Ibok

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutralna

O Ibok

 • Ranga
  Obywatel
 1. Małgosiu, ostani materiał z Death Stranging prezentowany był na TGS, po E3 :)
 2. Nie zdziwiłbym sie gdyby na TGS oglosili datę premiery na 2019. Gra jest już podobno w zaawansowanej fazie produkcji.
 3. A jakie inne plaformy mają ujawnić skoro to ekskluzyw dla Playstation? Grę robi studio pracujące dla Sony, kasę wykłada Sony, gra powstaje na autorskim silniku Sony, dyrektorem technicznym jest Mark Cerny. W każdym zwiastunie jest info typowe gla ich gier na wyłączność "Sony Interactive Entertainmet Presents" i logo PS4. No ale ok czekajmy na ujawnienie wersji na XO, PC i NS :)
 4. "Taki festiwal kopiuj i wklej jest szczególnie bolesny po Assassin’s Creed: Origins: tam w zasadzie każde zadanie było na swój sposób unikalne i nawet jeżeli po raz enty musieliśmy zabić n+1 rzymskich legionistów, to zbudowana wokół tych zadań otoczka fabularna sprawiała, że nie było czuć przesytu." Gdzie są te "unikalne zadania poboczne w Origins". Graliśmy w tą samą grę? Tak się też składa, że miałem już okazję zagrać w Spidermana i bez urazy ale Wasza ocena 6/10 jest wyciągnięta z 4 liter. Origins daliście 8.9/10, a tutaj 6? Na litość boską kto to u was recenzuje te gry? Dostaliście jakąś gratyfikację i dlatego tak niska ocena?