solid-rock

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  78
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O solid-rock

 • Ranga
  Przodownik
 1. No właśnie, wszsytskie możliwe platformy oprócz PC :/. Liczę, że w końcu zdecyduja się na tę wersję :)
 2. Jedna z tych gier, na które czekałem. Z tego, co widzę, rto gra ma mocny roztrzał ocen. Ale sądząc po recenzji, temu, co się podobały 2 poprzednie cżęści, ta też będzie sie podobać. Jedno pytanie, jak wypadła polska wersja? W recenzji nie ma o niej słowa poza podsumowaniem w plusach.
 3. solid-rock

  Red Dead Redemption 2 - recenzja - RDR 2

  Cyżby pierwsza dycha na gram.pl :)? A recezja świetna , niby długa patrząc na stronę, ale się tak świetnie ją czytało ,zę się nie zauważa, ile tesktu tutaj włożono:)
 4. W końcu zapowiedzieli ten dodatek. Tak swoją drogą zaprezentowali też nowe jednostki i ulepszenia do trybu wieloosobowego. Tutaj jest wszystko opisane: http://www.battlenet.pl/bn/nowosci/137,StarCraft-II-Legacy-of-the-Void-zmiany-Multiplayer.html Lurker powraca :)
 5. Dużo lepszym pomysłem byłoby wydanie dwójki na PC.
 6. > Ciekawe, gdyż w mojej EK nie ma GFWL .... zakupiłem też GOTY w Biedronce ale jeszcze > nie sprawdzałem. Pewnie masz polską wersję, która ma skasowany GFWL. Ja bym wolał, żeby z Warhammera DoW2 usunęl GFWLi.
 7. Nie zdziwię się, jeśli Fallouty nie wrócą do oferty Gog z powodu różnych polityk wydawniczych między sklepem, a Bethesdą.
 8. Chciałbym, aby zrobili po prostu Gothica 3 od zera. Trzecia część była jaka była z powodu wydawcy. Teraz mogliby zrobić go takiego, jaki miał być wg. ich pomysłu.
 9. Dziś w końcu dostałem nowy klucz na steama do Batmana AA:) Gierka się ściąga własnie:) Polecam każdemu, z tego co pisze na forum steama, dają każdemu kody do tej gry.
 10. Postanowiłem napisać ponownie do supportu WB i o dziwo dostałem szybko odpowiedź: We are sorry to learn that you could not convert your Games For Windows Live version of Batman to a full Steam version using your game key. To our understanding , Steam have been updating their system to include those codes that were not working. It may take a little longer, but we would advise to be patient and keep trying your code. If after 5 further days you still don’t have the code working, please get back in touch. Krótko mówiąc: suuuuuper:/
 11. Batman AC podobno już działa bez problemów. Co do AA, to podobno wersje premierowe już działają, ale moja premierówka dalej nic:/.
 12. Mógłby ktoś powiedzieć, co dokładmie napisał w emailu do WB? Udało się komuś w ogóle aktywować wersję pudełkową Batmana AA?
 13. A jeśli na serio zapowiedzą HL3, co to wtedy? Ostatnio było mówione o funkcji wypożyczania swoich gier. Prawdopodobnie to pokażą.
 14. solid-rock

  T-Mobile Ekstraklasa oficjalnie w FIFA 14

  Też o nim pomyslałem:D GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL