Shini

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1332
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Shini

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Jeśli nie znajdziesz trójki, to spokojnie możesz inwestować w BT2, bo jest równie zajebisty.
 2. http://crazypumpkinsnest.wordpress.com/2009/07/09/smocze-kulki-na-konsolach-raz-jeszcze/ O nowym DB trafiającym na konsole.
 3. Musisz mieć wystarczająco dużo "punktów" do tego celu. Pod paskiem energii masz cyfry, one się co chwilę zwiększają. Do każdej zmiany o jeden stopień (wykonujesz ją wciskając prawego analoga, albo lewego, nie pamiętam, bo dawno nie grałem) wymagany jest jeden punkt. Jeśli chcesz od razu przeskoczyć o dwa, to musisz nacisnąć analoga i odpowiedni kierunek (do SSJ2 to chyba góra+analog) albo po prostu najpierw nacisnąć samą gałkę raz i zmienić się w SSJ i potem nacisnąć drugi raz żeby wejść na SSJ2.
 4. Shini

  Dragon Ball Kai - Temat Ogólny

  Francuski dubbing i polski lektor, dobrze napisałeś na początku.
 5. Shini

  Dragon Ball

  Piractwo, to piractwo. Jak tak szkoda wydać te kilkanaście złotych na kino, to lepiej w ogóle się za oglądanie filmów nie brać. Master, już kilka razy pisałem, wystarczy tylko odpowiednio do tego filmu podejść i można się całkiem dobrze bawić ;) Bez rewelacji, ale ogólnie całkiem dobrze.
 6. Shini

  Dragon Ball

  Oglądanie filmów na kompie jest jedną z największych głupot jakie można zrobić i tak samo dużą zbrodnią przeciw ludzkości. Ale żyjemy w Polsce, u nas przecież piractwo jest tak powszechne i tak łatwo usprawiedliwiane... Oj, ma bardzo dużo wspólnego.
 7. Czyżby ktoś tu nie umiał czytać? Wyraźnie napisałem "Na szczęście takiego tytułu w polskich kinach nie uświadczymy". W tytule nazwałem go Wilkiem, bo tak samo jest nazwany w jednym z tłumaczeń pierwszego filmu o X-Menach.
 8. No i proszę, film w kinach. Trzeba przyznać, że nawet się udał. http://crazypumpkinsnest.wordpress.com/2009/04/30/geneza-x-ludzi-wilk/
 9. Shini

  Dragon Ball Kai - Temat Ogólny

  Instalujesz program uTorrent, znajdujesz torrentowy plik na odpowiedniej stronie, uruchamiasz download i się ciągnie.
 10. Shini

  Dragon Ball Kai - Temat Ogólny

  Wypożyczalnia Torrent.
 11. Shini

  Dragon Ball Kai - Temat Ogólny

  Od trzeciego odcinka widać poprawę jakości obrazu.
 12. Shini

  Dragon Ball Bajki i Filmy

  Tyle samo, co reszta tego sporu o semantykę, czyli nic. Japończycy wszystkie animowane produkcje nazywają "anime", my "bajki". Wychodzi na to samo i nie ma co wmawiać ludziom, że anime i bajki to nie to samo.
 13. Shini

  Dragon Ball

  Bardzo się pomyliłeś, bo z filmu ewidentnie wynika, że jest historią Smoczych Kul w trochę innym świecie DB i nawet nie chciał konkurować z serią.
 14. Shini

  Dragon Ball Bajki i Filmy

  Hej, znawcy, Japończycy zarówno na swoje seriale animowane jak i obce mówią "anime".
 15. Shini

  Dragon Ball

  Fanowska gra, której okładka składa się z artworków do Budokai Tenkaichi 3? W co Ty wierzysz.