I1ariusz

Gramowicz(ka)
  • Zawartość

    5
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O I1ariusz

  • Ranga
    Obywatel

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Nie umiem pisać w sposób kulturalny. [M-Muradin]
  2. Moim zdaniem za szybko. Nawet jeśli technologia wzrosła to i tak za mało pojawiło się jeszcze tytułów, które wyeksplatowały obecną. Mam wrażenie, że PS4 dopiero się pojawił i nie nasyciłem się jeszcze skokiem technologicznym. Dodatkowo rynek indie przyczynił się do zwiększenia oczekiwania na jakość gameplay, a nie grafikę. Wydaje się być jeszcze tylke do odkrycia w tym segmencie techu. I co z workflow pracy twórców gier? Posunięcie technologii jeszcze dalej poszerzy przepaść między AAA a middle.
  3. Włożyli w to trochę pracy - dla jaj ludzie kupią.
  4.   To Ty jesteś autorem tego idiotycznego Tweeta, na którego p. Lauren odpowiedziała? Powinszować. Dokładnie zrobiłeś z siebie gamonia, którego opisujesz w komentarzu.      Proszę, tutaj Tweet - niestety, na Twitterze nie mogę znaleźć, ale jeśli to Ty, to brawo Mariusz, way to go, keep on the shitty work, buddy!   https://www.facebook.com/MistycyzmPopkulturowy/photos/a.388445924557109.88687.215723675162669/1625970240804665/?type=3 Ojej gamonie się spieniają bo nie jestem czołobitny przed jakimiś wiecznie uśmiechniętymi absolwentami gender studies z Kanady. Ten materiał w cześci przynajmniej powinni dać Polakom do roboty - fantastyka jest mocno przesiąknięta naszą kulturą.
  5. Nie wierzę w sukces tego przedsięwzięcia. Dali materiał amatorom. Raz kolejny traktują graczy jak gamoni, którzy przełkną wszystko. Tutaj powinni działać najlepsi scenarzyści i reżyserzy.