Beatit

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Beatit

 • Ranga
  Obywatel
 1. https://www.beatit.tv/simon-phillips-solo-perkusyjne-na-zywo-dla-beatit/ Rozkoszujcie się wspaniałą solówką, jaką zaprezentował perkusista Simon Phillips podczas swojej kliniki perkusyjnej, którą poprowadził w warszawskim klubie Hard Rock Cafe 11 czerwca 2017 r., która została zorganizowana staraniem znanego wszystkim bębniarzom w Polsce sklepu perkusyjnego Pro Drum.
 2. https://www.beatit.tv/10-najbardziej-przecenianych-perkusistow-wszech-czasow/ Na zewnątrz jest gorąco, a zestawienie autorstwa Reubena Levy'ego pewnie jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę! Co o nim sądzicie?
 3. https://www.beatit.tv/najmocniej-grajacy-perkusisci-wszech-czasow/ Zgadzacie się z tym zestawieniem? Macie swoich kandydatów? Może jakieś polskie nazwiska? Wszystko opiszcie w komentarzach!
 4. https://www.beatit.tv/klinika-simona-phillipsa-nasza-relacja/ Zapoznajcie się z naszą relacją z w kliniki Simon Phillips w Hard Rock Cafe Warsaw, i czekajcie na obszerny wywiad z tym wyjątkowym artystą. Wszystko już niedługo na naszym kanale! #SimonPhillips #ProDrum #MeinlDistribution