Davido24

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutralna

O Davido24

 • Ranga
  Robotnik
 1. Wierzę, że to będzie przynajmniej świetna gra :D
 2. A ja jestem ciekaw czy serial zostanie z dubbinogwany?
 3. Wolność człowieka kończy się w miejscu, gdzie zaczyna się wolność drugiego... Mądre słowa, dobrze było by gdzyby poznali ich sens. Widząc co tu się dzieje w komentarzach polecam (szczerze) obejrzeć sobie film "Niebieskoocy", jestem przekonany, że wielu zmusi do refleksji.
 4. Widać, że stylizowany jest jako młody wiedźmin. Jestem ciekaw jak będzie ewoluować.
 5. Rychło w porę ten news... Już kilka dni temu było można o tym przeczytać
 6. Chyba 300... I to co najmniej. Ta cena to jakieś nieporozumienie. Chyba ktoś porządnie w główkę się je***!
 7. Sporo błędów jak na tak krótki tekst.
 8. Capcom to SYF!!! Z tą swoją polityką, traktującą graczy jak idiotów. Nie gram w ich gry, a jeżeli kiedyś zgłupieje i bede chciał w coś od nich zagrać, to prędzej z pirace tytuł, niż dam im zarobić (oby tak się nie stało xD)
 9. Gram... Nawet mi się podoba. Ale to pewnie dlatego, że mój ostatni AC to część numer dwa. Więc trochę wody w Wiśle już upłynęło. Jednak ta ocena to duża przesada. Owszem gra się przyjemnie, lecz jest to tytuł maksymalnie na 7.0 Mógłbym wypisać dlaczego, lecz nie chce mi się :D W końcu, to nie ja tu jestem recenzentem.
 10. Czy ten trailer klatkuje? Czy źle widzę?
 11. Cieszę się, że kochasz FPP... chcesz za to Nobla ? REDzi mogliby chociaż dać możliwość przełączania kamery, a Ty jeśli chcesz to ubierz sobie niemiecki Hełm i graj w Tetrisa przez kinecta. Dziękuje ! Dobranoc ! Niepotrzebnie się unosisz. Wyraził swoją opinię. Osobiście chciałbym mueć możliwość przełączania się między trybami kamery. Ale FPP też mi nie przeszkadza. Zresztą, to będzie tylko kwestią czasu kiedy moderzy włączą się do akcji ;)
 12. Davido24

  Cyberpunk 2077 na nowych screenach

  Łał... Tyle czasu, taka impreza a oni cztery screeny... No po prostu szał.
 13. Cóż... Narazie mamy za mało informacji aby wyrokować, a jak do tej pory CDPR nie zawiódł mnie i ma u mnie duży kredyt zaufania. Czas pokaże czy słusznie.