Pablor

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  819
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pablor

 • Ranga
  Delegat
 1. Pablor

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  Znaczy się trofea (PS3), achievmenty są na Xboxie. :-) Żeby było śmieszniej z wersją PL nie działają dodatki i nadal nie została ona poprawiona, bo patch poprawiający babole to ten sam, który dodaje trophies.
 2. Pablor

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  Smutne jest to, że taka firma jak Cenega ma tak wiele świetnych tytułów w swoim portfolio. A jeszcze smutniejsze to, że nawet największe z tych tytułów nie są w stanie się obronić po tym kiedy zajmą się nimi "fachowcy" z Cenegi.
 3. Pablor

  Dragon Age

  Oczywiście DA, a nie DE ;-).
 4. Pablor

  Dragon Age

  Jaką notkę dostał DE w najnowszym CDA ?
 5. Że niby ten: http://www.panasonic.pl/oferta.php?prod=4339 Może jako 3 w domu, teraz szukam czegoś przede wszystkim pod konsolę, a tu lcd jest lepszym rozwiązaniem. I coś mam wrażenie, że postawię na Sony W.
 6. Kurcze co Wy z tymi żarówkami ??? ;-) Sony W czy Samsung 650 oto jest pytanie ?
 7. Twój zakres wiedzy mnie powala ;-). To teraz jeszcze tylko model i pędzę do sklepu. Wcześniej pisałem o modelach jakie rozważam, na ten moment nr 1 to Samsung 40'''' 650 lub pokrewne 651 itd.
 8. Krótkie pytanie, jeżeli miałbyś do TV podłączyć konsolę (PS3 - full HD), to kupiłbyś plazmę czy lcd ?
 9. Krótko i na temat, widziałem u znajomego podłączone przez HDMI.
 10. Mam już jednego lcd-ka 37"" i widziałem obraz także na Panasiu 42'''', zapewniam Cię, że to nie było to samo. Obraz sprawiał wrażenie rozmytego. Do tego dochodzi większy pobór mocy. Wiem, że opinie są różne, ale ja pozostanę przy lcd. Tylko teraz kwestia modelu.
 11. Planuję kupić telewizor LCD w granicach 3500-4200pln, 40''''. Zastanawiam się nad: Samsungiem 650 (651,652 - kwestia wyglądu) 40'''' Sony Bravia W 5500 40'''' Sony Bravia Z 4500AEP (chociaż tu jest mały problem z ceną) A może proponujecie coś innego ? Tylko koniecznie LCD bo mam konsolę PS3.
 12. Pablor

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  Niestety nadal czekam na info ze strony Cenegi kiedy doczekam się patcha do Fallouta 3 dodającego trofea. Do tej pory pomoc techniczna udzieliła mi lakonicznej informacji, że pracują nad tym razem z Betshedą. Więc może miesiąc może dwa, a może w ogóle.... generalnie skandal. Kolejnym moim krokiem będzie Rzecznik Praw Konsumenta.
 13. Toś mnie pocieszył... Powiem szczerze, że Cenega dała z tym Falloutem ciała na całej linii... wstyd !!!!!!!!!!!!!!
 14. A ja dzisiaj dostałem odpowiedź Cenegi w sprawie braku "trofeów" w Falloucie na PS3. "Sprawa aktualizacji do polskiej wersji Fallout 3 na konsolę Playstation3 jest rozwiązywana przez firmy Bethesda Softworks i Cenega Poland. W chwili obecnej nie jest znana jeszcze data ukończenia prac". Czyli może za miesiąc, rok, a może wcale :-/
 15. Pablor

  Jakie macie głośniki do kompa?

  Prośba o radę, wpadłem na pomysł, aby zamiast kina domowego (amplituner i kolumny) zakupić głośniki Logitecha Z-5500 THX. Pokój jest niezbyt wielki (16m2) więc nie potrzebuję max mocy, a różnica w cenie jest znaczna. Pytanie czy to rozwiązanie ma sens i czy można te głośniki podłączyć do odtwarzacza DVD i PS3 (do ilu urządzeń można podłączyć ???).