BanKhalid

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

  Nigdy

BanKhalid ostatnio wygrał w dniu: 22 Styczeń 2019

BanKhalid miał najwięcej polubień!

Reputacja

-1 Słaba

O BanKhalid

 • Ranga
  Robotnik
 1. BanKhalid

  Wiedźmin przeniesie się na rajskie wyspy

  Wszędzie znajdą się fajne miejsca i myślę, że tu nie o miejsca chodzi, a raczej o wybranych aktorów. Pożyjemy to zobaczymy. Wszyscy wiemy, że Maciej Musiał uratuje ten film ;P Zastanawiam się jeszcze dlaczego GRAM.PL zrezygnował zmożliwości dodawania linków lub zdjęć pod artykułami. Może ktoś, coś ?
 2. BanKhalid

  Wiedźmin przeniesie się na rajskie wyspy

  Czarno to widzę. Dlaczego nie chcą kręcić w Sosnowcu czy Skierniewicach ? To byłoby coś.
 3. Niech napiszą do Orange albo T-Mobile :)
 4. Póki co Siódemka to najlepszy system jaki wypuścili. DO dziś go używam i ani myślę tego zmieniać.
 5. Napisałbym coś, ale znowu dostanę bana. Tu nie wolno wyrażać własnej opini. Tu trzeba być grzecznym i poprawnym politycznie. Amen
 6. Dlatego uwielbiam starę serię Gothic. Zero sieciówek. Indywidualna przygoda, w którą nawet z bugami grało się świetnie. Teraz wymagania wygórowane. Ciągłe problemy. Bany, hacki itd. Gdzie te fajne czasy kiedy to gracz miał radośc za każdym razem gdy odpalał grę.
 7. Pewnie wyjdzie i tak w 2020 roku. W sumie nie ważne. Najważniejsze jest to by nie było tak drewnianej mechaniki postaci jak w poprzednich wersjach.
 8. Ja bym chciał powrotu Myszastego i Soleili :) Również udanego 2019 roku ;)
 9. Blizzard już wcześniej miał kłopoty dlatego, że zaczął produkować gry z grafiką dla dzieci. Takie np Diablo III. Zepsuł markę i zaliczył straty. Teraz wypuszcza same gnioty licząc na zyski. Do tego Activision na siłe wprowadza produkty na urządzenia mobilne. Blizzard umarł i trzeba się z tym pogodzić. Obniżenie PEGI to nie rozwiązanie gdyż dobry produkt broni się sam. Niestety Blizzard takiej polityki nie rozumie, a szkoda. Kiedyś Blizzard to była potęga... dziś mogą robić następną część The Sims, bo na nic więcej ich nie stać. W ich grach nie ma już tej niesamowitości. Teraz to kiepska imitacja legendy.
 10. To jest ciekawe. Udostępnijcie więcej informacji... z ilu osób składa się zespól. Jaką mają wizję, z czego korzystają itd. Powiedziałbym tak. Wyzwanie jest niesamowite. Ciekawe jest jednak to jak długo planowali daną produkcję. To, że sam pomysł powstał w 3 dni to nic. Po samym materiale widać, że twórcy włożyli w to masę roboty. Rozumiem, że te 72 godziny to chwyt marketingowy. Można dowiedzieć się czegoś więcej. Sam jestem z branży więc jestem ciekaw.
 11. Musisz uważać co tu piszesz, bo przyjdzie Muradin i da Ci miesięcznego bana za to że wyrażasz swoje poglądy.