Calibur2

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  42
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Calibur2

 • Ranga
  Przodownik
 1. Czy wzieliscie pod uwagę to że dożo ludzi gra też na plazmie? Znaczy się, czy wasz HUD w grze ma opcje ustawienie przezroczystości? Jeśli nie, to czy przygotowaliście się na pozew zbiorowy, za uszkodzenie TV plazmowych?
 2. Calibur2

  Porównaj loadingi w Red Dead Redemption

  Zen te porównania nie są do końca żenadą. Weź pod uwagę to że wiele ludzi posiada obydwie konsole- np. Ja, i chcieli by mieć jak najlepszą wersje danego tytułu. Nie uważam że te wszelkie porównana są zbędne, lecz nawet potrzebne w celach informacyjnych. Zobacz że dzięki temu można sobie oszczędzić wielu niespodzianek, jak w przypadku Bayonetty na PS3. Co innego że wielu ludzi ma miejsce do wyżycia się, ale co ja w ogóle mówię to nie są ludzie tylko taborety.
 3. @sirufok1987 jak już coś to ps4 będzie miała 8 celli a to dlaczego? Przez te durne "3D". Gdyby naprawdę miała mieć 4 rdzenie, to skok w wydajnościowy w porównaniu do ps3 byłby zaledwie dwukrotny. Więc żeby to też mogło podziałać z ok 10 lat to musi mieć z 8 jeśli nie 16:P Przez to całe "3D" skok jakościowy będzie już na wstępie mniejszy o polowe w stosunku do tego gdyby "3D" nie było. Acha odraz uprzedzam boguw- specjalnie z błędem napisane, i innych znachorów, że jest to taki opis łopatologiczny który z rzeczywistością nie ma nic wspólnego. To tylko ma pełnić funkcje obrazową. A co do psp2 to ten cell 4 rdzeniowy może być całkiem możliwy pod warunkiem, że nie będzie dodatkowego układu graficznego i dźwiękowego, czyli że cell robi wszystko. Dodatkowo jest wykonanym w procesie 22nm. To może wtedy pochodzi na bateryjce z 3 może 2 godz:P
 4. Calibur2

  Epic Games o Unreal Engine 4

  Jak dla mnie to całe "3D" jest ch#$^# warte. Szkoda tylko mocy konsoli na to, niech lepiej to przeznaczą na RT:]
 5. Calibur2

  Epic Games o Unreal Engine 4

  Ja dalej mam cichą nadzieje na to że RT się pojawi w przyszłej generacji. Wiem że to potrzebuje naprawdę wielkiej mocy obliczeniowej, ale jednak jest światełko w tunelu. Na YT- tak wiem że to najgorsze źródło informacji, są filmiki gdzie połączone ze sobą 3 PS3 radzą są z RT. Poza tym jak nie będzie RT w UE4 to nie będzie rewolucji a jedynie krokiem naprzód. Teslacja to za mało jak na rewolucje.
 6. Calibur2

  Epic Games o Unreal Engine 4

  Jak to jaki będzie, będzie mniej plastikowy a to za sprawą ray tracing, który na bank będzie zaimplementowany w UE4. Pytanie tylko jest takie, czy kolejna generacja konsol będzie miała na tyle mocy żeby pozwalała generować obraz w rozdziałce 1080p w 60fps z pełnym ray tracing''iem, bo na PC problemu nie będzie wyjdzie koleina generacja graf i będzie cacy:] A tego 3d to ja nie chce widzieć bo to tylko będzie hamowało dobrodziejstwa RT i przez co gry dalej będą plastikowe:/ Chyba że kolejna generacja będzie miął taką kosmiczną moc że to wszystko ogarnie bez najmniejszego problemu.Ciekaw tylko jestem ile te nowe konsole będą paliły na setkę:P
 7. Calibur2

  Gry na Facebooku tracą użytkowników

  Moja wcześniejsza odpowiedź, pomimo że jest krótka ma w sobie ukrytych kilka istotnych rzeczy. Nie chce mi się tego rozwijać, gdyż jestem padnięty. Chodziło mi o to że nie podoba mi się takie myślenie, w którym ktoś nakazuję myśleć, że coś jest jedyne i słuszne. Już podaje przykłady, system = windows, komunikator = gg, portal społecznościowy = FB itd... Wydaje mi się ze jeśli ktoś podaje jakieś informacje, to niech to robi rzetelnie i obiektywnie a nie narzuca komuś swój tok myślenia- który swoją drogą też uważa za jedyny i słuszny. Bumblejazz wiem co to jest FB, ale są ludzie którzy nie wiedzą o istnieniu tego.
 8. Calibur2

  Gry na Facebooku tracą użytkowników

  A ja np nie wiem co to jest ten cały FB. Nie wiem kto to pisał tego newsa, ale autor chyba jest zdania że FB to coś tak koniecznego i niezbędnego co tel komórkowy. To tak samo jak twierdzenie że windows to jedyny słuszny system. Nie podoba mi się takie myślenie- a przecież informacje powinny być obiektywne a nie z podtekstami, i tym bardziej nie podoba mi się integrowanie wszystkiego z FB, bez możliwości tego wywalenia.
 9. Naprawdę ta gra zapowiada się na wielką, przez co LBP wygląda przy drugiej części jak demo:P Ta muza w filmiku jak dla mnie genialna, pierwsza część miała też świetne kawałki ale tu może być jeszcze lepiej:]Tutaj daje linka do jednego z utworów które znajdą się w LBP2 http://kotaku.com/5519327/littlebigplanet-2-will-featureelectronic-music
 10. seba26 ale on nie jest niczego winien, Acti zaryzykowało i dało taką cenę. A że na nasze nieszczęście znalazły się kołki które to łyknęły to już nic na to nie poradzimy:/
 11. gracz200 to nie naiwność tylko głupota:) Swoją drogą to ja bym nawet nie nazwał głupotą a kretynizmem. Niestety przez takich małostkowych i ograniczonych ludzi większość musi ponosić tego konsekwencje. Ja bardzo przepraszam za swój język, ale inaczej się nie da. Nie będę mówił baranowi że źle zrobił bo to nic nie da. Trzeba wziąć kabla lub pasa i lać takiego w pupsko tak długo aż zmądrzeje.
 12. A ja bym chciał poznać tych wszystkich mądrych inaczej- którzy utwierdzili w przekonaniu Acti że gracze to ..... masa z której można doić ile wlezie, i im wszystkim osobiście chciał pogratulować. Jestem ciekaw ile sobie policzą za kolejną cześć CoD, śmiem twierdzić że policzą sobie coś koło 70$, chyba że może zrobią takiego myka. Dadzą podstawkę za ok 30$ dolców a resztę kasy będą doić z dodatków. Tak czy siak baravo dla geniuszów. Może też być jeszcze jedna opcja- mało prawdopodobna ale całkiem możliwa, że te 2,5 mln to dzieciaki bogatych rodziców:p
 13. bla bla bla... bla bla bla... bla.... blaaaa... i kampanie single player można ukończyć w 3 godziny żeby wrażenia z gry mogły być jeszcze bardziej filmowe.
 14. Calibur2

  Dlaczego kupiłes Final Fantasy XIII?

  A to ci zagadka. Dlaczego na PS3 więcej sprzedano pudełeczek niż na x360? Ja bym raczej proponował zadać takie pytanie. Ile zostało pobranych torrentów z FF na x360 a ile na PS3?
 15. Ja osobiście bym chciał żeby do EK dodali poprzednie odsłony tej gierki:] Ale idę w zakład że to będą jakieś unikatowe tuningi furek które już są w grze lub całkowicie nowe. Posiadam FM3, gierka pod względem technicznym jest dobra, ale jej czegoś brakuje. Śmiem stwierdzić że FM3 nie posiada duszy która jest obecna w GT. W sumie to może nie jestem tam jakiś wielkim fanem tej serii,gdyż po raz pierwszy miałem styczność z czwartą odsłoną. Pamiętam doskonale ile miałem wątpliwości co do tego żeby wydać aż 150 zł na ścigałkę. Ale się zdecydowałem i zakupiłem.Przez cała drogę powrotną miałem wątpliwości, że co ja takiego uczynniłem, tyle kasy poszło, mogłem to lepiej spożytkować itd. Gdy wróciłem do domu i umieściłem płytkę w napędzie konsoli, tak w jednej chwili wszystkie moje czarne myśli zniknęły natychmiast. Co jak co ale to intro w tej grze zrobiło na mnie takie wielkie wrażenie że przez kilka ładnych chwil nie mogłem się pozbierać. Jeszcze takiej pompy a raczej sakrum w ścigałce nie widziałem- ta muzyka ten chórek coś pięknego. Nawet jeszcze gry właściwej nie odpaliłem a już wiedziałem że to była najlepiej wydana kasa ponieważ czułem że tą grę stworzyli ludzie z pasją:] Dzięki temu wiedziałem że ta gra ma duszę której FM nie posiada.