MatKus01

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MatKus01

 • Ranga
  Obywatel
 1. Zawsze można zrobić dubbing i zatrudnić np. Karolaka ;)
 2. MatKus01

  Znamy wymagania sprzętowe Quake II RTX

  I pomyśleć, że grałem w tę grę na Pentium 120 z 16 MB Ramu i 640MB HDD, na którym przecież oprócz gry był jeszcze system operacyjny i wiele innych rzeczy. Fakt, o pełnych detalach nie było co myśleć, ale grać można było spokojnie. A tu dodali tylko lepsze światła i tekstury i nagle taka różnica w wymaganiach. Swoją drogą, ciekawe, na jakim procku dało by się tę grę płynnie uruchomić tak na prawdę. Bo że karta musi mieć RTX to rozumiem, ale procek przecież nie jest chyba dużo lepszy wymagany, niż wtedy, gra nie ma lepszego AI, większych plansz ani nic podobnego.
 3. News w sumie niczym nie zaskakuje. Szczerze mówiąc, to zdziwił bym się, gdyby po roku prac gra się nie różniła.
 4. Z drugiej strony, porównując wiedźmina 1 do 2, a potem 2 do 3, CDP z każdą grą robi olbrzymie postępy. Fabułą i grywalnością poziom jest zawsze wysoki, ale technicznie każda kolejna gra jest corz wyżej i oczywiście uwzględniam tu również fakt, że po prostu po iluś latach cała branża idzie do przodu. Ale o ile przy W1 technicznie Wiedźmin był dość sporo zacofany, przy W2 był trochę zacofny, to przy W3 był już w czołówce światowej. Stąd mój wniosek, że jest szansa na dotrzymanie słowa przez REDów. Choć oczywiście nie będzie to proste i daleki był bym od stwierdzenia, że jestem tego pewien.    
 5. Bara bara to nic szczególnego, ale chcał bym zobaczyć (usłyszeć), jak jakiś NPC do mnie mówi "spadaj, grubasie" albo "z takimi kurduplami nie gadam". Mógł by też się trafić jakiś rasista.