Komandor

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  121
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Komandor

 • Ranga
  Przodownik
 1. Komandor

  Demo King's Bounty już do pobrania

  Myślałem, że ktoś posiada jakieś informacje o alternatywnym źródle, z którego można ściągnąć demko:( Po 1,5 h mam "już" 60 MB i...chyba całą dzisiejszą noc trza będzie zazysać, ponieważ zwalnia (śr. do tej pory - ok. 15 KB/s).
 2. Komandor

  Retrogram: Symulując do samego końca

  Z tego co napisał Stwór, wychodzi, że robi się ze mnie stara dupa:P:P:P Ja również grałem w Gunship''a 2000, F-117, F-15 Strike Eagle II. Te gierki działały na mojej A 500, rozszerzonej aż do 1 MB pamięci RAM. W roku 1995, z takim sprzętem można było rządzić na podwórku;) Rzeczywiście młode pokolenie, nie pamięta takich gier i tego sprzętu. P.S. Dodam tylko, że dla mnie wtedy przejście z C-64 na Amigę, było nie ewolucją, a rewolucją;) A Microprose...cóż, już wcześniej to pisałem, że dla mnie pozostają najlepszą firmą produkującą gry:)
 3. Bardzo mi się spodobało zakończenie tego tekstu. Minsc i Boo..., to była ekipa. Bardzo się przywiązałem do tej postaci. Szczególnie przypadł mi on w drugiej części Baldur''a, gdzie wg mnie miał o wiele lepsze teksty. Także lektor podkładający głos bardziej pasował w tej właśnie części (W "jedynce" głos miał zbyt pospolity). Trza będzie kiedyś zainstalowac tę gierkę ponownie:)
 4. Komandor

  Medieval Total War- Temat ogólny

  Czyli od czerwca (kiedy to pisałem w tym temacie o moich bug''ach), nic się nie zmieniło:/ Ja już dawno odinstalowałem tę gierkę. Zapowiadała się super, ale te wszystkie problemy powodowały, że nie było z niej żadnej przyjemności:( Panowie nie chcę was dobijac, ale w tej sprawie nie da się, już nic więcej zrobic.
 5. Oczywiście, że grałem w to na multi... Strategia, ta sama. Odnaleźć złoto, bo reszta prawie zawsze była. Tylko, że nie działało to na moją siostrę:/ Rozpykałem ją tak kilka razy i...gra przestała jej się podobać (serio!):P:P:P A co do filmiku... Eee, ja wtedy posiadałem wersję "tak jakby" oryginalną i widziałem go tylko raz. Na moim kompie intra nie było. Rycerza kojarzę, ale co było dalej...;)
 6. Ha,ha...miesiąc czasu nie byłem na forum, a tu taki temat:)) Ja również miałem A500, a wcześniej C-64. Jaki to był dla mnie skok technologiczny do przodu:P Lepsze gierki, możliwość zapisywania stanu gry... Najlepsze jakie wspominam: 1. Pirates! (dla mnie bardziej klimatyczne od nowego wydania); 2. Gunship 2000 (w to trzaskałem całymi godzinami); 3. Civilization; 4. Silent Service II; 5. The Settlers (także bardziej mi sie podobało niż częśći III i IV); 6. Mortal Kombat II (ta gra była boska:P); Niestety sprzedałem ją 8 lat temu:( C-64 jest. Nie odpalany z...10 lat.
 7. Pomimo tego, że słucham muzyki elektronicznej i o kawałakach w tym klimacie, nie mam zielonego pojęcia, to ten cały VADER już mi się podoba;) Do tego rodzaju gierek, pasuje tylko coś takiego.
 8. Komandor

  Majesty powróci

  Dla mnie ta gra była jednym z lepszych RTS-ów w jaki grałem. Żaden z moich znajomych jej nie miał. Po zagraniu w demo, wiedziałem, ze muszę ją mieć. Bardzo żałowałem, że CDP nie wydało dodatku do niej:(
 9. Komandor

  Medieval Total War- Temat ogólny

  Jakie korzyści w grze przynosi wybudowanie uniwersytetu i akedemi medycznej? Jak narazie nie zauważyłem żadnych zmian.
 10. Komandor

  Poza firewallem: gry bez prądu

  Dla mnie to jedna z najlepszych gier planszowych (dodając jeszcze gry strategiczne firmy "Dragon"). Pierwszy raz bawiłem się w to ponad 10 lat temu;) A najlepsze sesje były z kumplami nad jeziorem, kiedy pykaliśmy w to przez długie godziny po 6 osób. Jeśli wyjdzie nowa edycja, to również ją kupię:)
 11. Komandor

  Medieval Total War- Temat ogólny

  Ja juz nie mam siły, poddaję się:/ Gdybym wiedział o tych błędach, to bym tego napewno nie kupił. Ctrl + alt + delete nie zawsze działa przy wychodzeniu i muszę resetować kompa. Gierka ma problemy z wczytywaniem save''ów. I (gwóźdź programu)...wyskakuje mi do windows''a. Ot tak,w czasie grania. Nic się nie zmieniło od czasu wydania gry przez LEM''a:(
 12. Komandor

  Wielka wakacyjna wyprzedaż CD Projekt!

  Lipna ta promocja:( Żeby jeszcze wszystkie tytuły były -50%, to kupiłbym Medieval''a II. Zobaczymy co będzie z XKN??? Może tam się skuszę.
 13. Komandor

  Medieval Total War- Temat ogólny

  Zrobiłem tak jak napisałeś i rzeczywiście działa. Łucznicy są poprawnie przedstawiani w tabeli po bitwie. Dzięki za info:) U mnie jedyne wyjście z gry to także ctrl + alt + delete. Martwi mnie trochę, że ten problem istnieje jeszcze od LEM''owskiego wydania. Mam nadzieję, że zostanie to rozwiązane.
 14. Komandor

  Medieval Total War- Temat ogólny

  Zrobiłem tak jak napisałeś i rzeczywiście działa. Łucznicy są poprawnie przedstawiani w tabeli po bitwie. Dzięki za info:) U mnie jedyne wyjście z gry to także ctrl + alt + delete. Martwi mnie trochę, że ten problem istnieje jeszcze od LEM''owskiego wydania. Mam nadzieję, że zostanie to rozwiązane.
 15. Komandor

  Medieval Total War- Temat ogólny

  Nie będę oryginalny, ale dopiszę post żeby inni wiedzieli. U mnie gra działa ok, ale...zawiesza się przy wychodzeniu z programu:/ Tak więc zgodzę się z Badyl''em13, że trzeba poczekać aż CDP wyda jakąś łatkę. Gevon Slicer: U mnie także po bitwie w statystykach brakuje nazw "łuczników konnych". Widać, kolejny błąd:(