modestvermin

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4879
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O modestvermin

 • Ranga
  Kapłan Rathmy
 1. modestvermin

  Diablo II Lord of Destruction

  Jakby co można mnie znaleźć na *modestvermin Ale nie obiecuje czy będzie miejsce w teamie, bo gramy priv i jak będzie 8 osób to lipa, ale gdyby coś się zwolniło to dam znać. Ale nie mówię też, że będzie full ludzi także... :)
 2. modestvermin

  Diablo II Lord of Destruction

  Jesteś ktoś zmotywowany do grania na nowym sezonie i patchu który dzisiaj wychodzi? Bo potrzebna ekipa pewniaków co będzie grała :D Kilka osób już mamy więc ;)
 3. modestvermin

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Piotr Szyfter zajmuję się teraz Kolektywem. Nie jestem na bieżąco z tym forum ale z pewnością to tutejszy Laid back.
 4. modestvermin

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Nie jest moim zwyczajem pisać o wewnętrznych sprawach na forum (w pełnym tego słowa znaczeniu), aczkolwiek tym razem skuszę się do kilku przemyśleń, bo sprawa przybrała nieco innego charakteru. Na początek chciałbym wyjaśnić, że współpraca ze Spaykiem układała mi się bardzo dobrze, i myślę, że do tej pory mamy niezły ze sobą kontakt (co pewnie zaprocentowało tą owocną współpracą). Chłopaczyna zawsze starał się wywiązywać ze swoich obowiązków i robił to sumiennie. Należy pamiętać, że był łącznikiem między firmą a nami, użytkownikami / współpracownikami. Nie do tego (chyba) należało podejmowanie decyzji. Ja w ogóle w kontaktach, nazwijmy to "zawodowych" nie lubię kierować uwag, pretensji do jednostki. Owszem burzymy relacje zawodowe, ale przy tym burzymy relacje międzyludzkie, partnerskie - całkiem niepotrzebnie. Także, reasumując żałuję, że Spayki do załogi już nie zależy i reszta też niech żałuje :)
 5. modestvermin

  Diablo III - temat ogólny

  Imho Diablo 3 wyjdzie w okresie wakacyjnym lub tym przed szkolnym. Nie, żebym się sugerował premierą dwójki, ale jakoś tak sobie to wyobrażam :)
 6. Karczma Diablo 2 ostatnimi miesiącami świeciła pustkami, bo dopóki nie ogłoszono D3, tak naprawdę nic się kompletnie w świecie D2 nie działo. Dwa lata temu zrobiło się głośniej bo firma zaczęła zbierać sugestie co do nowego patcha. Wyszedł nowy patch 1.12 ale i tak nic praktycznie nie miał co było zebrane. Karczma Diablo 2 istnieje już od 1999 roku. Od początku swego istnienia była czymś niezwykłym. Wielu z Was jeszcze w pieluchach latało, a Karczma się trzymała latami. Nadchodzi teraz nowa gra, nowe perspektywy, nowe możliwości, nowi ludzi oraz nowa redakcja. To będzie nowy początek.
 7. modestvermin

  Diablo III - temat ogólny

  Chyba mu chodziło o tą całą medialną wrzawę, że niektórym ludziom nie podoba się to czy tamto i to dla niego jest ryzykowne posunięcie, a później sobie sam zaprzecza ;]
 8. modestvermin

  Diablo III - temat ogólny

  Ale jak wiemy, wielu bardzo ważnych ludzi z ówczesnego Blizzard North, które stworzyło sagę Diablo, odeszło do Flagship. Kiedyś liczyłem i wyszło mi ponad kilkanaście, z wiceprezesem Blizzarda na czele.
 9. modestvermin

  Diablo III - temat ogólny

  W tym stwierdzeniu właśnie to miałem na myśli, za grafikę później się zabrałem jakbyś nie widział.
 10. modestvermin

  Diablo III - temat ogólny

  Diablo III i WoW ma niektóre cechy wspólne. Ktoś z Blizzarda sam potwierdził, że wymieniają dobre pomysły między swoimi grami i nie widzą w tym nic złego. Ja też nie, dopóki będą to całkowicie 2 różne gatunki, a są i tego żaden cep nie podważy :) Diablo III nigdy nie będzie przypominać WoW-a. Ani na odwrót. A grafika grafiką, w końcu obydwie gry są trójwymiarowe, nie orientuje się jak tam ze szczegółami silnika graficznych WoWa bo ta gra totalnie do mnie nie przemawia. Chipsy są robione z ziemniaków, teraz porównaj sobie Laysy do jakiś z Biedronki czy Lidla ;] Jeśli chodzi komuś o porównania tego typu, to niech dalej się produkuje.
 11. modestvermin

  Mailowe powiadomienia o odpowiedzi na forum

  Daaawno nie pisałem ale skoro dostałem to ok. Co do odpowiedzi na forum to takie względne, dobrze że można będzie wyłączyć. Gramsajta przestałem używać, ale jeśli tego nie ma to już piszę. Oprócz powiadomień z forum o odpowiedzi, przydałyby się maile jeśli ktoś by nas zaprosił do znajomych, lub jeśli ktoś by napisał posta do naszego wpisu na blogu.
 12. modestvermin

  Diablo III - temat ogólny

  Ach każdy musi swoje wygadać. Do "bety" jeszcze daleko, więc co tu oceniać? Jak dla mnie to co zaprezentowano to szkielet, podstawa którą z pewnością zostanie poddana obróbce. Myślę, że to co otrzymaliśmy teraz, powinno dobrze rokować na przyszłość. Widać pewną ewolucję diabełka, pod względem klimatu i świata. To jest nowa koncepcja, i od niej na pewno firma nie odejdzie. Mrok w kolorze. I na zakończenie jestem pewien, że deweloperzy czytają wszelkie komentarze (może nie tutaj;p) ale powstała petycja, na wielu portalach dyskutują gracze, na forum BNu też z pewnością pojawi się jakaś akcja w której gracze będą przekazywać swoje sugestie.
 13. modestvermin

  Diablo III - temat ogólny

  Niech ktoś wódką poleje... ;)
 14. modestvermin

  Diablo II Lord of Destruction

  Wystarczy wejść na BN :) Info w Karczmie już wrzuciłem.