Derneth

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  216
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Derneth

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Derneth

  Dragon’s Dogma - temat ogólny

  Nie skalowania przedmiotów nie ma w tej grze natomiast istnieje losowanie przedmiotów, które możemy znaleźć w skrzynkach. Dodatkowo wyższe statsy z broni dostajemy poprzez ulepszanie ich.
 2. Mogę ci powiedzieć abyś spróbował najpierw opcji F2P, i zobaczył czy gra cię wciągnie ale na nic nadzwyczajnego się nie nastawiaj po 4.0 gra została maksymalnie uproszczona oraz balans towarzyszy, których otrzymujesz również został mocno zaburzony po "krzykach" na forum, i dopiero łatka 4.0.3 ma doprowadzić ich do ładu, a wejdzie najwcześniej w lutym wraz z nowym rozdziałem nowego dodatku Knight of the Fallen Empire. Gameplay jest to kopiuj wklej WoWa jedyna róznica, że masz cutscenki. Co do questów to wraz z łatką 4.0 KotFE dużo questów zostało wywalonych plus zbroje. które można modyfikować również poleciały, i można je dorwać z Item Shopa, z Auction House (GTN) oraz z wymiany data crystal (waluta end-game). Jednym słowem F2P ma bardzo duże ograniczenia, i służy jedynie zapoznaniu się z grą, jak wspomniałem wcześniej.Opłaca się grać jedynie z subskrypcją. Tryb PvP został przez BW olany oraz nie wiadomo czy również Operation (raidy) i flashpointów (dungeon) nie oleją. Podsumowując do roboty masz 8 class story content na level 1-50, dopiero po opłaceniu suba masz dostęp do dodatków, nowego level cap 65, i nowych linii fabularnych na level 50-65.
 3. Derneth

  Fallout 4 - temat ogólny

  A mnie ciekawi jedna kwestia, jak jest z naszą wersją F4 czy będzie powtórka z rozrywki, jak w przypadku Fallout 3 i New Vegas, że trzeba było dorwać klucze UE/World Wide aby cieszyć się działającymi modami i łatkami, które wyszły. Wie może ktoś coś na ten temat ?
 4. Do 19.10 jest włączony, potem wraz z Early Access do KOTF jest wyłączony, ale wraz z wejściem dodatku trochę pozmieniali leveling i teraz będzie jedynie opłacalne robienie story oraz głównych misji danej planety.
 5. Nie muszę przypominać, że od początku wersja PC miała być wydana jedynie w wersji cyfrowej.
 6. No mam nadzieje, że dodatek będzie czymś w rodzaju Przebudzenia, które również dodawało nowe zakończenie, i jakoś nie pamiętam aby taki hejt był wtedy.
 7. Wersja PC również ma premierę 1.09, ale jak na razie wiadomo jedynie o wersji cyfrowej.
 8. Obstawiam, że większość zgodzi się, z tym że DA 2 było porażką, natomiast moim zdaniem DA:I jest lepszą odsłoną od swojej poprzedniczki i uważam ją za dobrą grę, takie same odczucia mam przy Wiedżminie 3, który dodatkowo powinien być drugą częścią Wieśka. Co do Andromedy za mało zostało ujawnione by Sobie opinie wyrobić. Raczej obstawiam, że będzie lepiej od DA:I.
 9. Tak dodatki będą darmowe dla subskrybentów, jak wyjdzie KOTFE oraz od 1 do 50 poziomu można grać i poznawać fabułę ale warto wydać raz na suba bądź kupić coś z CM aby zrobić z konta free, konto preferred, które trochę ściąga ograniczeń -> tu można się dokładniej zapoznać co i jak http://www.swtor.com/free/features
 10. A czemu akurat musi to być wiedźmin, przecież można wcielić się w np. zabójcę czy rycerza i osadzić historię w uniwersum Wiedźmina.
 11. To znaczy, że nowy item ma 11 pkt więcej pancerza.
 12. Sin/Shadow to jednak są najtrudniejsze tanki do ogrania i przede wszystkim gra nim opiera się na odpalaniu odpowiednich skilli w odpowiednim momencie.
 13. Z Assassinem na tanku jest taki problem, że masz lekki pancerz oraz potrzebne umiejętności do tankowania otrzymujesz dużo później, oraz BH od początku ma healera jako towarzysza tutaj masz jedynie tanka na początek no chyba, że masz odblokowanego Treeka.
 14. Nowy dodatek jest free dla każdego suba, jedynie jak się będzie opłacać suba od 31 lipca do 19 października otrzymamy wczesny dostęp do KOTFE plus kilka nagród.