zamakli

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O zamakli

 • Ranga
  Obywatel
 1. zamakli

  Problem z głośnikami w wieży sony.

  Cześć, tak jak w temacie jest pewien problem w moim Stilo, mianowicie 3 z 4 głośników charczą jeden który jest po prawej stronie z tyłu normalnie gra bez żadnego charczenia. Z przodu jak rozbierałem boczki są jakieś Kenwoody widać że ktoś je tam zamontował a z tyłu są oryginalne seryjne głośniki. Pierwsze co zrobiłem to wymontowałem głośniki wziąłem głośniki do domu powycierałem je wilgotną ścierką, odkurzyłem syf i piasek po zamontowaniu niestety głośniki dalej charczą i tak jak pisałem wcześniej tylko ten jeden działa poprawnie.
 2. zamakli

  Problem z laptopem

  Miałem ten sam problem pod Vista, włączałem go, ekran był czarny. Kilka rozwiązań może działać (lub nie) w zależności od problemu, zadzwoniłem do informatyka, powiedział mi, aby wyjąć baterię i ładowarkę, aby naciskać trzydzieści sekund na przycisk, aby rozpocząć (to niekoniecznie musi się zdarzyć ) Po ostatnim trzydziestu sekundach podłącz ładowarkę, nie wkładaj baterii i naciśnij przycisk, aby uruchomić i dla mojego problemu zadziałało.
 3. zamakli

  Guitar hero 5, rockband 2 xbox360 na padzie

  Naprawdę mam nadzieję, że to działa, ponieważ wszystkie wykresy porównania, które widziałem, porównują tylko instrumenty RB2 i GHWT.
 4. Witaj Mam mały problem z robakami 4 Mayhem. Zrobiłem instalację bez problemu i kiedy chcę zacząć grę, mam komunikat, który pojawia się z pytaniem "Użyj panelu konfiguracji, aby zainstalować i skonfigurować składniki systemu". Oto konfiguracja mojego komputera Athlon xp 1300+ CM MSI KT3 ultra 2 RAM DDR 768 Nvidia geforce MX 400 64Mo Zainstalowałem DirectX 9.0c a sterownik mojej karty graficznej to jeden dzień.