Heurystyk

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Heurystyk

 • Ranga
  Robotnik
 1. Heurystyk

  Europa Universalis IV - recenzja

  Jak wyjdzie po polsku to kupię - na razie zaglądam do EU 3 z dodatkami.
 2. Heurystyk

  Spolszczenie do State of Decay w drodze

  Spolszczenie (amatorskie) wersja beta 1.0.1: http://przeklej.org/file/JzQIVU/STATE.OF.DECAY.LIFELINE.zip
 3. Heurystyk

  UPlay - odpowiednik usługi Steam od Ubisoftu

  Dokładnie mam ten sam problem - kupiłem Far Cry 4 i nie mogę grać bo wyświetla mi ten sam błąd, że mam problemy z internetem - przy czym steam i origin działają bez zarzutów i mogę grać we wszystko co tam mam. Nie sądziłem, że kiedyś będę chwalił steama i origina, na których swego czasu "wieszałem psy". Wysłałem wczoraj do ubisoftu na platformę pomocy plik błędu, który znajduje się w katalogu z grą. Odpowiedź mailowa ubisoftu, że za 2 DNI ROBOCZE DOSTANĘ odpowiedź !!!
 4. 1. Swoboda poruszania się po świecie: - zaglądanie do wszystkich pomieszczeń, - wchodzenie na mury i z nich schodzenie, - przeskakiwanie przeszkód, - dowolna ilość ścieżek w lasach, - pływanie w rzekach i jeziorach, - pływanie łódkami, tratwami, łodziami, - wchodzenie na drzewa i schodzenie, - wchodzenie i wychodzenie przez okna, - zaglądanie i wyglądanie przez okna, - możliwość otwierania zamków, 2. Większy świat do zwiedzania: - możliwość swobodnego zwiedzania królestw, 3. Możliwość jazdy konnej 4. Brak bezkarnego okradania
 5. Czekam z utęsknieniem na tą grę wydaną po polsku
 6. Heurystyk

  Dungeons - jest demo, ale...

  Po co tyle się rozpisywać - proponuję zajrzeć sobie tutaj: http://www.dk.boo.pl/portal/viewtopic.php?p=15045#15045 W każdym bądź razie jest to namiastka Dungeona Keepera 1 i 2 - po kilkunastu godzinach grania prawie zasnąłem na klawiaturze.
 7. Mnie osobiście interesuje tylko czy będzie można pograć na mapie kampanii w multiplayer ?! A nie tylko w bitwy jak w Medieval Total War.
 8. Heurystyk

  Napoleon: Total War - zapowiedź

  Cena nie adekwatna do jakości ! Drugi raz się nie dam tak "nabić w butelkę" ! No i ten ****** (tutaj proszę wstawić sobie dowolne niecenzuralne słowo) system STEAM ! Męczarnia znam z autopsji - proponuję poczytać sobie na stronie www.totalwar.org.pl
 9. Taka prosta sprawa jadę z laptopem w miejsce gdzie nie ma zasięgu nawet internet komórkowy i co sobie nie pogram ?! Masakra !
 10. Heurystyk

  Wieczysty abonament na Star Trek Online

  Ja osobiście nie mogę się doczekać
 11. Jeśli chodzi o mapę to totalna tragedia! W Europa Universalis 3 prowincje też były skopane, ale w porównaniu z tym co tutaj zobaczyłem to tragedia. Mam nadzieję, że będzie można przerobić mapę i uruchomić moda z normalnymi prowincjami. Druga sprawa jestem ciekawy jak wyglądają jednostki polskie. Jeśli Medieval 2 był do przyjęcia pod względem historycznym gry to Empire prawdopodobnie będzie po tym względem gorsza.
 12. A JA SIE PYTAM DLACZEGO TEJ GRY NIE MOŻNA KUPIĆ NA GRAM.PL ??? I NIE SĄDZĘ BY KTOKOLWIEK ODPOWIEDZIAŁ NA TO PYTANIE ! POZOSTANIE TUTAJ JAKO PYTANIE RETORYCZNE (JEŚLI JAKIŚ ADMIN GO NIE WYKASUJE)
 13. Heurystyk

  ARMA: Armed Assault - okiem Masterminda

  A JA SIE PYTAM DLACZEGO TEJ GRY NIE MOŻNA KUPIĆ NA GRAM.PL ??? I NIE SĄDZĘ BY KTOKOLWIEK ODPOWIEDZIAŁ NA TO PYTANIE ! POZOSTANIE TUTAJ JAKO PYTANIE RETORYCZNE (JEŚLI JAKIŚ ADMIN GO NIE WYKASUJE)
 14. Heurystyk

  Mój azyl - czyli naświętsze miejsce graczy: biurko :)

  A co powiecie na takie stanowisko komputerowe ? Polecam artykuł na temat dobrze dobranego miejsca na komputer i jego otoczenie. www.chip.pl/archiwum/sub/article_29559.html
 15. Heurystyk

  Witryna marca wybrana!

  Panowie i Panie. Totalna paciepa ***** ta strona nie działa poprawnie barkuje opcji PROBLEMY TECHNICZNE !