muryn

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O muryn

 • Ranga
  Obywatel
 1. Czy można się dowiedzieć kiedy pojawi się w sklepie cd projektu Baldurs Gate 1 ??
 2. muryn

  Icewind Dale przez internet?

  chodzi o ID 2 oczywiście
 3. muryn

  Icewind Dale przez internet?

  szukam chętnych do gry w icewind dale moje gg to 1761155
 4. Witam. Jestem klubowiczem heyah i jednym z atutów tego klubu jest to, że gry w cd projekt mam z 25% zniżką. Tak więc zalogowałem się, wysłałem smsa do heyah żebym dostał hasło. SMS przyszedł ale nie wiem gdzie to hasło mogę wpisać. Przeszukałem całą witrynę www.gram.pl/heyah tak jak napisane było w instrukcji, ale na tej stronie nie ma żadnego miejsca gdzie by można cokolwiek wpisać. Jest tylko napis że "Promocja będzie ponownie dostępna 15 marca 2006". Proszę o pomoc. Z góry dzięki
 5. muryn

  Icewind Dale II

  Taka sprawa jest że każda klasa magiczna opiera czary na jakiejś cesze, np. charyzma u czarownika u kapłana CHYBA mądrość - sprawdź se w informacji o postaci (czyli tam gdzie jest karta z siłą, zręcznośćia postaci, itd.). Wybierz informacje, potem klasy i kapłan i gdzieś tam powinno być to napisane)
 6. muryn

  Icewind Dale II

  a ja mam problem tez z czarownikiem, mam go już na wysokim poziomie ale nie moge odblokować tych lepszych czarów bo mam za niską charyzmę, ale wraz ze zdobywaniem poziomów nie mam możliwości żeby ją zwiększyć!! wie ktoś co jest nie tak?? pomocy!!!!