Zelgadis

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  630
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Zelgadis

 1. Zelgadis

  Breath of Fire w zawieszeniu?

  Odpisałbym ci, chamski typie, na całego twojego posta, ale tylko zniżyłbym się do twojego niskiego poziomu. Takie wypociny należy po prostu ignorować. Swoim zachowaniem potwierdzasz tylko, jakim szczeniakiem jesteś. Dziękuję ci bardzo za ten mało ambitny wyskok, ale kieruj go do podobnych sobie. Właściwie, to nie tylko sam nie czytasz ze zrozumieniem, ale tak samo piszesz. Pozdrawiam. Naucz się dyscypliny, ogłady i rozumu. Przydają się w życiu. Aha, leczyć też się polecam.
 2. Znacznie więcej młodzików gra w gry komputerowe niż ogląda telewizję czy filmy w kinach (I że niby w filmach jest więcej brutalności niż w grze?). 15-latek może kupić grę od 18 lat i nikt go nie skontroluje. Dzieciakom nie można też dziś zwrócić uwagi, bo te zaraz się rzucają. Same z takich gier nie zrezygnują, bo je lubią. W sumie nie ma się co dziwić, że komentarze są tutaj jakie są. W końcu polscy gracze ;) Żeby nie było: ja zakaz brutalnych gier popieram.
 3. Zelgadis

  Breath of Fire w zawieszeniu?

  SoundWave, prawie mnie rozśmieszyła twoja bezsensowna wypowiedź. Naprawdę. Tylko następnym razem jak o czymś piszesz, to staraj się mieć choć minimalne pojęcie o tym. Swoją drogą, mimo że seria Breath Of Fire jest świetna (poznałem każdą część) to niestety, jak stwierdził Keiji, nie jest tak rewelacyjna jak Final Fantasy (a przynajmniej jej starsze części).
 4. Zelgadis

  Sklepy internetowe z grami

  Coś jest nie tak z tym wirtusem? Tydzień zwłoki z wysłaniem przesyłki. Na e-maile nikt nie odpowiada.
 5. Zelgadis

  Neverwinter Nights 2

  Zależy jaką grasz postacią i czy chcesz, aby Warownia rosła w siłę, czy też upadała. Wieża maga i kościół są przeznaczone raczej dla niezbyt praworządnych postaci, dla tych dobrych natomiast musisz pomyśleć o kwaterze Dziewiątki oraz Świątyni Tyra. Poza tym, po wybudowaniu tych budowli znajdziesz w środku trochę sprzętu do kupienia - w wieży będą to przedmioty dla Czarodzieja/Czarownika, dość średnie swoją drogą, natomiast w kwaterze Dziewiątki będzie to głównie oręż i zbroja. Świątynia Tyra za to oferuje przede wszystkim przedmioty dla kapłanów i misję przeznaczoną dla Paladyna, dzięki której można zdobyć Świętego Mściciela (bardzo potężny miecz), a Kościół zaproponuje trening dla Mnicha, jeśli główna postać nim jest.
 6. Sigh. Pile, tak jakby Microsoft problemów w ogóle nie miał, a z XBL miał ich trochę. To że ty nie miałeś problemów nie znaczy, że tysiąc innych graczy nie będzie ich miało. Swoją drogą uważam, że trofea w PS3 są zbędne. Gra sama z siebie powinna zachęcać do ponownego przejścia.
 7. Aha, rozumiem o co Ci chodzi... Na dobrą sprawę w KotOR też było coś takiego. Co prawda tylko jedna postać, ale zawsze - pamięta ktoś moment przechwycenia Jastrzębia przez Leviathana? ;) To, o czym mówisz, faktycznie byłoby całkiem ciekawe, ale na każdej planecie w KotOR był tylko jeden cel do obrania. Musiałoby być więc tak, że Twoja postać wypełnia główną misję, a druga drużyna misje poboczne - co wydaje się trochę chybionym pomysłem. Mnie tak naprawdę to aż tak bardzo nie przeszkadzało. Przwyiązałem się do postaci Bastili i Jolee oraz Cartha i tylko czasem zmieniałem tamtych dwóch. Bastilę zawsze miałem w drużynie ;)
 8. Hmm... nie? To niezły kryształ, ładnie wzmacnia statystyki. Ja osobiście go nie używałem po wymaksowaniu. Był dla mnie po prostu trochę za bardzo "przepakowany". Solari oraz Sapith/Upari - tych kryształów stale się trzymam już od pierwszego KotOR''a. To nie jest problemem, można przecież zmieniać drużynę. Wystarczy na każdej planecie mieć inaczej dobranych towarzyszy, żeby gra miała trochę więcej różnorodności.
 9. Zelgadis

  Neverwinter Nights 2

  Jest. GiveXP ### Wcześniej trzeba rzec jasna aktywować konsolę przez wpisanie DebugMode 1.
 10. "Winą zarysowań jest nie uwaga bądź głupota użytkownika a to różnica." No pewnie. Użytkownik jest głupi, bo podczas grania chciał przesunąć konsolę, albo niechcący pociągnął jakimś kablem. Przypadek nie przypadek, ale róznie rzeczy się zdarzają. A producent sprzętu powinien zadbać, by zabopiegać takim zdarzeniom.
 11. Zabawne, jak to niektórzy tutaj usilnie bronią gier mimo czytania o zbrodniach z ich udziałem. Gry nie są winne? To niby czemu zabił? Odebrali mu grę, to się wkurzył i zastrzelił. Przez to, że odebrali mu grę, która ważniejsza była od rodziny i którą za wszelką cenę musiał mieć.
 12. Jak to nie obrażasz? Mówiąc, że mają debilów w firmie bardzo ich obrażasz. A jest to zabronione w regulaminie tego forum. Co do tego linka - interia.pl i wszystko jasne. Zawsze uważałem ten portal za najgorsze źródło informacji w całym internecie. Inna sprawa, że nic tam nie pisze o wyjściu PS4 za dwa lata. Jest informacja o równej premierze z X720, co może nastąpić, ale MS sam nie wspomniał kiedy. I nawet Sony szacuje długość życia PS3 na 10 lat.
 13. DualShock jest bardzo wygodny. To jeden z najwygodniejszych padów jakie trzymałem, a trzymałem m.in. ten Xboksowy. Mnie chodziło o głośność napędu, nie samej konsoli. >, a jak Ci to przeszkadza to sobie zgraj gre na dysk PROSTE. Gdzie ja napisałem, że przeszkadza mnie? Ja przede wszystkim nie mam X360. P.S. Jak cytujesz, to staraj się trochę przycinać posta. @marek5mln: nie obrażaj mi tu Sony. I swoją drogą, podaj mi proszę linka do tej wypowiedzi szefa Sony.
 14. Jak to było gorsze? A FF X to nie hit? ;) Dlatego najlepiej mają jak zwykle ci, którzy z zakupem konsol obecnej generacji poczekają 2 lub 3 lata ;)
 15. PS3 jest konsolą. Tyle że ma po prostu bardzo bogate wyposażenie dodatkowe. Naprawdę tak was boli, że PS3 ma tego całego Blu-Raya? DVD Xboksowi przestanie w końcu wystarczać.
 16. Pad z PS3 jest dokładnie taki sam, więc czemu mówisz, że jest mały? Nie na ch.. tylko na rękę ;) Przetarcie szmatką nic nie kosztuje, a takie błyszczące urządzenie nieźle się prezentuje w ciemnościach przy niewielkim świetle ;) Niektórzy? Większość narzekających do tej pory na głośną pracę X360. A bajer jest znaczący na pewno dla tych, którzy lubią ciszę grając w coś klimatycznego. Skoro był lepszy i miał takiego sojusznika jak M$ to czemu odszedł? A jakie zalety miało DVD oprócz pojemności swego czasu? I czy teraz więcej ludzi używa DVD czy CD? Format się musi rozwinąć. O dashboardzie X''a można mówić wiele, ale na pewno nie to, że jest bardziej przejrzysty od tego z PSP ;) Ach, tak... Zauważyłem. Chociaż widziałem już nieraz PS3 stojące, podczas intensywnej pracy. Chyba im to nie zaszkodziło. Uwierz, że wystarczy oszczędzić oraz z rozwagą kupić sprzęt i można mieć nawet obie konsole w domu ;) PS3 ma tak samo wartościowe tytuły, co Xbox 360. Kwestia komu dany tytuł się spodoba. A może Cell jest rzeczywiście taki dobry, tylko że są programiści mówiący inaczej, bo po co się męczyć, skoro można szybko? Zdolny i cierpliwy człowiek poradzi sobie ze wszystkim. Mylisz się, zauważyłem ;)
 17. Wiesz, dla jakich rąk pierwotnie był projektowany DualShock? I wiesz, że można nabyć pady o większym rozmiarze? A jaki sprzęt się nie brudzi? Chyba tylko ten nierozpakowany. Czytałem, że fani Xboxa 360 ogromnie się cieszą, że mogą teraz instalować gry na swojej maszynie. Blu-Ray ma wady i zalety. Wadą, powtarzaną do znudzenia, jest powolność napędu. Ale jest on za to cichy i pojemny. Bo był przejrzysty i świetnie się sprawdził. A po co cokolwiek stawiać na konsoli? żeby się grzała? Kiedy stoi, jest lepiej chłodzona. Wiadomo dlaczego Xbox 360 ma przewagę - cena. Jest ogrom ludzi pragnących bardzo dużo i tanio grać (niektórym pomaga w tym także piractwo). A PS3 jest odrobinę "za super" dla ludzi tego typu.
 18. Zelgadis

  Neverwinter Nights 2

  A masz w ogóle jego plik postaci (.ROS) w folderze z zapisem? Jeśli nie, to może niech Ci ktoś go prześle ;) Jeśli masz, to wyedytuj plik globals.xml i wyszukaj pozycję "grobnar_available" i sprawdź czy widnieje tam "1". Póki co tylko tyle przychodzi mi do głowy ;)
 19. Zelgadis

  Neverwinter Nights 2

  Uruchom konsolę tyldą, potem wpisz (za każdym razem potwierdzając enterem): DebugMode 1 rs kr_roster_edit DebugMode 0 Powinno pokazać ci się okno dodawania postaci z drużyny.
 20. Zelgadis

  Neverwinter Nights 2

  W takich wypadkach pomocna bywa konsola debugowania. Możesz za jej pomocą (kr_roster_edit) sprowadzić do drużyny jakąś postać, która zniknęła. Sądzę, że spróbować nie zaszkodzi.
 21. Zelgadis

  SW: TOR - pierwszy dokument wideo

  Nigdzie nie napisałem, że widzę. Napisałem, że nie widzę typowych dla Jedi szat z kapturem/płaszczem. O pancerzach napisałem odpowiadając na posta. 90% tego, co było do tej pory pokazane, to walki na miecze. Jeden/dwa inne screeny różnicy nie zrobią. Mogę się oczywiście mylić i w sumie mam taką nadzieję. Tak, widziałem. W KoTOR też można było zauważyć gdzieniegdzie coś na wzór tuniki zamiast szat. Nie mówię, że to źle. Ale na niektórych concept artach TOR widziałem Jedi w typowej dla nich szacie i po prostu bardziej mi takie coś odpowiadało.
 22. Zelgadis

  SW: TOR - pierwszy dokument wideo

  Taa... pancerz pasuje do Jedi jak nie wiem co... A to w DB było coś takiego? Oh, well... Mówi mi, że póki co jest mizernie i nie zapowiada się, by było lepiej.
 23. Zelgadis

  SW: TOR - pierwszy dokument wideo

  Że tak powiem... walka wygląda tak sobie. To jest ten rozmach z filmowej sagi? Używanie błyskawic mocy wcale nie przypomina tych filmowych. W sumie to cała potyczka wydaje mi się nieco podobna do cięć mieczem w TFU. No i nie widzę nigdzie typowych dla Jedi szat z płaszczami.
 24. Wystarczy zainstalować klawiaturę obsługującą język japoński. Swoją drogą, używanie translatora tylko po to, żeby zaszpanować japońskim jest lame ;) Co do obu gier... Mrocznego klimatu niezbyt lubię, a FF XIII zapowiada się trochę na grę z większą ilością akcji niż fabuły. No ale fanem Final Fantasy nie będę, jeśli i w te części nie zagram...
 25. "Wciąż mamy Wii" A takie PS2 się nadal utrzymuje na rynku. Historia jeszcze nie osądziła 360-tki.