Ivan_aka_Immortal

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  224
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ivan_aka_Immortal

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Ivan_aka_Immortal

  Ubisoft rozdaje 30 prezentów na swoje 30-lecie

  Gdyby ktoś szukał linku do tego wydarzenia: https://30days.ubi.com/Promotion/Calendar/ I faktycznie, w źródle strony można podejrzeć co będzie w kolejnych dniach.
 2. Ivan_aka_Immortal

  Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

  Tak, cały scenariusz jest pisany od nowa. Film powstanie, ale kiedy, tego nie wiadomo. Wszystko jest opisane tutaj: http://www.payneandredemption.com/blog/ - drugi wpis na blogu (licząc od góry)
 3. Ivan_aka_Immortal

  Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

  Projekt przechodzi reorganizację - mają go kręcić na nowo, więc głowa do góry :) I nie, to nie są ci sami ludzie - "Payne & Redemption" jest robione przez fanów, a "Max Payne" przez twórców wybranych przez FOX''a
 4. Ivan_aka_Immortal

  Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

  Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale FOX (który stoi za produkcją Maxa Payne''a) ostatnio się nie popisał. Od dłuższego czasu w produkcji był fanowski film: "Max Payne: Payne & Redemption". Miał być on całkowicie darmowy i dostępny dla każdego poprzez Internet. Rzecz jasna, skoro to produkcja fanowska, to nikt z tego żadnych profitów nie czerpał, a twórcy sami musieli wkładać w to własne pieniądze i czas. Nagle ni z tego ni z owego FOX uznał, że ten film stanowi zagrożenie dla ich produkcji i zmusili twórców do rezygnacji z fanowskiej produkcji. Rzecz jasna, nastąpił efekt ryb głębinowych - im większe ciśnienie tym żywsza jest ryba. Twórcy zmienili tytuł na "Payne & Redemption" i postanowili, że nakręcą cały film od początku, tak aby był jeszcze lepszy (dodam tylko od siebie, że to co prezentowali oni i to co prezentuje FOX to niebo a ziemia). Niestety nie mają żadnych praw do używania nazwy "Max Payne". Jeżeli ktoś byłby tym bardziej zainteresowany, to odsyłam na oficjalną stronę twórców: http://www.payneandredemption.com/blog/
 5. Ivan_aka_Immortal

  Grand Theft Auto IV na PC!

  I tak się doczekamy GTA 4 na PC - ale fakt, kawał naprawdę dobry :)
 6. Ivan_aka_Immortal

  Call of Duty 4 a Crysis

  Prawdę powiedziawszy, to trzeba być naprawdę "wyjątkową" osobą, aby porównywać do siebie CoD 4 i Crysisa. CoD 4 stawia na akcję - jest bardzo dynamiczny, a co za tym idzie, filmowy. Gracz ma się czuć jak w dobrym kinie akcji - stąd jest owa liniowość i oskryptowanie. Jak do tej pory świetnie się to sprawdzało (każda część CoDa była wielkim sukcesem) i to się tak naprawdę liczy. Infinity Ward nie ma zamiaru brać udziału w konkurencji "najbardziej ambitny shooter" - tutaj chodzi o samą przyjemność z rozgrywki i to zostało osiągnięte. Co do Crysysia, to ma powalać głównie grafiką i nowinkami technicznymi. I to koniec - jest dobrą grą, ale posiada dość oklepaną fabułę (wszędzie Ci kosmici) i na dłuższą metę się nudzi. Można siąść do niego na powiedzmy 2 godziny, ale potem na jakiś czas trzeba się oderwać, bo jest nudnawo. Crysis jest dobry, ale w odpowiednich dawkach. Ponadto w obu grach jest zupełnie inny system rozgrywki - w CoD 4 polegamy na towarzyszach broni i bez nich jesteśmy nikim - to wymusza bardziej drużynowy sposób rozgrywki. W Crysisie natomiast mamy do dyspozycji kombinezon z ulepszeniami i tu już wchodzi kwestia taktyki i umiejętnego wykorzystania właściowści, jakie daje skafander. Toteż porównywanie ich jest bez sensu - to tak, jak by porównać Serious Sama do Far Cry''a.
 7. Ivan_aka_Immortal

  Jack Thompson a GTA IV

  Nic w przyrodzie nie ginie bezpowrotnie - nawet Jack Thompson (niestety)
 8. Ivan_aka_Immortal

  Gram.pl na Polconie - dołącz do nas!

  "Pierwszy dzień Polconu, czyli największej w Polsce imprezy skierowanej do wszystkich miłośników fantasy dobiega właśnie końca." Prawdę powiedziawszy, Polcon nie jest największy. Ma ogólnopolski zasięg, ponieważ co roku jest w innym mieście, ale największym konwentem fanów fantastyki pozostaje lubelski Falkon. @AQ22: Płaci się - jak prawie na każdy taki konwent :)
 9. Ivan_aka_Immortal

  PeCetowe Halo 3 nie ma nawet jednej linijki kodu

  HALO PC było nieporozumieniem (ze względu na zbyt opóźnioną premierę) HALO 2 PC było nieporozumieniem (ze względu na zbyt opóźnioną premierę) HALO 3 PC będzie nieporozumieniem (ze względu na zbyt opóźnioną premierę o ile ta w ogóle będzie miała miejsce)
 10. Ivan_aka_Immortal

  Fallout Online? Interplay gotowy

  Prawda jest taka, że oni nie robią wersji MMORPG Fallouta dla graczy - tylko dla siebie. Tą jedną produkcją chcą przeistoczyć klęksę w zwycięstwo i znowu co nieco wyskrobać z Interplaya - to czy gra będzie udana czy nie, nie będzie miało najmniejszego znaczenia. Grunt, zeby przyniosła oczekiwany zysk i pozwoliła na spłatę długów.
 11. Ivan_aka_Immortal

  Bioshock - wymagania znane

  Dwa wyjścia: - albo poszukać roboty na wakacje i uzbierać na nowy sprzęt - albo pożegnać sie z grami i zająć się pływaniem synchronicznym Hmm... ciężki wybór :)
 12. Ivan_aka_Immortal

  Auto Assault - R.I.P.

  Szkoda... Gra była dość oryginalna, chociaż miała trochę niedociągnięć.
 13. Ivan_aka_Immortal

  Avatar machine

  Wszyscy piszą, że pomysł głupi - ale przyznać się, kto z Was by nie chciał chociaż raz tego wypróbować? :]
 14. Ivan_aka_Immortal

  Gry wideo – (r)ewolucyjna rozrywka

  1. dlaczego wiadomość o tym programie jest dopiero teraz? 2. dlaczego ten program leci tak późno? 3. dlaczego niebo jest niebieskie? :)
 15. Ivan_aka_Immortal

  Rodzinny Konkurs na Dzień Dziecka

  Ma ktoś pożyczyć małą siostrę lub braciszka? :]