Rupilius

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Rupilius

 • Ranga
  Obywatel
 1. E tam, może i mało opłacalne, ale gry na PC >>>>>> konsolówki... Przynajmniej dla takich old-school-owych graczy jak ja :) Przynajmniej zarabiam tyle, że stać mnie na GTX280 i QuadCore''a. Chociaż przyznam, ze i7 jeszcze bym nie kupił za obecną cenę :D
 2. Super sprawa. Kupuję od razu jak się ukaże. Mam nadzieję, że będzie bezproblemowo dostępny w PL.
 3. Rupilius

  Diablo III powraca jak bumerang

  Starcraft Ghost dostał cancel''a parę lat temu i raczej do niego nie wrócą. Do tej pory Blizz był czysto PC-tową firmą, a ich model gier (wymagany oryginał, aby grać - WoW, Diablo/Warcraft III na battlecie) pozwala im zarabiać mimo wszędobylskiego piractwa :) Konkluzja - szanse na premierę na konsolach = 1% imho :)
 4. Do wszystkich naiwnych którzy marzą o zniesieniu abonamentu - cały model biznesowy masówek jest oparty o abonament. Wszelkie próby znalezienia dodatkowego źródła dochodu spełzły na mikroskopijnych booście wpływu kaski (patrz SOE). Zresztą, czy 15euro/m to naprawdę tak dużo?
 5. Jeśli stuknie im 500k abonentów to i tak będzie duży sukces. LOTRO do tej pory nie ogłosiło ile ma abonentów, a ich IP jest lekko mówiąc 10-krotnie bardziej znane.