ryszy

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ryszy

 • Ranga
  Obywatel
 1. ryszy

  Tańszego PSP na wakacje nie będzie

  Ciekawy jest fakt, że grający Iron Mana Robert Downey Jr. miał spore problemy z alkoholem jak i narkotykami. Czasmi komiks całkiem serio łączy się z życiem.
 2. Serial dwa lata młodszy niż ja;-) Kochałem się kiedyś w aktorce grającej Arabelę. Ech grzesne dzieciństwo :)
 3. ryszy

  Guild Wars: Nightfall - okiem Fetta

  Ostatnio kupiłem w promocji Factions i Nightfall''a. Powiedźcie od której części lepiej zacząć i jak macie kilka rad dla początkującego gracza online to byłbym wdzięczny.
 4. Nie wiem czy pamiętasz z jednego z ostatnich odcinków "Kompanii Braci" sceny jak żołnierze amerykańscy wyzwolili obóz koncentracyjny. Oni nie rozumieli co się tam stało. I ten brak zrozumienia, znajomości tematu jest widoczny na Zachodzie do tej pory. Powiedzcie co by się wydarzyło gdyby na rynku pojawiła się symulacja obozu koncentracyjnego albo na przykład RTS w którym należałoby przeprowadzić wysiedlenie Niemców z Prus i Pomorza - np. załaduj wszystkich na pokład Wilhelma Gustloffa w 30 minut to nie storpeduje go bodajże K-21 . A propos różnic - może to i miło dawać komuś bejsbolem przez łeb w GRZE ale głupio byłoby samemu nim dostać w REALU. Dlatego też zapalając kilka razy w roku (od ponad 20 lat) znicze obrońcom Borowej Góry i innym bezimiennym, poległym żołnierzom 39 roku oraz będąc wiernym moim przekonaniom gram zawsze tylko ALIANTAMI (którzy jak wiemy też mają dużo na sumieniu jeżeli chodzi o nas - ale to już temat na inną dyskusję). Powodzenia na maturze :-)
 5. Polacy chcą być żołnierzami Wermachtu (choćby tylko w GRZE), pani Steinbach twierdzi, iż to Niemcy byli OFIARAMI wojny. Ludzie, to że gry tworzą głównie matoły z Niemiec oraz inni dyletanci historyczni to nie znaczy, że na wszystko musimy patrzeć bezkrytycznie. Stosunek do naszej historii świadczy o nas samych. PS. To, iż nasz super minister oświaty chce oddzielić historię Polski od reszty tego przedmiotu świadczy, że niestety będzie coraz gorzej.
 6. A może jako żołnierz SS mordujący powstańców warszawskich. CZŁOWIEKU OPAMIĘTAJ SIĘ
 7. Drzewka rozwoju postaci podobne jak w Diablo2. Reszta to DII w 3D oraz jak zwykle mas różnych przedmiotów do znalezienia. Gdyby wydał to Blizzard to byłby pewnie hit a tak za rok w Fajnej Cenie :-)
 8. Ojciec Święty już odleciał. Wszystkie "mundrolki" teraz opowiadają jakie to bogate przesłanie duchowe zostawił On po sobie. I tak będzie prze kilka dni. A potem Jaro , Kaziu , Andrew i Romano wrócą z obłoków na ziemię i znów będzie tylko jad i KTO NIE Z NAMI TEN PRZECIW POLSCE (IV RP?). PS. Dość polityki. Jednoczmy się w oczekiwaniu na HOMM V i Spellforce''a 2.
 9. ryszy

  Zapowiedziano Disciples III

  Disciples miało pecha być niedocenionym bratem (siostrą?!) HOMM. Na tle Hirołsów, szczególnie IV świetnie prezentował się system rozwoju jednostek. Wprowadzane do D3 zmiany równają tylko starą grę do wspólczesnych standardów. Mimo wszystko CZEKAM !!!
 10. Grać się nawet da, choć potencjalni partnerzy bardzo niecierpliwi - nie wytrzymują do końca rund rywali. Właśnie danie tylko trybu multiplayer uważam za największe nieporozumienie. wystraczyłaby przecież jedna duża mapa w singlu z dostępem do wszystkich nacji. Poza tym trzeba się przyzwyczać do trzeciego wymiaru - choć czasdem postacie są zbyt małe i trudno je dostrzec (ja sam nie wiem jak na początku jednej potyczki wpakowałem się na oddział goblinów).
 11. ryszy

  Życzenia świąteczne!

  Udanej walki o realizację jedynego i słusznego planu wydawniczego oraz super zysku netto w 2006 roku. A dla wszystkich graczy dużej ilości czasu, zdrowia i wyrozumiałości otoczenia do grania.