Toshix

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Toshix

 • Ranga
  Robotnik
 1. Toshix

  Problem z aktualizacją sterowników AMD

  O.o, nie powinien mieszać, a sterowniki powinny iść papa za pomocą tego programu, u mnie nie mam tego problemu. A próbowałeś usunąć stery z menedżera urządzeń? po ponownym uruchomieniu komputera nie pozwól aby system instalował stare stery.
 2. Toshix

  Problem z aktualizacją sterowników AMD

  Hehe, sorry nie spojrzałem na Twoją sygnaturkę, anyway spróbuj tego co napisałem, może się uda.
 3. Toshix

  Problem z aktualizacją sterowników AMD

  DriverSweeper poszukaj tego programu na google.pl Programik umożliwi wyczyszczenie komputera ze sterowników AMD, NVIDIA, Creative etc - jeśli w oknie programu zostało zaznaczone oczywiście. Po przeczyszczeniu program poprosi o ponowne uruchomienie komputera, klikamy ok lub tak, po ponownym uruchomieniu komputera zainstaluj nowsze stery wybierając odpowiedni system, bo nie napisałeś jaki posiadasz WinXP, Vista czy Win 7.
 4. Toshix

  Problem z The Elder Scrolls IV Oblivion

  Przenieś folder tylko, usunięcie to zły wybór, więc sorry za to ze napisałem tak, spróbuj czy zadziała.
 5. Toshix

  Problem z The Elder Scrolls IV Oblivion

  Folder Common Files musisz miec, który znajduje się w C://Pliki Programów(x86)/Common Files/InstallShield, poszukaj dokładnie jak znajdziesz go to tylko zmień nazwę na InstallShieldstary a następnie spróbuj zainstalować grę.
 6. Toshix

  Problem z The Elder Scrolls IV Oblivion

  A to ci ciekawe, jak pisałem wcześniej posta to link działał >.> a co do Cenegi to lol i brak słow
 7. Toshix

  Problem z The Elder Scrolls IV Oblivion

  Kliknij ten oto link, jest to stronka do aktualizacji programu InstallShield który czasami sprawia problemy podczas instalacji gier/programów( pobierz pliki od 9.0 to 11.5) ale przed instalacją wyczyść foldery Temp, myślę że wiesz gdzie się znajduje. http://consumerdocs.installshield.com/selfservice/viewContent.do?externalId=Q108322&sliceId=1 Jeśli to nie pomoże, to już nie wiem co jest nie tak, jedyny drastyczny sposób to pełny format systemu :O, ale nie wart z powodu jednej gry.
 8. Toshix

  Problem z The Elder Scrolls IV Oblivion

  Napisałeś Win 7, nie zauważyłem hehe, o.o to ciekawe, u mnie jest na Win 7 64bit a także Win XP SP3
 9. Toshix

  Problem z The Elder Scrolls IV Oblivion

  Jaki posiadasz system Win 7 czy Win XP z SP3? W obu przypadkach oba systemy posiadają folder Common Files - który znajduje się w C:\\Program Files\Common Files w nim powinieneś znaleźć folder InstallShield (spakuj go ponieważ nie które gry/programy nie będziesz w stanie usunąć) a następnie usuń ten folder, Win XP ma taki problem z instalacją gier/programów że nie które nie chcą się zainstalować z powodu błędu instalatora InstallShield. Myślę że to rozwiążę twój problem z Oblivion''em.
 10. Toshix

  Icewind Dale

  Przeinstalowałem grę i mam to samo.
 11. Toshix

  Icewind Dale

  Po dostarczeniu Pomabowi listy od Hrothgara powiedział ze mnie zawoła jak skończy, nie dostałem EXP po zrobieniu zadania. A co sie tyczy nie poruszania postaciami po przyjęciu (jestem gotowy do drogi) od Hrothgara trwa ładowanie obszaru widzę swój interfejs wraz z moimi postaciami wszystkie one są zaznaczone ale jak chcę kliknąć np na atak lub zmianę rozstawienia moich postaci to nie mogę tego zrobić bo jest interfejs nieaktywny.
 12. Toshix

  Icewind Dale

  Witam Mam pewien problem w grze Icewind Dale - dotyczy to Pomaba któremu daje liste od Hrothgara i mówi mi ze mnie zawoła jak zbierze wszystko a ja w tym czasie mam pierwsze zadanie wykonane. Przychodze do Pomaba po paru dniach i nic. Więc idę do Hrothgara i daje ze jestem gotowy do podróży do Kuldahar i tu mam problem nie potrafię ruszać się postaciami kursor ma kształt rączki a interfejs mam przyciemniony. Czy jest coś lub nie tak w tym co robie. Pozdrawiam
 13. Toshix

  Gothic II Złota Edycja

  Witam Więc wysłałem dość dawno temu kopertę z pudełkiem i paragonem na adres CDProjekt w ramach wymiany ale podczas pisana adresu strzeliłem byka w nazwie ulicy a także nie napisałem adresu zwrotnego. Czy w takim razie mam jakieś szanse na odesłanie bądź przysłanie koperty?? Pozdrawiam
 14. Toshix

  Gothic II Złota Edycja

  Mógłbym tak zrobić :) Ale jak się kupuje to nie powinno być zniszczone lub uszkodzone wtedy by tego nie było. A tak pozatym i tak CDP lubię :)
 15. Toshix

  Gothic II Złota Edycja

  Dzieki za słowa otuchy. :) Dowód zakupu posiadam, mógłbym przesłać czemu nie, tylko czy dojdzie bez żadnych przeszkód, ale te koszty przesyłki(nigdy nie przesyłałem paczek :) )