TobiAlex

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4960
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez TobiAlex

 1. "Mamy kolejny dowód na to, że wyłączność dystrybucyjna dla Epic Games Store wcale nie musi odbywać się ze szkodą dla twórców gier" Po pierwsze, gra kosztuje 29 zł. Po drugie gra nie jest warta nawet tych 29 zł! A że ludzie kupują, no cóż, cena robi swoje. Lepiej już kupić Lead 4 Dead 1 i 2.
 2. Szczerze, mam już dość tych wszystkich eventów, które w grach się pojawiąją a potem znikają. A już szczególnie w takim chłamie jak Anthem, gdzie normalnego contentu w sumie w ogóle nie ma.
 3. No niestety, to niedokońca prawda. EA to spółka akcyjna i ma obowiązek podawać dane swoim akcjonariuszom.
 4. Tu zapewne chodzi o co innego np. w Polsce, gdy ja robiłem w hurtowni oprogramowania, to taki sklep zarabiał na grze maks 8 zł (a to było z 15 lat temu), dziś pewnie ta kwota jest jeszcze mniejsza.
 5. xDDD Przecież oni prawie żadnego prawdziwego AAA nie mają na wyłączność służą jedynie jako druga platforma dystrybuji, wystarczy popatrzeć na the division 2 na uplay wzrost preorderów o 6 razy od monetu ogłoszenia że tylko tam i na epicku można kupić a danych o sprzedaży na epic game brak bo pewnie są niższe niz wyniki poprzedniej części na steamie. Epic jak na razie jedynie dotuje wydawców gier AAA darmowymi pieniędzmi.  Ja nie wiem, co trzeba mieć z głową nie tak, aby kupić taki Division 2 na EPIC Store, gdzie: 1. Docelową platformą jest Uplay (to samo w sumie dotyczy Steam). 2. Na obu platformach cena jest taka sama, ALE... 3. ... na Uplay można wykorzystać rabat 20%, co przy takiej wersji Gold w EPIC Store to ponad 400 zł a na UPlay ok. 320 zł.  
 6. Niffelheim to zdecydowanie bardziej survival + roguelike niż RPG...
 7. Że co proszę? "po to jest beta/demo aby firma ogarnęła grę i w pełniaku"? Beta tak, ale nie DEMO. DEMO to wycinek pełnoprawnej gry a takową było DEMO Anthem (a nie żadna beta).
 8. Nateszcie pogram po chińsku! No i dla redsów będzie okazja, żeby po raz enty wydać W3 w tym razem jako chiensee enhanced enhancened game of the year edition
 9. Nie, nie każdy. Tak zrobiłby tylko cham i prostak. A, nieznajomość prawa nie jest żadnym usprawiedliwieniem. I jak ktoś się nie orientował, to teraz jest sobie winien. No cóż, trafił swój na swojego. A, i tak, ja zrobiłem dużo kreatywnego. Problem w tym, że ty nawet nie masz pojęcia kim ja jestem.
 10. TobiAlex

  Kulawy pająk: recenzja gry Spider-Man

  Po przeczytaniu tej recenzji i oceny... jebłem! (i w d... mam, że dostanę bana).
 11. Wyższa imersja... biegając tylko z bronią a nie widząc postaci, którą właśnie się stworzyło i przez całą grę ubiera...
 12. W DMC wersja premierowa była cienka poziom trudności był poracha robiony dla dzieci z podstawówki. Skoro najwyższy poziom DMC był porównywalny do łatwego z DMC 3. Walki uproszczone nie trzeba było się starać by coś zrobić. Ogólnie gra nie zarobiła minimalnej zakładanej kwoty, a to coś znaczy. To że ludzie narzekali nie wzięło się znikąd zasługiwała by ją krytykować. Zaznaczam, że gry mają bawić a nie frustrować...
 13. A grałeś chociaż? Bo fakt, SGW3 na początku był słaby, ale po patchach jest grą dobrą, nawet bardzą dobrą a do tego jedną z lepszych strzelanek (model strzelania).
 14. Grałeś, czy tylko tak pier... ?
 15. TobiAlex

  Monster Hunter World zbanowane w Chinach

  No, jak czytam takie perełki recenzji na Steamie, że "gra nie ma paska skrótów jak w grach mmo i muszę się męczyć z menu kołowym", gdzie a) jest to po prostu mechanika gry b) taki pasek da się włączyć, wystarczy poszukać w opcjach gry.
 16. Nie fanów tylko fanatyków. Fani dobrze się bawili w 1,2 i zarówno 3.
 17. Jest o wiele preceyzyjniejsze niż używanie pada.
 18. To, że jest niegrywalna i nic tam nie widać. A kiedyś w takiej rozdzielczości się grało i było ok. A tak poważnie. Z tego co kojarzę to obecnie gry poniżej 1024x768 nie schodzą.
 19. Jak ktoś powiedział odnośnie Andromedy - "świeta gra zniszczona przez community". I to święta prawda. 99% powtarzających bzdety gry nawet na oczy nie widziało, za to widziało jakieś filmiki...
 20. Do tego na płytach tylko sama gra, DLC trzeba pobrać osobno beeeeeeeeeeeeeeeeeka Katastrofa!!!   Tak jest praktycznie z każdą grą...