SinisterMephisto

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez SinisterMephisto

 1. Mam nadzieję, że Redzi ostro przysiądą nad tytułem i dopracują go na miarę oczekiwań graczy. Na ten moment jest średnio, jeśli chodzi o gameplay. Najbardziej mnie rozczarował gunplay, strasznie sztucznie to wygląda. Jednak to jest wersja rozwojowa i wiele się zmieni - przynajmniej mam taką nadzieję. Czekam na datę premiery.
 2. Panie Kolego, podobnie uważam, że ten cały filmik to nic śmiesznego.
 3. SinisterMephisto

  Wystartował tajemniczy stream Cyberpunk 2077

  W tej chwili pojawił się pasek postępu na streamie. Być może ujrzymy obrazek w rozdziałce 1920x1080 px z datą premiery Cyberpunk.
 4. SinisterMephisto

  Wystartował tajemniczy stream Cyberpunk 2077

  Wiadomość zawiera m.in. kody do wykorzystania na GOG. Kilka razy udalo mi się wklepać kod i wyświetlić, co się pod nim kryje: Wiedźmin 3, Wiedźmin 2, Star Wars, Shadowman. Niestety, za każdym razem, gdy próbowałem dokonać realizacji, otrzymywałem wiadomość: "Apologies, this code no longer appears to work. If you believe this is incorrect, please let us know. "
 5. W moim skromnym odczuciu nic nie tłumaczy tak wysokiej ceny figurki. Gratka dla ludzi, którzy nie mają co z pieniędzmi zrobić. I pomyśleć, że figurka Geralta walczącego z gryfem wraz z innymi gadżetami, jak i kopią fizyczną samej gry została wycieniona na ok. 300 PLN przed premierą...
 6. Czyli taki tytuł, jak Ancestors Legacy za sławienie Mieszka I dostałby ulgę podatkową? Może tym razem pan od radzieckiej łodzi podwodnej ogłosi przetarg na grę opartą na życiu prywatnym Kazimierza Wielkiego... To by się działo, gdyby pociągnąć wątek miłosny. Kolejny absurdalny pomysł trzymających władzę z tymi promowanymi grami wg chorych wyznaczników. Niech się lepiej wezmą za konkretne rozliczenie mafii śmieciowej, reprywatyzacyjnej etc.
 7. Mnie osobiście brakuje w tych "nowych TR" większej ilości zagadek, zwiedzania katakumb, czy piramid - coś na miarę The Last Revelation, czy remake'u pierwszej części Anniversary.
 8. Wg mojej skromnej opinii ostatni dobry bundle był od Codemasters, czyli jakieś 3 miesiące temu.
 9. Wspomnienia wracają... Fajnie będzie znów zagrać w ten tytuł.
 10. Wiesiek 3 to gra wybitna, więc zaslużona miejscówka w rankingu. BTW, gram po raz trzeci w ten tytuł i nie mam dosyć.
 11. Wstęgo życia, jesteś dla mnie drogowskazem Dla inowierców tylko błękitnym krajobrazem Władasz niepodzielnie przez te wszystkie wieki Nilu, wybaw mnie, gdy zamknę powieki.