Ray

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  237
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ray

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Może po prostu lubi się drzeć, a jeśli przy tym wpadnie jakaś kasa ...
 2. Blizzard też tłumaczył że słuchał graczy w sprawie poprzedniej nowej bohaterki - Any, która dostała buff i krótko po tym musieli ją ponownie nerfić, bo ludzie zaczęli jej nadużywać. A sama Sombra jest tam gdzie powinna być, jest świetną postacią ofensywną, ale nie aż tak potężną jak ją ludzie malują. Oczywiście Sombra potrafi stać się niewidzialna ale moment gdy zrzuca z siebie ten efekt sama zapowiada i można usłyszeć dialog "Missed me?" lub coś podobnego. Nawet średniej klasy gracz z miejsca zaareaguje na sytuacje. Problem jest taki że większość ludzi która płacze na ten temat nie potrafi na to zaareagować na to ani nawet na wskaźniki obrażeń co kończy się płaczem na forach. Osobiście bardziej niebezpieczny dla mnie jest Reaper (nie znaczy że niezbalansowany), bo jeśli Sombra podejdzie do ciebie za blisko to jeszcze da się ją zabić/odstraszyć a Reaper bardzo szybko pozbawi nieświadomego gracza HP i ciężko się odratować bez wsparcia.
 3. Mi akurat udało się wylosować ten skin. W sumie nie gram Mei ... więc wszystko mi jedno.
 4. > A co do wyższej ceny gier o której wspominają poprzednicy > tu pragnę zauważyć że to akurat wina bardzo słabej złotówki... Złotówka zawsze była słaba, problem w tym że wydawcy zagraniczni albo przestali spuszczać z ceny dla Polski (być może przez coraz to popularniejsze oszustwa z VPN) albo nasze rodzime sklepy słabo negocują? Raczej to pierwsze. A gracze i tak kupią. Blizzard dla przykładu dobrze wie że ich gry się sprzedadzą nawet w Polsce gdzie wartość gry (stosunek zarobek do ceny) w porównaniu do Europy zachodniej jest około 2-3 razy większa i od dawna wpuszcza nam gry za 200 zł lekką ręką.
 5. Podoba mi się to że gra udaje jakoby Nicky Minaj była jakąś niewiadomo jak utalentowaną "raperką".
 6. Dla graczy się raczej niewiele zmieni, ale jest też możliwe że nowy właściciel spółki przyjmie inną politykę wobec traktowania konsumentów. Ubisoftowi, który często traktował PC jako graczy gorszych i ich "kopiuj, trochę zedytuj i wklej" grom, tak naprawdę nie jest daleko do obecnych gigantów (EA, ActiBlizz) i ich praktykom. Więc czy naprawdę może być gorzej? Nie sądzę. Vivendi nie po to przejmuje Ubisoft aby doprowadzić do upadku rynku gier jaki znamy tylko żeby dobrać się do zysków i zabezpieczyć swoją przyszłość finansową i w ich interesie będzie to aby ich gry się sprzedawały. Moim zdaniem będzie albo bez większych zmian (czyli nadal częste traktowanie niektórych rzeczy po macoszemu) albo będzie lepiej.
 7. > Mogli być zrobić mapę na kształt czegoś z labsów, a nie standard. Problem jest taki że mapy z labsów nie cieszą się zbyt dużym zainteresowaniem (na New Tokio ludzie często wychodzą na starcie), zwłaszcza gdy te mapy wchodzą w skład gier rankingowych. Ja osobiście cieszę się że będzie to mapa standardowa.
 8. Ray

  Sukces Pokemon Go "pobudził" EA

  Ubisoft, EA to teraz czekamy na oświadczenie Activision o tym że robią grę z użyciem tej technologii.
 9. > Teraz już sporo osób zasuwa na botach które lvl im konta :D po miechu ta gra upadnie > jak nic z tym nie zrobią :P Niestety. Bardzo dużo "gym leaderów" zasuwa na bocie i emulatorze. Gra nie ma sensu jeśli chcesz uczciwie brać udział w walkach w gymach. Nie będę udawał świętoszka, sam sprawdziłem bota i włączyłem go na noc - 20 poziom wbił się sam od zera. Tylko po co grać w taki sposób? Zboostowane konta są masowo sprzedawane na aukcjach. Pominę fakt, że gameplay gry sam w sobie jest bardzo słaby, jedyne co jest fajne w tej grze to poszukiwanie i eksploracja no i w efekcie satysfakcja ze złapanego pokemona. Bot i z tego cię okrada. Osobiście dziękuję i oddalam się od tej gry dopóki nie dostaniemy sensowniejszego contentu lub nie zbanują wszystkich cheaterów (w tym i moje alternatywne konto). Inaczej to nie ma sensu, wielu już ma pokemony o nierealnych wartościach CP. W moim małym miasteczku z jedynym gymem (gdzie pokemonów jak na lekarstwo) króluje koleś z ... 32 poziomem i Dragonite''m. Przepraszam, że jestem sceptyczny co do uczciwości tego gracza :P
 10. Prędzej Windowsa zmienię niż steama jeśli faktycznie takie rzeczy zamierzają odwalać. A Valve też raczej głupie nie jest i też będzie kontrować.
 11. O bogowie, zaczyna się. Ktoś zrobił dobre X i się sprzedało to i my musimy mieć X. Tak jak było z MMO, MOBA, DLC, Early Access, Season Pass i tak dalej i tak dalej.
 12. O mój boże znowu się zaczyna. Ktoś zrobił X i dobrze się sprzedało to i my musimy mieć X. Czyli tak jak było z DLC, MMO, MOBA, Early Access, Season Pass i tak dalej i tak dalej.
 13. Wszyscy którzy bardzo chcieli mieć Pokemony pobrali je z zewnętrznych źródeł, pomimo faktu, że gra nie była jeszcze dostępna w ich kraju, więc pewnie i Japończycy nie byli tu wyjątkiem.
 14. No, ja osobiście wręcz uwielbiam te płatne skrzynki w CS:GO. Nie mogę się już doczekać aż będę mógł je otwierać w RL za moje pieniądze! Tak, to był sarkazm. A myślałem że chociaż Psynoix jest porządne, ale nie, kasy nigdy za dużo.