krzaqwro

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  61
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O krzaqwro

 • Ranga
  Przodownik
 1. krzaqwro

  DOTA 2.0 od Valve

  Może w takim razie jakiś komentarz/sugestia? :P
 2. krzaqwro

  DOTA 2.0 od Valve

  Promowania część kolejna. Tym razem poszło mi nawet nieźle, chociaż, jak zwykle, dc było pod drodze w teamie przeciwnym. http://www.youtube.com/watch?v=0UHhJNjITcA Napisy polskie są w drodze. Po prostu sam sposób ich dodawania i edycji jest dosyć żmudny.
 3. krzaqwro

  DOTA 2.0 od Valve

  Zamieściłem kolejny filmik z mojej serii: http://youtu.be/yidzI8jJ6gc Tym razem, zgodnie z sugestiami, dodałem polskie napisy.
 4. krzaqwro

  DOTA 2.0 od Valve

  Tak trochę się podpomuję. Zobaczcie sobie mój gameplay z komentarzem z DOTA2: http://www.youtube.com/watch?v=lVxwBGcROcY
 5. Czyli rozumiem, że jak się złożyło jedno zamówienie na jedną grę, a później jako osobne na inną, to zrealizowane zostanie to pierwsze, a drugie anulowane?
 6. krzaqwro

  OnLive - rewolucja w branży gier na PC?

  Jak dla mnie niesamowicie dobry pomysł. Od momentu kiedy zrezygnowałem ze stacjonarnego komputerka na rzecz mobilności, często doskwiera mi brak mocnej karty graficznej i procesora. Jednak laptop służy do innych zastosowań. Jestem ciekaw jak będzie wyglądać ta usługa w Polsce, bo biorąc pod uwagę poprzednie inicjatywy różnych firm na arenie międzynarodowej obawiam się, że zostaniemy potraktowani po macoszemu i jedynie będziemy czytać na zagranicznych forach opinie innych graczy.
 7. krzaqwro

  Battlefield Heroes

  Grałem wcześniej w Battlefielda i powiem szczerze, że w Heroes gra mi się o wiele lepiej. Co do powyższych wypowiedzi to muszę skorygować jedna rzecz - przy strzelaniu w głowę przeciwnika zadaje się dodatkowy damage - sprawdzone :) Do zobaczenia na polu walki - Krzakorius: Royal Army Soldier :)
 8. krzaqwro

  Carmack zrobi grę na Wii?

  Bardzo ciekawa informacja. Czego jak czego, ale bardziej zaawansowanych gier na Wii brakuje. Mam nadzieję, że całkiem niedługo to się zmieni. Conduit i Mad World zapoczątkowały nowy trend, który będzie kontynuowany przez inne studia (przynajmniej trzymam za to kciuki).
 9. Już miałem sobie okazję pograć - jeszcze w fazie closed beta. Niestety, nie za długo, bo problemy z wydajnością zraziły mnie do dalszego testowania.
 10. krzaqwro

  Pecetowy Braid taniej!

  Cieszę się bardzo z tej informacji. Po tym jak zobaczyłem po raz pierwszy informacje o Braid miałem ochotę w niego pograć - niestety nie mam X360 dlatego nie miałem okazji. Informację o wydaniu PC śledzę od pewnego czasu i fajnie, że Blow zdecydował się na obniżenie ceny. Jestem tylko ciekaw jak będzie wyglądała sprawa z dostępnością w Polsce - wiadomo jak się potoczyły losy World of Goo - może to samo czeka Braid? :)
 11. Abstrahując od gier podanych w temacie, to najlepiej mi się grało Need for Speed 2: Hot Pursuit - chyba tak to się nazywało. :) Pierwsza część N4S, z którą miałem do czynienia i zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Jeżeli chodzi o wymienione, to najlepiej mi się grało w Most Wanted.
 12. krzaqwro

  GTA sa problem

  ...no to później masz pojechać do Pay''n''Spray o ile dobrze pamiętam.
 13. krzaqwro

  GTA: Vice City

  Jedź spokojnie za nimi. Zatrzymają się w końcu pod kawiarnią i wyjdą na pączki :) Co do misji z helikopterkami, to prawie kilka razy klawiaturę przez nią rozwaliłem... ale w końcu przeszedłem :)
 14. krzaqwro

  Seria GTA - temat ogólny

  Tak. Z tym, że fabularnie kolejność wygląda tak: Vice City, San Andreas i na koniec GTA 3.
 15. krzaqwro

  Seria GTA - temat ogólny

  GTA 1 i 2 to był dla mnie początek tej magii całej serii. Mile wspominam i co jakiś czas jeszcze do nich wracam :) Co do "nowej" serii, to mimo uroku Vice City najbardziej podoba mi się San Andreas - ze względu na zróżnicowanie i maasę gameplayu poza główną linią fabularną. Ciekawe jest również to, że postacie z poszczególnych części pojawiają się w kolejnych częściach (np. Kent Paul, Cattalina, Ken Rosenberg) - takie mrugnięcie okiem w kierunku fanów serii :) Niestety nie wiem jak to wygląda w GTA IV, bo nie miałem okazji dłużej się pobawić z tą grą.