piotr9k

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O piotr9k

 • Ranga
  Obywatel
 1. Czy ktoś ma pomysł, dlaczego nie wyświetlają mi się polskie czcionki w NWN? Pewnie jest to związane z instalacją modułów premiowych, bądź patch''em, gdzieś już czytałem o tym problemie ale nie mogę teraz znaleźć rozwiązania na to... ktoś mi pomoże :)?
 2. No proszę i nawet patcha dożuciliście!!! To się nazywa dbanie o klienta!!!!!!!! DZIĘKUJĘ :)
 3. Jeeeeee dostałem w końcu :) CD PROJEKT NALEŻĄ WAM SIĘ WIELKE UKŁONY ZA CAŁOKSZTAŁT FINALNEGO WYGLĄDU PRODUKTU - WSZYSTKO ŁADNIE ZAPAKOWANE ODDZIELNIE + BARDZO ŁADNY WYGLĄD PUDEŁKA :))
 4. Jeszcze takie mam pytanie, ja zapłaciłem za normalną wysyłkę, czyli chyba do 3, czy 4 dni roboczych. Jeśli więc gra została wysłana we czwartek, to czy ten dzień liczy się już jako ten 1 dzień roboczy, czy okres należy liczyć dopiero od piątku?
 5. Co do tych dzieciaków z Gdańska, którzy na to wcale nie zareagowali, to możliwe że to "wina" ich zgrania. Oni są w 2 czy w 1 klasie gimnazjum, a jeśli są w 1 to możliwe, że jeszcze nie zdążyli się poznać, polubić na tyle, ile trzeba. W związku z czym nie czują więzi między sobą i nie uważali za potrzebne reagować w takim momencie. Dla nich to była fajna frajda, chociaż ja na ich miejscu bym się inaczej zachował. Ale jednak nie zapominajmy, że to wciąż dzieci. Nie można od nich wymagać, by się polubili w klasie, by stawali w swojej obronie, to zależy od wielu aspektów. Najbardziej zdziwił mnie komentarz jednej z dziewczyn z tejże klasy, która w wywiadzie w którychś wiadomościach powiedziała z uśmiechem na ustach, że tak, jej koleżanka mówiła że popełni samobójstwo i to zrobiła - dziewczyna się później zaśmiała... to jest tragiczne. Ta dziewczyna, która popełniła samobójstwo była na pewno bardzo wrażliwą osobą, skoro tak właśnie zareagowała. Ci kolesie, którzy ją upokorzyli mieli nierówno w głowach. Nie dziwi mnie ich reakcja, bo pełno jest takich ludzi "niespełna rozumu", ale właśnie mnie, jak i pewnie zdecydowaną większość dziwi kompletny brak reakcji ze strony reszty klasy. Nie mi to osądzać, pozostaje nam tylko współczuć tej dziewczynce i pomodlić się za nią...
 6. Bardzo ciekawy artykuł, jak również bardzo sprecyzowane poglądy autora Hakken''a. Też jestem tego samego zdania, ale jak wszyscy wiemy - naszych polityków można o kant dupy obić i prawda jest taka, że są bardzo nikłe szanse, żeby w sejmie znalazł się ktoś "normalny" dbający o interes społeczeństwa, państwa, a dopiero potem o własną kieszeń i do tego nie dający się zastraszyć innym partiom. Ludzie, nasz kraj się rozpada i to już od dawna, A LEPIEJ JUŻ NIE BĘDZIE !!!
 7. CZY KTOŚ, KTO ZAMÓWIŁ NWN DIAMENTOWĄ EDYCJĘ Z DOSTAWĄ JUŻ JĄ OTRZYMAŁ? CZY DO KOGOŚ DOWIEŹLI DZISIAJ TĘ GRĘ?
 8. Witam, mam pytanie do zarządu CDP, bo być może się orientują. Czytałem właśnie oficjalne forum NWN na stronie Bioware i znalazłem tam topic poświęcony "brakowi cd-key''ów" w Diamentowej Edycji NWN. Wiele osób nie mogło znaleźć swojego cd-key''a, ani na pudełku, ani instrukcji, ani na płycie - w związku z czym trzeba się zgłosić do Atari o "drugi" klucz. I tu moje pytanie - czy w naszej polskiej edycji też takie coś może wystąpić?
 9. piotr9k

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Tashon, co to za bzdury? Ja posiadam zainsatalowanego BG2 + ToB, gram półelfem magiem i romansuję z Viconią bez problemu, więc nie wiem skąd przyszły Ci do głowy takie informacje (dodam, że mam zainstalowany patch, co pewnie jest tego powodem właśnie). Chciałem napisać tutaj o możliwości romansowania z 2 kobietkami naraz, ale widzę że skoro istnieje mod EoU, to chyba to się już nikomu nie przyda :). Osobiście romansuję z Viconią, ale za każdym razem gdy przechodzę obok pomarańczowego budynku, w pd-zach części doków, to Jaheira mnie zaczepia i kontynuuje romans, mimo że nie jest w mojej drużynie, odłaczyłem ją i sama tutaj przyszła. Czy tak powinno być, czy to jest błąd gry? Mimo wszystko takie romansowanie na dłuższą metę nie ma sensu, gdy wypływamy do Brynnlaw.