Arclight

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6302
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Arclight

 • Ranga
  Ekspert
 1. Arclight

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Wczoraj PayPal liczył 4,58 zł za jedno euro.
 2. Arclight

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Są już jakieś informacje odnośnie letniej "wyprzedaży"?
 3. Arclight

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Link już nie działa, prowadzi do pustej strony.
 4. Arclight

  American Truck Simulator - Temat ogólny

  Ja poczekam do premiery, poza tym jeszcze nie zdobyłem 100% osiągnięć w ETS ;-) No i martwi mnie, że każdy stan to nowe DLC. To ile ich będzie? A jeśli tyle ile trzeba, to jakiej będą wielkości? I ile będzie każde DLC kosztować...
 5. Arclight

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Wszyscy rzucili się na wyprzedaż ;-) Ceny takie same jak w lecie, jeśli kilka gier nie będzie przecenionych o 80/90%, to na mnie nie zarobią :-P Zostanie mi zbieranie kart :-)
 6. Ja zawsze miałem sprzątaczy krążących tylko w obrębie wyjścia z co ciekawszych "atrakcji". I wtedy było w miarę czysto ;-) Pojawienie się nowej części gry cieszy, choć RCT 3 jako 3D to już "nie było to", bardzo szybko mi się znudziło.
 7. Z kim bym dzisiaj nie rozmawiał przez telefon czy twarzoksiążkę, był bardzo zdziwiony faktem, że dziś jest jakieś referendum. Coś tam wisi na tablicach ogłoszeń, "ale to Kukiz, chyba jeszcze z kampanii prezydenckiej." Widać niektórym nie na rękę, żeby frekwencja była duża.
 8. Arclight

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Mam tyle gier, których jeszcze nie zacząłem, że ani myślałem coś kupować. Więc wpadł Euro Truck Simulator 2: Skandynawia, CoH 2: Ofensywa w Ardenach i DoW 2: Chaos Rising. Kiedy ja w to będę grał?
 9. Arclight

  The Elder Scrolls Online

  Moje pojęcie na temat gier online jest nikłe, tak więc do rzeczy: Wraz z dwójką przyjaciół chcieli byśmy od czasu do czasu wspólnie wykonywać zadania, wędrować po mapie, bić niemilców itd. Czy w tej grze jest to możliwe? Z opisów jakie znalazłem wynika, że częściowo tak, tzn. można wspólnie zdobywać kopalnie, twierdze itd., ale czy jest możliwość wspólnego bezcelowego łażenia po mapie?
 10. Arclight

  Prawo Jazdy

  Może mieć automatyczną skrzynię biegów, w takich samochodach żeby nie jechać musisz trzymać nogę na hamulcu ;-)
 11. Arclight

  Motoryzacja - nasza Pasja

  Poniżej efekt perłowej białej folii (zdjęcie poglądowe). A zwykła biała jest... po prostu biała.
 12. Arclight

  Motoryzacja - nasza Pasja

  Biała perłowa folia jest duuużo droższa niż zwykła. Trzeba się liczyć z wydatkiem ok. 4000 zł (ale to też zależy od wymiarów samochodu). Przy zwykłej folii (nie perłowej) trzeba liczyć jakieś 2000 - 2500 zł). Pamiętaj, że folii nie można zastosować na szpachlę (przy odrywaniu folii może odejść razem z tą szpachlą).
 13. Arclight

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Od początku wyprzedaży zdobyłem w minigierce 11 kart i widzę, że jestem w mniejszości... Grę odpalam raz dziennie - i niech sobie leci. Raz przyłączyłem się do gry kolegi.
 14. Arclight

  Euro Truck Simulator 2 - Temat ogólny

  Wydaje mi się, że zarówno ciągnik jak i zestaw hamują teraz dużo bardziej realistycznie. Co prawda nie grałem ze dwa miesiące, ale dziś na dwóch skrzyżowaniach "udało" mi się "przesunąć" inny pojazd. A hamowanie zaczynałem mniej więcej w tym samym miejscu co kiedyś. Tak myślałem, że 60 zł to może być trochę drogo jak za dodatek. Dzięki za opinię, chyba się wstrzymam do jakiejś wyprzedaży.
 15. Arclight

  Euro Truck Simulator 2 - Temat ogólny

  Wczoraj zauważyłem, że Steam ściągnął nowego patcha, więc z ciekawości pojeździłem przez godzinę. Gra działa płynniej (przynajmniej takie mam wrażenie), efekty pogodowe (słońce, deszcz) wyglądają lepiej, zmienił się też chyba realizm jazdy (ale to też tylko wrażenie). Podoba mi się też, że w agencji pracy są teraz doświadczeni kierowcy, ale minusem są dla mnie "nowe" zdjęcia kierowców. Stare, w odcieniach szarości, bardziej mi się podobały. Taka luźna obserwacja po godzinie gry. Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie dziękuję. Dodatku Skandynawia nie mam, bo na razie nie planuję wracać do ETSa. Ale znając siebie pewnie zmienię zdanie.