Hartigan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  179
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Hartigan

 1. Nie dokonczą historia zakończy się na drugim odcinku https://twitter.com/LawofTD/status/1043278296396357633
 2. Może być. du*y nie urywa.Sam zrobił bym lepszą
 3. Hartigan

  Zakup Nekromanty

  Możesz użyć też karty debetowej lub idź do Empiku,Tesco lub Lidla i kup Kartę Podarunkową Blizzarda.
 4. To prawda Kratos będzie prawdziwym wzorem do naśladowania. Sczególnie jak urwie głowe przeciwnikowi i wyciągnie płuca szyją.
 5. To już jest szczyt debilizmu i złodziejstwa. Gra nie ma jeszcze premiery, a oni już pokazują co będzie w DLC. Nie wiem jak daleko to zajdzie, ale dymają graczy coraz bardziej. Przecież pewnie to wszystko zostało wycięte z gry i zostanie sprzedane za drugie tyle, a sama gra nie należy do tanich. Kiedyś dodatek do gry to był tak dobry jak podstawka albo i lepszy, a z tym niestety coraz gorzej. Ostatnio tylko i wyłącznie twórcy Wiedźmina pokazali jak powinny wyglądać dodatki do gier.
 6. Hartigan

  Watch Dogs 2 ze zwiastunem dodatkowej misji

  Zaczyna się. Mamy dla was 3 wydania gry: pocięte, prawie pełne i pełne.
 7. Hartigan

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Czy przypadkiem nie wróciłeś do gry po dłuższym okresie czasu od nie grania ? Jeżeli tak usuń całkowicie grę i pobierz tylko wersje 1.31(gog-52). Reszte dlc oraz dodatki pobierze ci bez problemu automatycznie.
 8. Hartigan

  Mafia 3 – Lincoln pójdzie na zakupy

  > W Mafii dobre są 3 rzeczy. Soundtrack, prerenderowane przerywniki i voice acting. Cała > reszta jest niestety delikatnie mówiąc do dupy. Jak można wydać po tylu latach tak niedopracowaną > grę? Jak dla mnie rozczarowanie na miarę pierwszego Stalkera. Zgadzam się 100% z tymi 3 rzeczami.
 9. Hartigan

  Mafia 3 – Lincoln pójdzie na zakupy

  Ostatecznie Mafia 3 to całkiem dobra produkcja - lol. Wygląda na to że autor tekstu grał w całkiem inny produkt.
 10. Beznadziejny artykuł. Wydawnictwo Dark Horse nie ma nic wspólnego z tworzeniem i wydawaniem gry. Równie dobrze firma wydająca nalepki z napisem Mass Effect :Andromeda na kubki może wydać takie oświadczenie bez pokrycia. Na oficjalnym forum Bioware oraz Twiterze czy Facebooku nie ma żadnego potwierdzenia daty wydania. Valenna - według wróżek i nie potwierdzonych informacji podstawowa wersja nie więcej jak 180 zł i będą do wyboru 4 wersje gry(tyle ile liczy osób rodzinka w grze) razem z przepustką sezonową.
 11. > > O Matko. Po co? Jedna z najbardziej przereklamowanych gier ever. > > Tez tak sadze. Wiec hartiganie twoim tokiem myslenia - nie znasz sie !! Ty też się nie znasz.
 12. > > O Matko. Po co? Jedna z najbardziej przereklamowanych gier ever. > > Tez tak sadze. Wiec hartiganie twoim tokiem myslenia - nie znasz sie !! Ty też się nie znasz.
 13. Ale fabularnie gra nastawiona jest do + 12. Nastoletni hipsterzy ze smartfonami i wszyscy cool lub spoko bracia. Ciekawe czy dalej zaoferują skakanie z kwiatka na kwiatek. Poprzednio to było takie dojrzałe.
 14. Hartigan

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Czyli filmik fake: https://www.youtube.com/watch?v=wR5nQeWKR_k A dopiero teraz dotarło do mnie że jest zmontowany z wcześniejszego zadania z poszukiwaniem Jaskra.
 15. Hartigan

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Jest ktoś w stanie potwierdzić że jak nie spotkało się Jaskra ani Ciri w podstawce nie romansowało się z Triss (nie odwiedzasz ją w mieście) , ani z Yen to Zoltan na końcu pojawia się w krwi i winie ?
 16. Hartigan

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Mam pytanie. Niedawno wyszedł ostatni patch do gry . Wersja pudełkowa GOTY jest wersją 1.31. Czy mody z wersji 1.30 będą działać poprawnie ?
 17. Powinno być jeszcze na końcu mówi Optimus Prime.
 18. Hartigan

  W drugie demo Nioh zagramy 23 sierpnia

  > > > Gdyby Redzi byli EA czy Activision to już leciałby pozew. Toć to aż chamska > kopia > > Geralta, > > > dammit! XD > > > > Nawet brodę ma ^^ > > Zapewne rewolucyjnym dodatkiem będzie to, że broda w trakcie gry sama będzie rosła. :P Widać wogle nie macie pojęcia o grze którą komentujecie. Nie dość że prace nad grą zaczęły się trzy lata przed powstaniem pierwszego Wiedźmina, to ociekająca wręcz mrokiem japońska gra dzieli DNA raczej z Onimushą i tytułami From Software.
 19. Czyli nie będzie skakanie po kwiatkach. Przecież to była cała kwintesencja rozgrywki.
 20. Hartigan

  Blizzard zatrudnia do prac nad nowym Diablo

  Minimum 10 lat czekania. Bo szybciej Blizzard na pewno nie stworzy grę.
 21. Hartigan

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Z reddit od morfeusza. Zapomniał dodać że Jaskra też nie można spotkać. Zrobiłem tak jak napisał i nie potrzebnie Jaskra uwolniłem. Teraz bez niego muszę ponownie część pierwszego i cały drugi dodatek ukończyć.
 22. Bełkot marketingowy. Nie wierze co mówią.
 23. 10 godzin bez możliwości zapisu rozgrywki. Ciekawe jak to będzie wyglądało.