Koles3

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  435
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Koles3

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Koles3

  Konsole blokują rozwój gier na PC?

  Równie dobrze można by powiedzieć, że silniki spalinowe blokują rozwój silników parowych, albo że telefony zablokowały rozwój telegrafów. A tak wogóle to jaki rozwój?
 2. Najwyraźniej zmienili zdanie, nie wiem tylko czy jest to fakt wart robienia afery. To, że bierze się czyjeś zdanie pod uwagę, nie oznacza, że zrobi się coś do do joty. Była ankieta wśród graczy, CDP miało swoje pomysły, a co wyjdzie, będzie mieszanką tych dwóch czynników.
 3. >Ale po wczorajszej wypowiedzi przedstawiciela CDP i dzisiejszym niedotrzymaniu Moj Boze nie bedzie koszulki! Chamy, świnie z CD Projektu pomineli jedyna rzecz ktora nie podobala sie panu Wojmanowi. Bojkot!! Bojkot Wiedzmina!! Czlowieku wez lepiej idz wez zimny prysznic, zanim zaczniejsz lametowac jaki to jestes pokrzywdzony i oklamywany. To ze jedna pozycja z ankiety nie znajdzie sie w edycji kolekcjonerksiej, nie znaczy ze swiat sie zawalil i nagle cala edycja jest nie warta funta klakow.
 4. Koles3

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Nie ma tutaj żadnej tajmnicy. Gry na PC sprzedawane są w dość sporych nakładach (w porównaniu do gier konsolowych), więc polscy dystrybutorzy kupują tylko licencje i sami produkują wszystkie elementy (pudełka, płyty, instrukcje, gadżety) i mogą sprzedawać więc to w miare dowolnej cenie. Natomiast gry na konsole kupowane są gotowe bezpośrednio od zagranicznych dystrybutorów, czyli polski dystrybutor kupuje je po cenie hurtowej obowiązującej w EU i dolicza tylko swoją marżę (wyższą niż przy grach PC ze względu na mniejszy nakład). Są to dwa zupełnie dwa różne modele sprzedaży: 1. Kupowanie licencji i własna produkcja = większa możliwość operowania ceną 2. Kupowanie gotowego produktu i jego dalsza sprzedaż = uzależnienie od ceny zachodniej Więc narzie możemy się cieszyć duuuużo tańszymi grami na PC niż reszta świata, niestety gry konsolowe sprzedawane są zgodnie z ceną obowiązującą w reszcie świata.
 5. Może jeszcze powiesz, że oprócz gatunku to konkretny tytuł też nie ma znaczenia? Opinia godna kogoś kto reprezentuje branże gier. Przecież wiadomo, że wszystkie gry są takie same: szkodliwe i ogłupiające. Jakiekolwiek dalsze wnikanie w temat mija się z celem. W CeDePie dziś na lunch były grzybki czy coś takiego??
 6. Koles3

  Zniszcz spam – dosłownie

  Zważając, że spam wysyła się podając nieistniejące adresy email, to nadawcą spamu kompletnie zwisa, czy będziesz go do nich odsyłał. Co najwyżej przyczynisz się do jeszcze większego zapchania sieci niepotrzebnymi danymi. A pan ma doskonały pomysł... na marnowanie papieru. Nie ma to jak wyrzucać kolejne zgrzewki papieru po to aby zaistnieć w internecie. Papier ekologiczny? Nic takiego nie ma miejsca...
 7. Koles3

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  No widzisz, teraz co innego. Od razu widać, że ten film to jakaś ściema. Mam X360 w domu i co jak co jest to głośna konsola, ale mój X chodzi dokładnie jak ten Elite na filmie, natomiast to co się dzieje gdy Pan włącza zwykłego X''a to już jakaś ściema.
 8. Koles3

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Wiesz, w internecie przyjeła się taka zasada odnośnie postów "czytałem/słyszałem/widziałem" : link albo nigdy nie miało miejsca (org.: "link or it didn''t happen").
 9. Koles3

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  To ze R:FoM jest gra srednia, nie oznacza ze nie jest najlepsz gra na PS3 :) Już sam fakt, że pojawiła się w jednej kategorii jakościowej z Oblivionem świadczy jaki jest aktualny poziom gier na PS3. Jedynym tytułem wartym uwagi jest chyba Motrostorm. Prawda jest taka, że w tej chwili na PS3 nie ma tytułów wartych uwagi, a już na pewno biorąc pod uwagę cenę konsoli. Może za rok PS3 będzie warta uwagi, na razie X360 jest lepszy we wszystkich kategoriach (ilość gier, jakość gier, grafika, cena konsoli, ceny gier, ceny akcesoriów, dostępność).
 10. Koles3

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Co rusz? Był jeden update. Sony zmierza do wielu rzeczy, rzadko jednak je osiąga. http://www.xbox.com/en-US/games/backwardcompatibilitygameslist.htm to jest dla Ciebie mało?
 11. Koles3

  NOWY PC CZY KONSOLA

  Co za kompletna bzdura. Zarówno Xbox jak i PS3 najlepiej wyglądają na telewizorach HD i tak samo na obu konsolach można grać na zwykłym telewizorze.
 12. Koles3

  Prizee - zarabiaj grając w gry

  Rozumiem, że wychodzisz z założenie "jeżeli to jest napisane w internecie to musi być prawda".
 13. Koles3

  Prizee - zarabiaj grając w gry

  To rzeczywiście jest niesamowite "dowód". Swojego czasu mój forumowy kolega wrzucił tutaj fotke Ferrari z rejestracją W0 <jego_xywka> i jego facjatą w środku, ale wiesz, to nie znaczy że on kiedykolwiek widział taką brykę na żywo. Powyżej kolega napisał, że za coś trzeba płacić w tym prizee, więc już wiem dlaczego nie ma tam reklam. Jeżeli za rok zajrze do tego wątku to pewnie nadal będziecie dyskutować, że jesteście "o krok" od nagrody już...
 14. Koles3

  Prizee - zarabiaj grając w gry

  Dowodów? To znaczy co, posty na ich forum? Od kiedy ciągnie się ten wątek na forum? Ile osób z tego forum dostało już swoje wymarzone nagrody??
 15. Koles3

  Prizee - zarabiaj grając w gry

  Nigdy nie pojmę, po co Wy marnujecie swój czas na te wszystkie serwisy. Przecież jest rzeczą oczywistą, że zwodzą Was, tylko po to aby nabić sobie wyświetlenie reklam i choćbyście grali tam latami to i tak nic fizycznego nie dostaniecie. No chyba, że ktoś lubi po prostu te gierki, które tam są i gra dla samej przyjemności, to rozumiem, ale nagrody to nikt za to żadnej nie dostanie.