Nalia

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  96
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Nalia

 1. Ja właśnie dotarłam do pierwszego, dużego miasta i niezmiernie irytuje mnie fakt, że nie mogę wejść do wszystkich chatek! Ktoś pamięta Wrota Baldura i ten dreszczyk włażenia do każdej chaty? Często po prostu sobie tam żyli jacyś biedacy do okradnięcia ale czasem trafiało się na quest. Aha ktoś wcześniej pisał, że w Baldurze nie było cyklu dnia i nocy? Ja właśnie pamiętam, że był, jak się po nocach do chat właziło, to ludki spały w łóżeczkach ;). Taka drobnostka a cieszyła.
 2. Dziękuję, trochę ze mnie noobek w tych sprawach ;).
 3. Czy ktoś może mi wyjaśnić, gdzie muszę wpisać te kody na dlc za preoder? Na Steamie?
 4. Ja chyba przez te parę dni czekania sobie odpalę IWD bo BG1 i 2 już milion razy przeszłam... ;)
 5. Nikt się nie podnieca, że za 6 dni jest premiera PoE? :P
 6. > Przecież DA wyjdzie jeszcze w tym roku :P Wiedźmin 3 z kolei nigdy nie był "przesuwany", > po prostu luty 2015 był pierwszym oficjalnym terminem. No ciekawe, co ten dodatkowy miesiąc > Bioware da. Z uwagi na cykl wydawniczy prace nad wersją premierową i tak zakończą się > na jakiś miesiąc-półtora przed, więc mają czas mniej więcej do początku października. Mam niezaspokojoną potrzebę RPGów, więc każde przesunięcie premiery boli mnie dogłębnie :P. Wcześniej było info, że Wiesiek wyjdzie na jesieni tego roku, no ale nic, poczekam na moją kolekcjonerkę "cierpliwie" ;).
 7. To miał być rok RPGów jak Pillars of Eternity, Torment: Numenera, Wiesiek i wszystko poprzesuwane, teraz jeszcze to... Divinity Original Sin już ograne, a drugi raz jakoś mnie nie ciągnie bo będzie to samo, nie ma jakichś znaczących wyborów... Smutam ;_;.
 8. Nalia

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Białe itemy trophy możesz salvage''ować na materiały do crafta. Szare to tzw. junk i sprzedaje je się u merchantów ;).
 9. Nalia

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Dzięki za namiary na to forum, zaraz się rozejrzę :).
 10. Nalia

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Witam szanownych Gramowiczów :). Mam takie pytanko, czy orientuje się ktoś o jakiejś polskiej gildii dla casuali typu mężatych/dzieciatych (jak ja >.>) co chcą sobie pograć z fajną ekipą ale bez hardcoru i jeśli są jakieś rajdy to zaczynające się najlepiej o 20. Do tego czasu jestem w angielskim community z takimi założeniami, ale wolałabym bawić się jednak w gronie rodaków :). Dzięki z góry za wszelakie informacje :).
 11. Nalia

  Mass Effect 3

  Czy ze mną jest coś nie tak, że ryczałam jak bóbr po zakończeniu ME3? Nie tak miało być, nie tak... :(
 12. Ja mam pomysł na imię i nazwisko (legacy). Kosimazaki Nosikozaki! Ot co!
 13. Mieszkałam na Przyjaźni póki nie zMĄŻniałam :D.
 14. Nie jesteś przypadkiem z Poznania :>?
 15. Za 25 minut następna fala emaili. Ja z 29 lipca mam nadzieję, że tym razem się dostanę :).
 16. No weź mnie nie denerwuj! :D Ja jestem z 29 lipca...
 17. Ta narazie poszły dni 21, 22, 23 i 24 lipiec. Pójdzie 25 jeszcze i nara.
 18. Gra wysłana a ja czekam na E.G.A. Chyba jeszcze się naczekam -.-.
 19. Mi jeszcze nie wysłali, a mieli wczoraj niby. Hmmm...
 20. Na fb nie masz po co, tam nie zaglądają niestety. Może na twitterze.
 21. Nie wiem co to beardface ;). I ta moja gildia to jest tak naprawdę community, które gra w parę gier i większość ludzi się tam już dobrze zna... Więc mam nadzieję, że nie będzie tak źle. Dla zainteresowanych: http://www.pandionknights.co.uk/ EDIT: Tak się zastanawiam. Jak wpisałam kod na pre-order 29 lipca, jest szansa, że się dostanę jutro na E.G.A.?
 22. Hehe altów to ja pewnie będę miała tonę, jestem altoholiczka ;). No i fakt, fabułę innych klas również chętnie poznam. Narazie się zastanawiam między Imperial Agentem a Bounty Hunterem. Nie wiem co fajniejsze ;).
 23. Jaką klasą i rasą gracie? I Dark Side czy Light? Ja będę grała łysolką Rattataki :). Sith Sorcerer, Dark all the way! :P
 24. Ooo to do zobaczenia gdzieś na warfrontach czy jak tam się zwą battlegroundy TORa :D. Imię pewnie to same co tu, czyli Nalia :D.