Wiosna

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  144
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Wiosna

 • Ranga
  Przodownik
 1. Ludzie, czytajcie poprzednie posty. Bedzie możliwość wyboru zarówno polskiej jak i angielskiej wersji. Wam nigdy się nie dogodzi.
 2. Pile, oczekiwałeś od takiej gry realizmu? Litości. @ChupacabraDK Widzę, że nie tylko ja zauważyłem wychodzących ludzi i pustki na sali :)
 3. Wiosna

  Modern Warfare 2 - bojkot na Amazonie

  Proponuje napisać coś o żenującym poziomie polonizacja MW2 http://zagraceni.pl/polonizacja-mw2-podwojna-porazka
 4. Wiosna

  Microsoft zapowiada kolejny Xtival

  Nie masz za co przepraszać. Nie napisałem, że MS jest Bee. Sam korzystam z ich systemów zarówno z Windowsa jak i Windows Mobile i nie narzekam, co więcej programuje w .NET i też nie narzekam. Denerwuje mnie tylko jedna sprawa, a mianowicie jak można płacić z granie Multi. To tak jakbyś kupił samochód z klimą, ale mógł jej używać dopiero po uiszczeniu opłaty. Bo kupujesz grę, która ma singla i multi, ale jak nie zapłacisz dodatkowo za abonament, to nie możesz grać w to co kupiłeś.
 5. Wiosna

  Microsoft zapowiada kolejny Xtival

  Faktycznie świetnie. Pozwala zagrać tobie za free w multi i to aż przez 3 dni. Hura. Brawa i pokłony. <ironia off> Niech wszyscy uczą się od MS jak należy z ludzi wyciągać kase.
 6. Harpen, nie słyszałem nigdy o takiej grze jak Ratchet and Clank Future: Quest for Booty. To jakieś połączenie najnowszej wersji Ratchet & Clank Futer: A Crack In Time z dodatkiem do Tools of Destruction pt Quest for Booty. Poza tym i ile mi widamo najnowsza wersja Racheta nie jest dystrybuowana przez PSN.
 7. Nowy Rachet ma następujący tytuł Ratchet & Clank Future: A Crack in Time. A nie Ratchet & Clank: A Crack in Time.
 8. A najśmieszniejsze jest to, że owy spartolony port sprzedał się 3 razy lepiej niż orginał na XBoxie. No ale to Japonia przecież.
 9. Wiosna

  Czwarte urodziny gram.pl!

  I ja obchodzę dzisiaj jubileusz 4 lat(dokładnie to 1461dni) z gram.pl
 10. Świetny artykuł. Dobrze jest zapoznać się z początkami kiedyś tak wielkiej firmy, której konsoli byłem posiadaczem.
 11. Wiosna

  Nadchodzi Thexder Neo dla PSP

  Czemu nikt nie wspomniał, że jest to jedna z gier, która wyjdzie w nowym dziale Minis na PSS.
 12. W newsie jest błąd: "...a także nagrody z motywem z produkcji EA Black Box". SHIFT nie jest robiony przez EA Black Box.
 13. To kiedy w końcu zostanie wydane to demo 23 września czy października. W newsie jest rozbieżność.
 14. News na stronie Joystiq został zaktualizowany. Potwierdzono pełną polską wersję jezykową, głosy i napisy. Dobrze, że będzie wybór pomiędzy aż 15 lokalizacjami. Z wielką nadzieją porównam angielską i polską wersję jezykową.
 15. "...kontynuacja jest tworzona także z myślą o PlayStation Portable" AC: Bloodlines nie jest pełnoprawną kontynuacją ,tylko grą z historią dziejącą się pomiędzy pierwszą a drugą częścią, tuż po wydarzeniach z AC1.