Kajdorf

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  306
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kajdorf

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Z niewyjaśnionych przyczyn nagle system pomocników zaczął mi wariować. Albo przestaje obsługiwać maszynę i jedzie dalej pobierając pensje, albo nagle gubi kierunek i zasuwa przez pół mapy. Druga sprawa to problem z jazdą w ciągniku. Mam problemy ze skrętami, koła są skręcone a ciągnik jedzie dalej do przodu. Ogólnie model jazdy się posypał, bo skręty to tylko jeden efekt tego buga. Ktoś coś wie na ten temat?
 2. Aha, czyli to co robi Blizz w D3 też mamy nazwać DLC, czy patchami no bo przecież nie nazwali ich DLC darmowymi to chyba patch? Lokalizacje: fakt jedna była PL która była tworzona przez Cenegę po premierze. która wypięła się d.. no fanowskie spolszczenie pomimo ich chęci współpracy i do tego jakościowo o wiele odbiega od tego co robili fani. No dobrze, niech będzie tutaj mogę przyznać racje. No bo przecież coś dodali w patchach czyli nad grą pracowali. To teraz mamy każda grę oceniać pod kątem tego czy fani będą ją wspierać i tworzyć mody, łatać dziury zrobione przez producenta? Jeśli tak, to nie dziwie się że obecnie gry mają tak niski poziom dopracowania i tyle błędów, bo po co się starać skoro to fani poprawia modami. Balans, to ciekawe dlaczego tyle powstaje modów które dalej poprawiają balans postaci.
 3. Patche były, do pewnego momentu. DLC darmowe - chętnie je zobaczę w spisie na steamie. Zwierzaki i cała reszta to tylko warsztat i mody, bo w grze nic nie dodali od siebie oficjalnie. Gra jest olana i tylko moderzy nad nią pracują, więc o czym Ty teraz mówisz?
 4. Sprzedałoby się lepiej gdy grę patchowali i wprowadzali zmiany, a nie wszystko przerzucili na moderów. A gra rzucona na rynek i opinia "róbta co chceta z nią my już nic w niej nie będziemy grzebać " to wielu zniechęca. Dlatego nie, ja podziękuje. Już nie czekam na kolejną część.
 5. Kajdorf

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Za dużo mutagenów, az mi sie w oczach od nich troi :P
 6. Kajdorf

  Rebel Galaxy - już graliśmy!

  Czytając opis walki mam wrażenie że podobny styl jest w książkach o Honor Harrington. Tam też jest dużo salw bocznych. Dawid Webber jest maniakiem taktyki walk na morzu i sam przyznał że walki wzorował właśnie na tym.
 7. Kajdorf

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Gram północą, używam piechoty z bonusem za sąsiedztwo, do tego róg i przeciwnik w pierwszej kolejce musi dużo kart stracić. Często doprowadzam do tego aby w pierwszej turze przeciwnik zagrał jak najmocniejsze karty. Nie staram się za wszelką cenę wygrać pierwszej rundy. Zależy także od tego jakiego zestawu używa, najwięcej problemów stwarza mi talia potworów i jej przywoływanie pomocników. Wczoraj wpadło mi achie "Geralt and friend" za wygranie partii tylko postaciami neutralnymi. :P
 8. Kajdorf

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  A to w takim razie za szybko tam polazłem, questa mam ale jeszcze go nie aktywowałem. Zwiedzam okoliczne "zapytajniki" :P
 9. Kajdorf

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Musisz zrobić najpierw jedno zadanie główne (ciach)] Warto to zrobić, bo kilka pytajników korzysta z iluzji. :P Dzięki, to trzeba będzie wrócić do fabuły, bo najpierw zająłem się eksploracją.
 10. Kajdorf

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Co oznacza ten znak? Jak rozbić tę ścianę?
 11. Kajdorf

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Na tym sprzęcie jak mam w stopce gram na średnie-wysokie. Rozdzielczość 1680*1050. Mam wtedy ok 35-40FPS. Bawiłem się ustawieniami i na ultra mam 15-20, na średnich powyżej 40. Pierwszy to ultra, drugi to średnie.
 12. Kajdorf

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Jeśli pobrałeś już paczkę językową z GOGa to teraz musisz ja aktywować w menu głównym gry. W opcjach jest menu wybór języka, zmieniasz go za pomocą suwaka.
 13. Kajdorf

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Przecież miała być instalacja z płyty, ale z tego co widzę to bardzo wiele osób narzeka na instalke z płyt. Klucz do GOG-a miał służyć jedynie do aktywacji gry. Może dlatego zostałem olany na FB gdy jakieś 2 tygodnie temu się pytałem CDP jak wygląda instalacja wersji płytowej, dlatego wziąłem cyfrową i przez to mam problemy z savem z dwójki.
 14. Kajdorf

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Nie mam. Nawet specjalnie wyłączyłem chmurę i zrobiłem ręcznego save, akurat mam zrobionego przed finałem quicksave. I dalej nic. Save widzę w grze, ale na dysku nie mogę go znaleźć. :/