Budo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  32767
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Budo

 • Ranga
  Prime

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Miracle teraz dobrze działa. Na pewno możesz wywalić poszukiwaczy i mana addictów. http://www.hearthpwn.com/decks/432773-standard-miracle-rogue
 2. Mnie tam do szewskiej pasji obecnie doprowadza aggro shaman. Oprócz tego jak masz sporo dustu, albo gotowe legendy to control paladin- wkurzający deck na deathrattle, N''Zoth i kombosach czyszczących mapę aż do momentu kiedy nie zagrasz N''Zothem.
 3. Timer jest ustawiony na 40 packów.
 4. Heh, niech nikt mi nie mówi, że ci co płacą nie mają łatwiej. Otworzyłem przy premierze dodatku 40 packów kupionych za złoto- 1 legenda. Teraz otworzyłem 15 packów kupionych za pieniądze- 3 legendy.
 5. Heh, porobiłem już trochę zmian i wrzuciłem jednego darkshire alchemista, to jest całkiem fajna karta, ale deck właśnie nie radzi sobie z C''Thunem i nawet aggro shaman jest trudny do rozwalenia. Poprzerabiam go na bardziej chamskie kombosy i jak będę miał jakieś wyniki, to napiszę znowu. Myślę o akcjach typu embrace the shadows (zamienia leczenie na dmg) i flash heale, corrupted healboty, velen na to itd itp :) Obecnie szansa na rozwalenie C''Thuna to zagranie N''Zothem, zanim przeciwnik zagra C''Thunem. Dzięki wszystkim za rady :)
 6. Heh, porobiłem już trochę zmian i wrzuciłem jednego darkshire alchemista, to jest całkiem fajna karta, ale deck właśnie nie radzi sobie z C''Thunem i nawet aggro shaman jest trudny do rozwalenia. Poprzerabiam go na bardziej chamskie kombosy i jak będę miał jakieś wyniki, to napiszę znowu. Myślę o akcjach typu embrace the shadows (zamienia leczenie na dmg) i flash heale, corrupted healboty, velen na to itd itp :) Obecnie szansa na rozwalenie C''Thuna to zagranie N''Zothem, zanim przeciwnik zagra C''Thunem. Dzięki wszystkim za rady :)
 7. I co ludziska, jak Wam się gra? Bo mi całkiem nieźle, tylko druidzi mnie wkurzają. Dawno temu scraftowałem sobie takiego deathrattle priesta. Teraz połowa kart wyleciała z rotacji, ale nie chciałem rezygnować z tego decku i złożyłem takie coś. Na dole jest jeszcze 1x N''Zoth i 1x Mind Control. Sam pewnie wywalę mind control i polluted hoardera, a włożę 1x Abomination i Cairne''a, tylko muszę go najpierw wycraftować. Generalnie deck fajny i przyjemny, dobrze radzi sobie z całym aggro-szajsem, który się teraz namnożył :) Jakieś porady?
 8. I co ludziska, jak Wam się gra? Bo mi całkiem nieźle, tylko druidzi mnie wkurzają. Dawno temu scraftowałem sobie takiego deathrattle priesta. Teraz połowa kart wyleciała z rotacji, ale nie chciałem rezygnować z tego decku i złożyłem takie coś. Na dole jest jeszcze 1x N''Zoth i 1x Mind Control. Sam pewnie wywalę mind control i polluted hoardera, a włożę 1x Abomination i Cairne''a, tylko muszę go najpierw wycraftować. Generalnie deck fajny i przyjemny, dobrze radzi sobie z całym aggro-szajsem, który się teraz namnożył :) Jakieś porady?
 9. Budo nagrał kolejny track na swoje 30 urodziny- miłego słuchania :) https://www.youtube.com/watch?v=HJ3q06BD5VA
 10. Deck do oceny, chciałbym jakieś rankedy tym potrzaskać też, co sądzicie? :) Generalnie Tempo Mage + Reno Jackson.
 11. Słuchajcie, ktoś mi wytłumaczy w czym leży moc Living Roots? Zauważyłem, że to zastąpiło Wrathy w większości decków druida i nie mogę rozkminić dlaczego, Wrath jest lepszą kartą według mnie...
 12. Budo

  World of Warships

  Muzyczka w porcie, to konto premium- prawdopodobnie dostałeś dzień premki, jak inni :)
 13. Budo

  World of Warships

  Muzyczka w porcie, to konto premium- prawdopodobnie dostałeś dzień premki, jak inni :)
 14. Kurde, jak ja nie lubię control warriorów... przed chwilą miałem grę, gdzie gościowi zadałem dokładnie 96 dmg zanim go skończyłem na czas (sam zostałem chyba na 4 hp, czy coś koło tego). Tyle armora natrzepał.
 15. Kurde pora zbierać kasę znowu. Mechanika discover całkiem ciekawa :)