djsound

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  352
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O djsound

 • Ranga
  Delegat
 1. Czekam na pokaz gier, a nie zwiastunów i bełkotu o przewspaniałości nowego Xboxa. Zobaczymy co przyniesie E3 (bo na pewno nie H-L 3 xD)
 2. Jeżeli to się potwierdzi, a PS4 nie będzie wymagało stałego połączenia to wiem co kupię. Jeśli obie konsole będą tego wymagać nie kupię żadnej. Obejdzie się.
 3. Sanders-sama - complete/ultimate/ultra etc edition jeszcze wyjdzie. Spokojnie ;) Najpierw trzeba wydać 8934798437 popierdółek do trójki. Następnie ME 3 GOTY a dopiero później pełen komplet za jakieś 399.99zł
 4. W świecie którym były plany kontynuacji Leona Zawodowca(!!!), powstała czwarta część Obcego nic mnie nie zdziwi. Ale fakt... skoro już mają coś robić to szkoda że nazywają to siódmym epizodem.
 5. AC mnie nie interesuje, ale jedno jest pewne - nie można ufać pierwszym recenzjom. I nie dlatego, "że są kupione". Po pierwsze - albo pisze je fanatyk serii, który nie dostrzega albo nie chce dostrzegać wad. Po drugie - autor recenzji musi się spieszyć i nie ma zbyt wiele czasu na zapoznanie się z grą.
 6. Hejterzy niech sobie plują ile chcą, gra wygląda rewelacyjnie. Dla mnie - must have :)
 7. To miłe, że w ogóle pamiętają o tej grze ale fajnie by było zagrać w UT4
 8. Mniejsza o Kinkiet... Menu na środku ekranu i jazda "na ślepo"? Pogratulować... A jednak zostaną przy Burnoucie Paradise bo każdy kolejny film z nowego MW coraz bardziej zniechęca do kupna chociażby "używki".
 9. Wiedzieli o tym dużo wcześniej, bo w instrukcji jest odpowiednie info. Mogli poinformować dużo wcześniej, ale gdyby to zrobili gracze rezygnowali by z zamówień lub domagali się poprawienia tego błędu(?).
 10. Braaawooo! Cenega. Braaaawooo! Nie interesuje mnie kto spierniczył robotę - jeśli kupię hitmana to Cenega na mnie nie zarobi.
 11. To najbardziej idiotyczne tłumaczenie jakie kiedykolwiek słyszałem. Spierniczyli kolejną reedycję na którą liczyłem. Instaluję każdą grę bo mogę. Dzięki temu oszczędzam płytę, nie katuję napędu a konsola działa ciszej. A tu przychodzi i wciska kit, że gra działa równie dobrze z płyty jak z HDD. Tja, jasne... Szkoda, że jest za późno na anulowanie zamówienia :/
 12. Na podstawie Hobbita zostaną nakręcone aż trzy filmy czyli słowa trylogia Hobbita jest jak najbardziej na miejscu.
 13. Dziwne, że taki program nie pojawił się w okresie wakacji gdy nie ma o czym mówić. Ale do rzeczy - ani to pierwszy, ani ostatni raz. Nawet milion naszych komentarzy/maili/listów/żali nic nie da bo mają nas głęboko w... poważaniu. Będą chcieli pokazać jakie to gry są złe? To pokażą. Bo powiedzmy sobie szczerze - kto by chciał oglądać materiał przedstawiający gry/grę w pozytywnym świetle? (np materiał o Wiedźminie na TVN) Spójrzcie na to z perspektywy Kowalskiego, a nie gracza. Niestety o wiele ciekawsze są materiały przedstawiające coś/kogoś w negatywnym świetle. (milion kretyńskich materiałów typu - będziesz grał w grę dostaniesz zatwardzenia)
 14. djsound

  BioWare zapowiada Mass Effect Trilogy

  Kupię na bank. Co prawda grałem w ME1 i ME2, ale chciałbym je odświeżyć przed trójką. Taki zestaw jest dla mnie idealny.