Ninger

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1842
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ninger

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Ninger

  Forumowa Mafia

  Co, to już koniec gry?
 2. Ninger

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Przeglądałem /int/ na 4chanie i...
 3. Ninger

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Poczułem się naprawdę staro...
 4. Stary post, ale: Jeśli wygrasz kod do bety w jakimś konkursie na fansite''ach - nie musisz mieć zarejestrowanego WoW-a. Po wpisaniu kodu i tak doda Ci się nowa gra - World of Warcraft: Cataclysm Beta. Jeśli chcesz być wzięty pod uwagę podczas losowania klucza w którejś z fal - musisz mieć aktywne konto z dodatkami bodajże w momencie startu bety lub losowania kluczy.
 5. Ninger

  Forumowa Mafia

  Oj, chyba jednak dobrze, że nie było dla mnie miejsca. MG - Caelethi 1. ariwederczi 2. Yarr 3. Shudo 4. Avalon67 5. Lampmeister 6. Kalenos 7. Gumiś. 8. Furr 9. VBone 10. gloody 11. matiz123 12. Ninja_Seba (Reborn :P) 13. <miejsce dla LifaRa> 14. Keroth Trochę mi się plany poprzestawiały na najbliższe kilka dni i raczej nie będę się mógł tu produkować. Aczkolwiek dziękuję za zaproszenie :-)
 6. Ninger

  Forumowa Mafia

  A dla mnie nikt miejsca nie zostawił? :( MG - Caelethi 1. ariwederczi 2. Yarr 3. Shudo 4. Avalon67 5. Lampmeister 6. Kalenos 7. Gumiś. 8. Furr 9. VBone 10. gloody 11. matiz123 12. Ninja_Seba (Reborn :P) 13. <miejsce dla LifaRa> 14. Keroth 15. Ninger
 7. Ninger

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Super moim zdaniem :) Oczywiście z http://kotburger.pl. Ta stronka nie jest taka zła jak się wydaje ;>
 8. Jeśli przy ekranie to nie ma sprawy :) Jeśli o klawisze to już mniej mi się to podoba. Głównie wątpliwości mam co do jego procesora - nie jestem pewien czy AMD Turion radzi sobie tak dobrze jak Intel, na którego polowałem.
 9. Witam :) Rzucam krótką piłkę: czy ten komputer nadaje się do gry - http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/toshiba-satellite-l500d-10r-vhp.bhtml ? (WoW) Czy ten - http://www.electromarket.pl/product.php?productid=25087 będzie lepszy? Gdybyście mogli mi jeszcze podać ewentualne różnice między nimi, które wpływałyby jakoś na całość, bo osobiście skłaniam się ku temu pierwszemu ;)
 10. Ninger

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  No ok, na tym obrazku co podał SpecShadow widzę, że to jednak facet. Hehe, chyba Azra trafił co do moich spostrzeżeń ;) Na moim obrazku to owłosienie uznawałem za rozmyte piksele :D
 11. Ja natomiast nie widzę problemu aby chodzące wilki zmieniały się w koty i niedźwiedzie skoro chodzące krowy (Taureni) mogą to normalnie zrobić i nikt nie mówi, że powinny być modele krowy przypasionej i krowy przyczajonej :D
 12. Ninger

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Macie tu powiększenie i niech ktoś mi powie jak mam tu zobaczyć faceta ;> Pani ma czarne włosy opadające na plecy, patrzy na północ, a jej lewa noga jest wyciągnięta wzdłuż zachodniego wybrzeża na południe ;>
 13. Ninger

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Przeczyść sobie tą lupę, bo ja tam ewidentnie widzę nagą panią wypiętą w kierunku patrzącego :)
 14. Ninger

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Po prostu Ghost nie pamięta o jaką bajkę chodzi :P A chodzi o... Zaczarowany flet, gdzie pewien mężczyzna uwalnia miasto od plagi szczurów, hipnotyzując je grą na flecie :) A dlaczego tam są kobiety? Jedna z nich ma odbitą łapkę na plecach - taka milsza dla oka wersja szczura ;)
 15. Chciałem się przyłączyć do pytania kolegi Prosiaq''a :) Szukam laptopa do 2500 złotych, ekran o przekątnej 15" z ewentualnym hakiem :) Chciałbym żeby był maksymalnie wybajerzony za tą cenę. Wolałbym Windowsa XP, ale jeśli to będzie konieczne zgodzę się również na Vistę. No i najważniejsze - dobrze by było gdyby WoW na nim śmigał :) Ewentualnie czy są jakieś marki, które odradzacie lub polecacie? I co sądzicie o HP Pavilion dv6-1110ew? Tak, jest droższy, ale to jedyny laptop dla którego zrobiłbym wyjątek z ceną, więc proszę nie pisać niczego w stylu "Dozbieraj ileśtam złotych i kup sobie XXX".