PtaQ1

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  484
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O PtaQ1

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Siema, nie wiem czy może mnie coś ominęło (nieczęsto tu wchodzę), ale były już może wyniki konkursu na najlepszy plakat wyborczy dla Geralta? Bo jakoś nigdzie nie widzę werdyktu, temat taki z forum też gdzieś zniknął (nie mogłem znaleźć w wyszukiwarce). Co jest z tym konkursem?
 2. PtaQ1

  Kandydat spoza układu! Zapraszamy do debaty!

  Niestety format zdjęcia tej drogi nie pozwalał mi na zrobienie większego plakatu. Po prostu zdjęcie było zbyt małe. Tak z resztą jest ze wszystkimi moimi plakatami. No, ale jest czytelny to najważniejsze. :)
 3. PtaQ1

  Kandydat spoza układu! Zapraszamy do debaty!

  I to chyba już ostatnia praca. ;) Niestety doskwiera mi brak czasu więc nie mogę się w pełni zaangażować w kampanię! ;p
 4. PtaQ1

  Kandydat spoza układu! Zapraszamy do debaty!

  Jednak znalazłem troszkę czasu i oto kolejny plakat. Moim zdaniem gorszy od moich poprzednich, ale jednak jakiś ;]
 5. PtaQ1

  Kandydat spoza układu! Zapraszamy do debaty!

  Moja kolejna praca. Wciągające zajęcie, robienie plakatów, na prawdę ;) Może jeszcze coś zrobię, ale nie wiem czy będę miał czas do końca tygodnia. ;]
 6. PtaQ1

  Kandydat spoza układu! Zapraszamy do debaty!

  Wiem, że nic specjalnego, bo przecież to wszystko już było ;) Chodziło mi o przedstawienie Geralta w takich najbardziej znanych propagandowych rolach. Wiadomo, wybory czerwcowe, człowiek z kwa..zasadami i Lenin na tle sztandaru wiadomo-jakiego. Zdawałem sobie sprawę, że zbytnią kreatywnością się nie wykażę, ale chodziło mi o tą kultową propagandowość. W sumie zabrakło mi tu Geralta na traktorze, ale to by była już przesada ;p Żeby nie było niedomówień, zdaję sobie sprawę, że Geralt jest raczej mutantem, ale tak wysłałem plakat więc już nie zmieniałem (w sumie mogłem, bo Mutant z zasadami to brzmi dumnie ;p)
 7. PtaQ1

  Kandydat spoza układu! Zapraszamy do debaty!

  Witam wszystkich po dość długiej rozłące z forum ;) Nie powiem, konkurs mnie zainteresował, więc oto trzy pierwsze prace mojego autorstwa ;D Ci, co się w historii co nie co orientują nie powinni mieć problemów ze skojarzeniem pierwszego i trzeciego ;) Pozdrawiam.
 8. PtaQ1

  Fallout 3 bedzie czy nie?

  Artykuł, który dobrze podsumowuje reakcję fanów na relację z Game Informera. Niestety sama prawda. http://www.rpgcodex.com/content.php?id=149
 9. PtaQ1

  Fallout 3 bedzie czy nie?

  Z przykrością stwierdzam, że miałeś rację... Oblivion with Guns... Zresztą już nawet nie ukrywają, że to Action RPG... Obejrzyjcie i poczytajcie... http://pl.nma-fallout.com/ P.S. Super duper grafa joł! No ale Pip Boy 3000 fajnie zrobiony xD
 10. PtaQ1

  Fallout 3 bedzie czy nie?

  A, tutaj mój błąd, nie zauważyłem tego nie przed zniechęcić i całkowicie to zmieniło wymowę zdania. Zgadzam się, ale nawet jeśli owej Biblii nie przeczytali przedtem, to chyba są na tyle fachowi, żeby ją przeczytać teraz. Bo jeśli nie to skutki są łatwe do przewidzenia... Poczekamy, zobaczymy. :) P.S. Co do Caena to fakt, zły człowiek w złym miejscu, w złym czasie.
 11. PtaQ1

  Fallout 3 bedzie czy nie?

  i nawzajem ;) (dobra ironia nie jest zła ;) Jasne, ale gdzieś też trzeba to doświadczenie zdobyć. A, że doświadczenie zdobywa się na błędach to (jeśli gra będzie turowa, na co ciągle jeszcze liczę) trzeba się ich spodziewać, ale brak doświadczenia nie oznacza też automatycznej klapy pomysłu, choć oczywiście może. Kontrargument to kontrargument i nie wiem po co dorabiasz do niego ideologię. Wszyscy (i znów, lubię, kiedy ludzie ironizują, bo to świadczy o ich intiligencji, ale w tym przypadku nic to nie wnosi do dyskusji) Rozmawialiśmy o fabule, więc podałem przykład dobrej konsolowej fabuły. Przyznam, że czytałem o tej sprawie dawno temu, więc mogę się mylić, ale to też nie jest tak, że robi się restrukturyzację w firmie pracującej dobrze i przynoszącej dochody. Dla mnie zbyt pochopnie wyciagniete wnioski nie są powodem, który pozwalałby spisać F3 na straty. Jeśli będę już wiedział, że F3 będzie wyglądał tak, a nie inaczej, wtedy będę się martwił\ cieszył. Skoro piszę, że "Nigdzie nie napisałem, że sam w to wierzę" to znaczy to tylko tyle i nic więcej. Czyli nie znaczy ani tego, że w to wierzę, ani, że nie wierzę. Wyrosłem już z zawierzania nieznanym mi ludziom na słowo. Mam tylko nadzieję że to jest prawda.
 12. PtaQ1

  Fallout 3 bedzie czy nie?

  Tak, ale nie znaczy to, że nie potrafią zrobić gry turowej - gry z serii Elder Scrolls nie są i nie miały być turowe (zresztą w ich przypadku byłoby to bez sensu wg. mnie) i raczej nie będą. Fallouty były i takie zostać powinny to tyle. I ponownie to nie jest argument, tylko insynuacja. Nigdzie nie napisałem, że sam w to wierzę, po prostu przedstawiłem kontargument na twoje zdanie "Sam fakt, ze robi to Bethesda, ktora nie wiadomo czy ma jakiekolwiek pojecie o Falloucie, nie wiemy nawet czy Bethesdzie siedza w ogole jacys ludzie, ktorzy przeszli Fallouta". Nie gram w gry na konsole, więc nie podam przykładu, ale też nigdzie nie pisałem o fabule w grach konsolowych. Choć z tego co pamiętam Morrowind wyszedł uprzednio na Xbox''a, a tej grze marnej fabuły nie można zarzucić. Fabuły innego typu niż Fallout, tak, ale to oczywiste, bo Fallout jak dobrze wiesz nie jest grą fantasy. Niestety Dziadek Mróz, który przekazał Ci informacje o SPECIALu mogł kłamać w takim samym stopniu, jak mnie mógł okłamać św. Mikołaj. Ergo: znów insynuujesz. Być może Ciebie myślenie boli, jako niedawno rozdziewiczonego\ oświeconego, ale mnie nie choć na przekór twoim domysłom, dziewicą intelektualną nie jestem. P.S. Nie bój się, wkrótce przestanie boleć, wystarczy poćwiczyć. Tak, wiem o tym, bo mnie również zawiedli swoim ostatnim "dziełem". Co do Interplay''a to tylko przez ich błędy musimy teraz się martwić o kształt następnego Fallouta (lub spisywać go na straty, jak Ty). To taki sam pesymizm, jakby zakładać już teraz, że Polsce odbiorą organizację Euro 2012, taki sam. Konkludując, różnica między nami jest taka, że ty widzisz od początku do końca najnowszego Fallouta w ciemnych barwach. Ja choć optymistą nie jestem (w tym kontekście), to przynajmniej staram się racjonalnie spojrzeć na te informacje, którymi dysponujemy dzisiaj. Być może się mylę, oczywiście to jest możliwe. Ale w takim samym stopniu możesz myslić się Ty. Poczekajmy te 30 dni do teasera, może się coś okaże, choć osobiście wątpię. Ale przynajmniej mam nadzieję, że Fallout 3 będzie Falloutem wielkim, może nie aż tak wspaniałym jak F\ F2, ale jednak Falloutem.
 13. PtaQ1

  Fallout 3 bedzie czy nie?

  Boże co za brednie... 1. Bethesda nie stwierdziła, że: - walki będą w real time - będzie widok fpp 2. Bethesda przyznała, że cała załoga jest zagorzałą grupą fanów fallouta 3. To, że będzie na X360 jeszcze niczego nie przesądza, choć jest to dosyć dziwne w przypadku takiej gry jak fallout. 4. Skąd wiecz cokolwiek o fabule? Masz "kumpla", który pracuje w Beth? xD 5. A o możliwościach rozwoju postaci itd. też Ci powiedział? No no, prawdziwy przyjaciel. 6. A ja się nie mogę założyć, że nie zobaczymy dzieci, bo tego po prostu nie wiem. 7. Co do kasy to dla każdego developera liczą się pieniądze, zobaczymy, czy dla Beth liczy się coś więcej. Co do obrazka to nawet fajny, szczególnie ta chata po lewej :) Muzyka jakby żywcem z Baldur''s Gate''a wyjęta, co może o niej świadczy dobrze, ale zupełnie nie pasuje do fallouta. Jeśli chodzi o post kaszpira to jeszcze o niczym nie można przesądzać, a Beth chyba wie o co chodziło w falloucie i nie zaprzepaści swojej szansy zostania wielką dla świata gier firmą. Jeżeli by tych elementów zabrakło to to nie będzie fallout. Ja osobiście jestem przeciwny zmienianiu tur na real time, po prostu sobie tego nie wyobrażam. Aha, co do filmiku to nie wiem czym tu się podniecać. Takie coś zrobiłby średnio sprawny modder na darmowym silniku graficznym. Sczególnie animacje kulały. Aha i nie mówić mi, że to alpha, bo wiem. :)
 14. PtaQ1

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Kufle dodawano do zamówień przedpremierowych, z tego co pamiętam. Jak chcesz to mogę Ci sprzedać ;p
 15. PtaQ1

  Jakie jest najlepsze imię (dla kota) [M]

  Ja jednego kota nazwałem Corkee Thatcher. Potem dla uproszczenia - taczer ;D Był to mój najfajniejszy kot. :)