Elhan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  83
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Elhan

 • Ranga
  Przodownik
 1. Do 22 sierpnia mozna jeszce kupic gre w promocyjnej cenie 35$ w ramach crowfundingu, plus pare bonusow, jak chociazby nastepny dodatek za 20$, ale to juz troszke wybieganie w przyszlosc ;)
 2. Szkoda, że do zimy jeszce tak daleko :)
 3. Elhan

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Jak narazie to dla mnie porażka, ciężko cokolwiek zrobić - jak nie problem z loginem, to potem problem, aby w oogle coś zaskoczyło po wciśnięciu "play", albo wyrzucanie na puplit ;) Próbuję zrobić nową postać, dochodzi do końca filmiku po słowach This is my story i black screen sie rzuca w oczy, jedynie co to mogę zamknąć cały proces. Postacie zrobione jak daję play to znów problemy z loginem, po paru takich próbach crash do windy i znów próby logowania po kilka razy ;)
 4. Elhan

  Diablo III - temat ogólny

  Szukasz wad tam gdzie inni widzą zalety ;) Jak Ci to tak wadzi to rozdaj innym i czuj się mądrze :P
 5. Elhan

  Diablo III - temat ogólny

  56-53k, próbuje to utrzymać kolo 50, chociaż myślę, że spadnie, bo szukam teraz sprzętu resist all :)
 6. Elhan

  Diablo III - temat ogólny

  Ktoś pisał, że wraz z uruchomieniem domu aukcyjnego za prawdziwe pieniądze ten z goldem padnie, myślę, że jednak one sobie będą egzystować równolegle - jest opcja zakupu złota za kasę, więc nadal się nic nie zmieni, poza tym będzie sporo osób, które będą monitorować ceny tu i tu i wybierać okazje zarabiając na różnicy kursów. Jeśli jeden przedmiot będzie wart 10euro, to łatwo to będzie przeliczyć na cenę w złocie po danym kursie i zobaczyć gdzie się bardziej opłaci - po prostu limit aukcji wzrośnie z 10 na 20 ;) Poniżej mój barbek, z którym się męczę strasznie w drugim akcie, ale farma, farma i w końcu myślę coś się urodzi :) This is Sparta ! XD
 7. Elhan

  Diablo III - temat ogólny

  Może lepiej ludzie którzy nie widzieli inferno, a naoglądali się filmików nie piszą głupot... klasy melee nie mają na chwile obecna racji bytu, żeby walczyć muszą być w zwarciu, aby generować surowce, a nie jest to łatwe jak się ma życia na kilka ataków, albo się leci na skillach z cd, albo stara cokolwiek zabić byle dostać globa do życia. Ktoś pisał, że kolega daje radę barbem, spędził wiele czasu w ah itd. ŚWietnie tylko, ze w itemy z 3-4aktu zaopatrują go czarki i dh, po to żeby on z trudem doszedł do aktu 2. I nie gadajcie, że ktoś się nie zna, bądź nie przykłada, bo to nie ma nic do rzeczy - range daje radę z trudem bez mega sprzętu, a melee nawet z dobrym obrywa. Zresztą niech Ci co sie cieszą, że tak koszą na normalu dojdą do inferno uo sie lament zacznie :P juz słychać, że hell ciężki, a on akurat jeszcze był ok. Z czasem pewnie z uber sprzętem będzie ok, ale nie teraz.
 8. Elhan

  Diablo III - temat ogólny

  Jest hotfix do smokescreena DH (długość spada z 2 na 1 sec) oraz coś pokombinowali z combem diamond skin/energy armor (z runa force armor) wizarda plus nerf heali monka.
 9. Elhan

  Diablo III - temat ogólny

  Polecam reroll na range klasę, dla mojego barbarzyńcy inferno to pole minowe, o ile ze zwykłymi mobami nie maproblemu tak prawie każdy rare pack to prawdziwe igrzyska i walka o health globa :P mam 40 kilka tysięcy życia, 70% redukcji, 14k dpsa i w większości wypadków żyje raptem moment i muszę sie męczyć bawiąc w kiting melee klasą, gdzie w takim momencie dps jest znikomy. Na inferno lepiej nie dać się trafiać, a w tym wypadku range klasa będzie akuratna.
 10. Elhan

  Diablo III - temat ogólny

  Czy ja wiem? Zależy w którym momencie gry jesteś, do 2-3 aktu koszmaru było prosto potem zaczęły się z lekka schodki, w okolicy 2 aktu hella i gdzieś 54 lev, aż mi się odechciało od tych corpse runów na rare packi i zacząłem robić DH, jednak odwiedziłem Ah postackowałem trochę vita, przemodelowałem build i już jest ok ;)
 11. Elhan

  Diablo III - temat ogólny

  Serio...? Chodzi mi np. co to za różnica, że ustawię w tle np 5 klatek czy 105?
 12. Elhan

  Diablo III - temat ogólny

  Co daje to ustawienie maks klatek i maks klatek w tle w opcjach graficznych?
 13. Elhan

  Diablo III - temat ogólny

  Za parę dni, tygodni te kilka godzin do przodu nie będzie przecież takie ważne ;)
 14. Elhan

  Diablo III - temat ogólny

  D3 na polkach?
 15. Elhan

  Diablo III - temat ogólny

  Ja właśnie dlatego wolę się dziś wyspać, poczekać do rana na swoją paczkę i nie walczyć z serwerami na GP, chociaż może wszystko pójdzie w miarę gładko :)