Pokrakk

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pokrakk

 • Ranga
  Obywatel
 1. Osobiście czekam na tryb solo jak Fallout 76 na patche. Nie po to bynajmniej aby samemu grać, ale po to, by przeszli tam wszyscy dla których gra zespołowa to termin równie egzotyczny co optymalizacja w PUBGu :)
 2. Się grało. Jedyna gra z wbudowanym wallhackiem dla wszystkich. Do tego setting gdzieś pomiędzy Deus Ex a Ghost in the Shell... No i ambientowy dubstep jako oprawa muzyczna. Łyżka się w oku kręci ;(
 3. Czy to nie była przypadkiem gra od ludzi, którzy później stworzyli Codename: Panzers? 
 4. To bodajże nawiązanie do pewnego mema, w którym obśmiewano typowo bethesdowy system podnoszenia itemów wymagający perfekcyjnego wycelowania w dany przedmiot by móc to zrobić bo w przeciwnym wypadku podnosiło się jakieś śmieci. Postać w nim chciała podnieść amunicję z sedesu, ale źle naprowadzila celownik i napiła się radioaktywnych szczyn :)
 5. Widzę, że twórcy obcięli nawet klatki animacji przeładowywania i ataku wręcz aby odtworzyć feeling strzelanek 2,5 D. Brawo!
 6. Pokrakk

  S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - recenzja

  Kurcze - a orientuje się ktoś, czy Zew Prypeci nadal można uruchomić w trybie DirectX 8 (oświetlenie statyczne)? Mam słabego PeCa i chciałbym się psychicznie przygotować na ewentualną walkę z mutantami przy dwunastu klatkach na sekundę w lowest detail :-(