale co z wydajnością, będzie działać w min 60 fps na jednym takim układzie? Moim zdaniem przy cenie nowych GPU, efekt opłacalny tylko dla pasjonatów z grubym portfelem. 3. A jak to będzie wyglądać na 2070 i 2060? 4. Przypuszczam, że ta technologia rozkwitnie dopiero w następnej generacji kart. Podobną rewolucją miały być: gogle 3D, 4K czy też technologia Nvidi dotycząca sierści (już nawet nie pamiętam jak się nazywa) i co z tego wyszło, wszyscy wiemy. Aby taka technologia się rozwijała i upowszechniała, to sprzęt potrzebny do jej obsługi musi być powszechne i w ludzkiej cenie. 5.  W zależności jaka jest odpowiedz na pytanie nr 3. może się okazać, że spora liczba graczy zdecyduje się na pozostanie przy obecnej generacji lub przesiadce na 1070 i 1080. Dokładając do tego ofensywę ATI i wejście na rynek Intela, może się okazać, że Zieloni nieprzyjemnie się zaskoczą podliczając $.
 12. Oglądałem i potwierdzam. Każda kolejna odsłona tej serii jest coraz mniej straszna i coraz bardziej śmieszna.
 13. Artykuł wybitnie rasistowski i to jeszcze w bezczelny sposób wyzywający innych od rasistów. No cóż "W przyszłości to faszyści będą nazywać siebie antyfaszystami". Co robi ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych? Nie wiem, ale sam fakt, że Pan Serafin pozwala sobie na takie plucie w twarz większości czytelników portalu gram.pl jest skandaliczny. 1. Na portalu o grach jakiś marny pismak wypisuje swoje osobiste poglądy światopoglądowe. Jak to w ogóle redaktor zatwierdził? Ktoś jest na wylocie z roboty, nie został wysłany na urlop na okresie wypowiedzenia i teraz torpeduje wizerunek firmy? Czy o co biega? gram.pl zmienia się w pudelka? Czy dofinansowanie od Sorosa przyszło? Prosze o wytłumaczenie, skąd taki artykuł na portalu o tematyce gejmingowej? Bo powiedzmy siebie wprost, że pierwiastek gejmingowy w tym artykule został wykorzystany, tylko jaki pretekst do wyzywania innych od rasistów i to przy użyciu rasistowskich argumentów. 2. Panie Sławku nikogo, dosłownie NIKOGO z nas czytelników i klientów waszego portalu nie obchodzi Pana światopogląd. Sam fakt że napisał Pan to coś i upublicznił świadczy o braku profesjonalizmu z Pana strony i jest działaniem na niekorzyść wizerunku firmy. Czuje się zażenowany, że taki rasistowski i kłamliwy tekst w ogóle został tu upubliczniony. Dopóki Pan Sławek Serafin publicznie nie przeprosi ze swoją marną klepanie udającą "rozprawkę" moralną, a portal Gram.pl nie zapewni że tamu Panu pojechano po premii ( albo najlepiej wymieniono go na profesjonalistę ) i nie zapewni, że takie sytuacje się już nie powtórzą ogłaszam bojkot sklep.gram.pl. I zapraszam wszystkich do przyłaczenia się, bo jak będziemy tolerować takie wybryki, to za moment będziemy tu mieli Onetowo-TVNowy poziom artykułów. Wracając do meritum sporu. Osobiście uważam że wybór aktorki o korzeniach europejskich z azjatyckimi (Japonia, Korea, Chiny). Przy odpowiedniej charakteryzacji, mógłby  dać bardzo dobry efekt. W Końcu Ciri mam w sobie krew elfów, a uroda takiej aktorki  by to podkreślała. PS. Panie Sławku rozumiem że GOT jest pana zdaniem rasistowskie?
 14. alex1112

  Cyberpunk 2077 na gameplayu!

  To, co pokazali jest strasznie nierówne i niedopracowane: - Miasto w jednych miejscach wygląda jak żywe miasto przyszłości w innych jak cmentarz - Animacje i poruszanie sie tłumu kuleją. Od razu widać ścieżki. - Czy ktoś pamięta jakikolwiek kawałek ze ścieżki dźwiękowej?  - Strzelanie jest całkowicie bezpłciowe. Kompletnie nie czuć, że broń ma kopa, ot podnosimy kolejną pukawkę na drodze. - Za mało pokazali, aby na 100% to stwierdzić, ale z modelem jazdy i samochodami chyba jest tak samo jak z bronią. - Wyskakujące cyferki obrażeń i paski zdrowia. Czy to jest jakaś MOBA? - AI to totalna porażka i kompromitacja.  Do tych, co narzekają na "narzekanie". To się nazywa konstruktywna krytyka i subiektywne odczucia po obejrzeniu zaprezentowanego materiału.
 15. No nie wiem, czy na rynku jest jeszcze miejsce na takie produkcje. Zainteresowanie tym tematem powinno zacząć już powoli spadać
 16. Biorąc pod uwagę drożyzne i zastuj technologiczny na rynku podzespołów PC, spowodowany kryptowalutami, zastanawiam sie ilu graczy niekonsolowych, będzie w stanie odpalić tę grę, w jakości zbliżonej do tego co widzimy na filmiku w dniu premiery.
 17. W sumie to było go przewidzenia. Grę musieli tylko najpierw połatać pacho-dodatkami, drenując kieszenie graczy PC. A teraz moga spokojnie gotowy produkt wypuścić na nowe rynki. Nie nie pije tu do graczy konsolowych. Po prostu tak biedne produkty, jakimi są gry Paradoksu tuż po premierze, nie miał by szans na rynku konsolowym
 18. Ja widzę M&B z podrasowaną grafiką do poziomu tak z przed 5 lat. AI natomiast nadal leży i kwiczy. Pogoń z buta za konnym łucznikiem, stanie tyłem do atakującego przeciwnika, brak szyków, strzelanie z łuku kiedy obok stoi wrogi piechór z mieczem. Grać na pewno będę, ale czyje sie jednak zawiedziony tym co pokazali. Liczyłem jednak coś więcej na lifting graficzny.
 19. alex1112

  Cyberpunk 2077 na nowych screenach

  Od ponad miesiąca stabilnie trzymają się na poziomie + 200zł za akcje. Dość powszechna jest opinia, że do premiery cena będzie rosnąć. Osobiście nie jestem przekonany. Ta bańka jest absurdalnie wywindowana. Potencjału w Gwincie na stałe wzrosty nie widzę.
 20. Kiepski troling. GTX 760 to własnie średnia pułaka. GTX 1060 w cenie za cenemiesięcznej pensji 1/3 pulacji III RP tródno uznać za standard. 8 GB to przyjeta norma. Owszem procesor odstaje. Ale to nie jest powód by sprzęt na którym Wiesien 3 działa na średnio-wysokich w 40 fps. Doom jest grywalny na srednich był bezuzyteczny na Evolve 2 umierającego studia. Ani ATI ani NVIA nie wyda nowych GPU  w 2019 nie wyda. Bo im sie to nie opłaca. Ceny obecnych też nie spadną. To jest po prostu koniec Cryteka.
 21. Mam phenom II 955, GTX 760, 8GB RAM, Windows 7. Na minimalnych ustawieniach gra wygląda gorzej niż chocby Bad Company 2. Pomimo, że wskazuje mi stabilnie 40+ FPS wykonania jakiegokolwiek ruchu wywołuje pokaz slajdów i cięcia. Biorąc pod uwagę ceny GPU wróżę szybki koniec Crytek. Zresztą sam fakt że studio musiało wydać swój ostatni tytuł w formie early access i już muszą ogłaszać darmowe wekendy, bo zainteresowanie systematycznie spada, świadczy o przedśmiertych konwulsjach.
 22. Czyli chcą połaczyć niedorobioną grę wydaną w early akcessie, do której z chciwości wydano płatne dlc też early akcessie, z niedorobioną grą wydaną w formie early akcessu do której z chciwości usiłuje się sprzedawać gemplay ? Strach się bać.
 23. Da się w to jakoś grupowo zagrać np. przez TS3? Czy to bardziej gre pod przeglądarkę przypomina?
 24. Nie wiem z czago tu sie cieszyć? Całość wygląda nastepująco: Konami nie chce doprowadzic do sytułacji, w której okazało by się, że popełnili błąd kasująć P.T. Jeśli by siię okazało, że taki fanowski remake osiągnoł by sukces, to w kulturze dalekiego wschodu, oznaczło by to utrate twarzy. Więc, aby odepchnąc zagrożenie skorumpowali twórce.