Celek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  494
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Celek

 1. Celek

  Darksiders II - Temat ogólny

  Na Onlive US, na Onlive UK dopiero 20 ;( @Kraju Wymaga aktywacji na Steam w Europie nie można dokonać aktywacji przed 20 no chyba że się skorzysta z VPN.
 2. Celek

  Manga i Anime - temat ogólny

  Może teraz mi się uda poprawnie odpowiedzieć (wcześniej niestety zorientowałem się po wysłaniu posta, a edycja nie umożliwia zmiany któremu użytkownikowi się odpowiada) Co do pytania są jeszcze NPC strażnicy
 3. Celek

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Jeżeli chodzi o regulamin: " One manual entry per Holiday Sale Objective, one Steam account per entrant, and one Epic Holiday Giveaway win per user. Employees of Sponsor (including directors and officers) and their immediate families or affiliates are not eligible."
 4. Celek

  Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

  Nie mogę się doczekać :) Trailer z angielskimi napisami: http://www.youtube.com/watch?v=ZAqGs441qzU
 5. Dość trafny komentarz z jednym wyjątkiem. Polityka cenowa na ea.store jest dużo lepsza niż np. na steamie (szczególnie jeżeli chodzi o nowe gry) plus gry po ok.6 miesiącach lądują w tańszej serii classic no i częste promocje z cyklu "2 za 1" też są dość miłe.
 6. Celek

  Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

  Nie zgodzę się co do jednego grafika na 3DS jest dużo lepsza niż na DSie. Niestety największą wadą najnowszej zabawki Nintendo jest brak gier. Gdzie jest nowa część Advance Wars-ów ? Osobiście jeżeli sytuacja z grami nie zmieni się do nadejścia konsolki Sony, wybiorę Vite. Szczególnie że krążą ploteczki o tym że będzie możliwość odpalania gier z PS2 :). Ale zanim to nadejdzie zostało mi jeszcze mnóstwo gier do ogrania na moim DS Lite.
 7. Szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie stosowania Vity jako odtwarzacz muzyczny, zdecydowanie konsolka jest zbyt duża nie wiem jak miała by się zmieścić w kieszeni:P Nie wspominając o tym że dedykowane urządzenia do odtwarzania muzyki wytrzymują i 40h+ na jednym ładowaniu.
 8. Celek

  OnLive - temat ogólny

  Od dwóch miesięcy znowu można łączyć się z onlive'm z Polski :)
 9. Jak będzie tańsze to pewnie będzie miało dużo mniejszą pojemność. Co do kompatybilności czemu się ograniczać do jednego urządzenia ? Ta "bateryjka" działa że wszystkimi urządzeniami które wspierają ładowanie przez USB :D
 10. Na przykład coś takiego: http://www.amazon.com/New-Trent-iCruiser-IMP1000-Blackberry/dp/B003ZBZ64Q/ref=cm_cr_pr_product_top
 11. Dorzucę jeszcze że te czasy dotyczą sytuacj gdyi: "Game: Approx. 3~5 hours Video: Approx. 5 hours Music (in stand-by mode): Approx. 9 hours * Screen brightness default setting, Bluetooth feature off, headphones used * Game, when not using the network * The duration may change depending on the brightness of the screen, what content being played and if the network (3G/Wi-Fi) feature is being used or not < Reference: About Charging Time of the Battery> AC adaptor charging: Approx. 2 hours and 40 min. * Charging from zero battery power." Czyli 3-5h jest na standardowym ustawieniu jasności, wyłączonym bluetooth-ie i wifi oraz na słuchawkach ! Czyli grając po multi (szczególnie "po" 3G) wraz z włączonymi głośniczkami, czas działania konsolki może skrócić się dramatycznie :(
 12. Chyba do dx10 ;) bo jednak różnica między 9 a 11 jest zauważalna.
 13. Sprecyzuje że chodzi mi o ogólną średnią jaką gra dostała od recenzentów, stan aktualny to 79/100 co w moim przekonaniu jest całkiem nieźle. Zwłaszcza że pomysł na grę jest dość unikalny.
 14. Metacritics twierdzy co innego http://www.metacritic.com/game/xbox-360/from-dust
 15. Onlive pełni role dystrybutora gier to znaczy małe studia przychodzą do niego i podpisują umowę mówiącą jak mają dzielić się zyskamy. Następnie Onlive sprzedaje gry (analogicznie do steama) oraz zapewnia ich działanie na swoich serwerach.
 16. Korzystałem trochę z Onlive i muszę przyznać że działa całkiem nieźle żadnych lagów nie zauważyłem nawet skończyłem 3 gry :) Na jesieni ma zostać uruchomiony serwer w europie więc powinno być jeszcze lepiej. Choć trzeba przyznać że ta usługa ma kilka wad. Wady: - mało gier - zauważalna kompresja obrazu w niektórych tytułach (np. Warhammer 40k dawn of war 2) Plusy: - nie trzeba się martwić o wymagania sprzętowe gry - częste promocje co piątek gra za 5$ itp. - większość gier posiada triale 30 minutowe, więc można przetestować przed kupnem - możliwość wypożyczania gier
 17. Celek

  Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

  Wersje US mają czarne pudełka. Pudełka w EU są lekko przezroczyste oraz ciut "grubsze" od wersji US.
 18. Zamek (Castle) HoMM 3, Przystań HoMM5.
 19. Celek

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Double post, my bad.
 20. Celek

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Z wiki: Na etapie produkcji jeden rdzeń jest "odcinany" aby zmniejszyć koszty produkcji wiec ostatecznie jest ich siedem. Cell zawiera 1 rdzeń ogólnego użytku PPE i 6 wyspecjalizowanych SPE. Opis PPE: http://en.wikipedia.org/wiki/Cell_(microprocessor)#Power_Processor_Element_.28PPE.29 Opis SPE: http://en.wikipedia.org/wiki/Cell_(microprocessor)#Synergistic_Processing_Elements_.28SPE.29
 21. Celek

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Ciężko mu będzie skoro ma kartę ATI.
 22. W Twoim wypadku kod pętli powinnien wyglądać tak: while(!ta.equals("Koniec")) { JOptionPane.showMessageDialog(null,"Tekst",null,JOptionPane.INFORMATION_MESSAGE); ta=JOptionPane.showInputDialog("Wprowadź tekst po raz kolejny."); } equals zwraca wartość logiczną true/false.
 23. Aby sprawdzić zawartość Stringa w javie należy użyć metody equals, w Twoim przypadku to będzie ta.equals("Koniec") , do zaprzeczenia można użyć operatora !