Beh0lder

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  34
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Beh0lder

 • Ranga
  Robotnik
 1. Szeregowe szeregi poszeregowanych modyfikacji w szeregowo wyszeregowanych szarych szeregach produkcji - za takie powtórki w liceum miałem ocenę niżej! 
 2. Beh0lder

  Widżet: testujemy MSI GE62 Apache Pro

  Auta drogiego też nie ma co kupować bo w Polsce drogi dziurawe :)
 3. Austria i Norwegia jest członkiem UE ;)
 4. Beh0lder

  Diablo III - temat ogólny

  Niesprecyzowałem się zbyt dobrze. Miałem na myśli ze zdecydowanie bardziej wolę opinie użytkowników, fanów, osób które czekały tyle na Diablo i z tego powodu zrobiły filmik/napisały coś na forum (tak jak Twój post), niż wszelkiego rodzaju site''owe produkcje mające na celu zaspokoić ewentualny hype. Dzięki za odp, moje serce nadal jest rozdarte - komu oddać tego kruka :)
 5. Beh0lder

  Diablo III - temat ogólny

  Dzięki za odp, ale bardziej interesuje mnie odpowiedź fanów niezrzeszonych z gram, którzy ten produkt macali. I słuchali płyty. I oglądali artbook. itp
 6. Beh0lder

  Diablo III - temat ogólny

  Mam do Was moi drodzy pytanie - czy Edycja Kolekcjonerska naprawdę jest tak epicka i warta całej tej uwagi? Na chwilę obecną moja czeka na odbiór i sam nie wiem czy mam ją dla siebie zachować czy co, w szczególności patrząc na to co się dzieje z EK na allegro. Doradźcie plz!
 7. Czy ktoś wie czy w Saturnie są już MW3? W zeszłym roku BO był za 99, okazyjnie...
 8. Uf, myślałem że znowu super miarodajne i niezwykle opiniotwórcze Official Xbox/PS3 Magazine Wcale Nie Dajemy Wszystkiemu 9 i 10
 9. @Beh0lder – wina skryptu łamiącego tekst. Mogę zajmować się takimi pierdołami albo skupić się na np. materiałach wideo. Co wolisz? :) Złej baletnicy... Materiały dodawane są co kilka godzin, poprawienie kilku literek tak żeby nie biło po oczach (w końcu to poważna strona i wypowiedź red nacza a nie jakiś blog trzeciej kategorii) nie zajmuje aż tyle. A i tak materiały wideo pojawiają się z opóźnieniem.