RENMEi

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  89
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O RENMEi

 • Ranga
  Przodownik
 1. Wolał bym, żeby ONE dał trochę popalić PS4, może byśmy mieli wtedy trochę mniej indyków for gamers :)
 2. Jak ja bym chciał to na PC (marzenia ściętej głowy) :D
 3. Gra świetna, aczkolwiek chyba się nie skuszę, z racji tego, że ograłem na PC. Za to mogę powiedzieć jedno: ja chce w takiej wersji Dragons Dogme, ta gra na PS3 wygląda i chodzi kiepsko. Nie ważne czy wyjdzie na PC, PS4, ale ta gra na to zasługuje!
 4. Po tym E3 Nintendo ma mnie w swojej garści. Zakup WiiU w planach :D
 5. Jeszcze niech tylko wyjdzie tajemniczy projekt X i WiiU ląduje u mnie pod TV.
 6. Ja z tej gry pamiętam tylko jedno: loading, loading, loading, loading.... Nawet nie mam ochoty do niej wracać, czekam na pełnoprawną VI część.
 7. Dla mnie to póki co jest (i raczej to się nie zmieni) punkt zapłonowy: wychodzi FF XV - zakup PS4 (najlepiej jakiś fajny bundle pack z FF).
 8. Ponoć jest szansa na japoński voice over (jak nie z grą to w formie darmowego DLC). Aczkolwiek gorsze chyba będzie to, że w Eu gra zostanie wydana tylko w cyfrowej dystrybucji :(.
 9. Tylko fajnie by było, jak by obudowa była matowa jak na powyższym renderze, a tutaj znów dostajemy wysoki połysk, który wygląda ładnie jak się go nie dotyka. Aczkolwiek, chyba kiedyś, szarpnę się na białą wersję (o ile będzie u nas dostępna).
 10. Dawno w GW 2 już nie grałem, muszę kiedyś znów spróbować :)
 11. Z tego co zrozumiałem wersja na PS4 ma banglać w 60fps''ach :). (a PS3 - 30fps) No i nie będąc oryginalnym, żółty, żółty, żółty :)
 12. Ja bym się tymi screenami nie przejmował. Grałem chwilę w betę na PS3 i w ruchu to zdecydowanie lepiej wyglądało niż powyższe screeny. A sama gra u mnie na premierę w wersji PC :D.
 13. > Właściciele Vity nadal czekają na wersje wydane w Japonii że zostaną wydane i u nas w > zrozumiałym języku :-) Oj, czekają, czekają i to baaaaardzo. Pytanie: czy się doczekają?
 14. Jak dla mnie, to do powyższej puli dochodzi przynajmniej Drakengard 3, nie wspominając o 3 częsci FFXIII :P. Dlatego też, jeżeli chodzi o gry jRPG, długo z PS3 się nie rozstanę.