com5

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  778
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O com5

 • Ranga
  Delegat
 1. znalazłem recenzje o clixie http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=22282 ogólnie to forum http://forum.mp3store.pl/ jest o pleyerach mp3, ale najaktywniejsi są melomani z badzo wyczulonym słuchem, ja słuchając w sklepie poszczegółnych pleyerów nie odczułem aż takich różnic o jakich oni mówią, ale warto jest tam troche poczytać przed wyborem playera. ja tą lekture poczyniłem (oczywiście nie w całości) i zamierzam kupić irivera T60 wersje 4GB
 2. A jaką jakość prezentuje Creative Stone Plus?? Oraz czym różni się Creative ZEN V i Creative ZEN V Plus oprócz ceny??
 3. które słuchawki zapewnią odpowiednią jakość dźwięku mp3?? cenowo interesuje mnie do 100zł, ale jakby jakaś rewelacja była troszke droższa to jestem w stanie dopłacić z góry dziękuje
 4. com5

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  nie czekają, a gre optymalizują. to jest to czego brakuje w wielu obecnych produkcjach. wymagania zalecane też nie są ostateczne - podane są takie na których gra obecnie chodzi na średnich detalach
 5. Jak będę miał możliwość to na niego zerkne, ale jest troszke za drogi: kosztuje prawie 500zł za 2GB. Wolałbym coś tańszego.
 6. Zamierzam kupić odtwarzacz mp3, jednak nie wiem jaki. Reklamy kuszą Pentagramem Vanquish R Touch, jednak ja nie wiem co o tym myśleć: firma jest mi mało znana, a recenzje które czytałem nic nie mówią o jakości dźwięku. Dlatego pytam co warto kupić? Interesuje mnie pojemność 2-8GB (optymalnie 4GB), cena do 500zł, dobrze żeby miał radio i działał także jako dysk wymienny. Przede wszystkim liczy się dla mnie jakość odtwarzanej muzyki i długość pracy na bateraich. Chiałbym też usłyszeć opinie ludzi mających dany model.
 7. Kabel od moich słuchawek złamał się tuż obok wtyczki, tak że nie było możliwe po prostu przelutowanie czterech kabelków (zdjęcie 1). Zakupiłem więc nową wtyczke (zdjęcią 2, 3, 4), rozkręciłem ją i teraz mam problem: Gdzie przylutować 4 kabelki? oczywiście załączam odpowiednie zdjęcia
 8. com5

  World of StarCraft? Nie...

  Ten "nieujawniony dotąd projekt" to najprawdopodobniej drugi dodatek do WoW''a, o którym mozemy przeczytać choćby tutaj http://www.idg.pl/news/119144.html
 9. com5

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Mam wytłumaczenie czemu 666 to liczba szatana. Znalazłem je w wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Chmod a prezentuje się ono tak: Prawa dostępu Wartość liczbowa Opis -rw------- 600 Tylko właściciel ma prawo do odczytu i zapisu. -rw-r--r-- 644 Właściciel ma prawo do zapisu i odczytu, a reszta tylko prawo odczytu. -rw-rw-rw- 666 Wszyscy mają prawo do odczytu i zapisu. -rwx------ 700 Tylko właściciel ma prawo do odczytu, zapisu, uruchomienia. -rwxr-xr-x 755 Właściciel ma wszystkie prawa do pliku, reszta tylko prawo do odczytu i uruchomienia. -rwxrwxrwx 777 Wszyscy mają pełne pełne prawa (nie zalecane). -rwx--x--x 711 Wszystkie prawa ma właściciel, reszta tylko prawo uruchomienia. drwx------ 700 Właściciel katalogu ma pełne prawa do niego (katalogi mają literkę ''d'' na początku zamiast ''-'') drwxr--r-- 744 Właściciel ma pełne prawa do katalogu, reszta ma prawo do odczytu.
 10. com5

  Juiced 2 - demo na Xbox Live

  A przy wymienianiu konsol nie brakło przypadkiem x360?? Bo na początku newsa jest podane że demo gry jest dostępne przez xbox live, a przy konsolach nie ma xboxa.
 11. com5

  Baldur's Gate

  Wezme Dynaheir, ma niezłą specjalizacje, ma dobry charakter i Minsc chce ją znaleść. A co do tego maga na przełomie 2 i 3 rozdziału - zobacze jak mi będzie szło, bo Xan dopełniłby mi druzyne tymi czarami których Dynaheir nie może rzucić.
 12. Ja skończyłem na 17 lvl i całą gre przechodziłem z najemnikiem zaglądając do każdej dziury i jaskini, zabijając wszystko co można było zabić.
 13. com5

  Baldur's Gate

  Szukam maga do drużyny i nie wiem którego wziąść. Kompletuje drużyne o charakterze neutralno - dobrym, w dodatku wziąłem do ekipy Minsca, który chce uratować Dynaheir. Jednak słyszałem że najlepszy jest Edwin, są z nim jednak dwa problemy: jest praworządny zły i chce ukatrupić Dynaheir. Początkowo chciałem założyć mu hełm zmianu charakteru i mieć tych dwóch magów (na razie mam 4 postacie w drużynie), ale przecież on jest magiem, więc mój plan spalił na panewce. Sprawę wyboru dodatkowo komplikuje Minsc i mordercze zamiary Edwina. Bardzo bym prosił o wskazanie maga, najlepiej o charakerze neutralnym z przechyłem na dobrą strone i dostępnego w pierwszym rozdziale, najlepiej żeby podróżował w pojedynke.
 14. com5

  Peter Moore przechodzi do EA

  Kiedy przeczytamy o nowej ikonie w świecie gier? Czy zawsze muszą to być stare byki?
 15. com5

  Harry, Harry, Harry...

  Tak licząc: 3 exclusive''y na ds''a 2 na wii 2 na x360 dodając jeszcze że na pierwszych 7 miejscach nie ma gry która by nie wyszła na konsole Nintendo to te konsole wymiatają na wyspach.